February 10, 2023
|
Astronaut HS - Titusville, FL

Boys' 600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Aidan Carroll SR Viera 1:54.03 1:29.08 1:15.72 10
2 Tye Morrell JR Viera 1:39.74 1:32.35 1:19.42 8
3 Brandon Faris JR Astronaut 1:46.71 1:33.60 1:32.67 6
4 Charles Scrabis SR Seabreeze 1:56.66 1:34.08 1:13.39 5
5 Joshua Torres JR Titusville 1:50.29 1:35.07 1:31.27 4
6 Jackson Champagne SO Astronaut 1:22.98 1:35.37 1:23.93 3
7 Ian Bennett FR Titusville 1:52.72 1:37.17 1:40.09 2
8 Jack Malki SR Cocoa Beach 1:41.74 1:39.74 1:53.71 1
9 William Pope JR Edgewood 1:55.06 1:40.05 2:03.07 -
10 Goran Milosevich JR Seabreeze 2:11.67 1:41.28 1:29.13 -
11 Stephen Crandall SR Viera 1:36.67 1:41.75 1:45.82 -
12 Ty Thompson FR Astronaut 2:04.70 1:42.21 2:06.74 -
13 Jackson Reyier SO Edgewood 1:51.24 1:43.96 1:28.37 -
14 Christopher Lane FR Edgewood 1:54.82 1:48.32 1:23.41 -
15 Jansen Joss SO Viera 2:01.39 1:49.36 2:21.08 -
16 Jhyrin Moore JR Titusville 2:16.97 1:49.57 2:16.97 -
17 Noah McCollam FR Astronaut 1:38.52 1:50.69 1:49.59 -
18 Julius Brown SO Space Coast 1:29.94 1:52.42 1:58.05 -
19 Jordan Royal SO Titusville 1:21.04 1:52.55 2:26.32 -
20 Zeno Louizes FR Seabreeze 2:23.37 1:53.78 1:38.99 -
  Antoinne Davis SR Seabreeze NT NT NT   
  Neil Danker JR Cocoa Beach NT NT NT   
  Nicholas Fee SO Cocoa Beach NT NT NT   
  Mark Deadwyler JR Cocoa Beach NT NT NT   
  Jaydin Godzinski FR Space Coast NT NT NT   
  Mason Adams SO Space Coast NT NT NT   
  Kai Worrells FR Edgewood NT NT NT   
Boys' 600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Aidan Carroll SR Viera 1:22.85 1:29.08 1:25.52 1:16.61 10
2 Tye Morrell JR Viera 1:07.42 1:32.35 1:47.13 1:42.51 8
4 Charles Scrabis SR Seabreeze 1:27.50 1:34.08 1:31.26 1:46.31 5
7 Ian Bennett FR Titusville 1:14.82 1:37.17 1:50.78 1:31.34 2
9 William Pope JR Edgewood 1:55.06 1:40.05 2:03.07 1:14.04 -
10 Goran Milosevich JR Seabreeze 1:15.96 1:41.28 1:53.44 1:20.02 -
  Mason Adams SO Space Coast NT NT NT NT   
  Antoinne Davis SR Seabreeze NT NT NT NT   
Boys' 600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
3 Brandon Faris JR Astronaut 1:18.63 1:57.94 1:33.60 1:11.14 1:05.52 6
6 Jackson Champagne SO Astronaut 1:50.63 1:13.44 1:35.37 1:18.21 1:32.51 3
11 Stephen Crandall SR Viera 1:25.47 2:12.28 1:41.75 1:40.74 1:50.91 -
18 Julius Brown SO Space Coast 2:00.29 1:19.82 1:52.42 2:12.66 1:23.19 -
  Jaydin Godzinski FR Space Coast NT NT NT NT NT   
  Neil Danker JR Cocoa Beach NT NT NT NT NT   
  Nicholas Fee SO Cocoa Beach NT NT NT NT NT   
  Mark Deadwyler JR Cocoa Beach NT NT NT NT NT   
Boys' 600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
8 Jack Malki SR Cocoa Beach 1:43.73 1:45.73 1:39.74 1
13 Jackson Reyier SO Edgewood 1:35.65 2:10.99 1:43.96 -
14 Christopher Lane FR Edgewood 1:49.41 1:23.41 1:48.32 -
15 Jansen Joss SO Viera 1:36.24 1:27.49 1:49.36 -
16 Jhyrin Moore JR Titusville 2:06.01 1:26.56 1:49.57 -
17 Noah McCollam FR Astronaut 1:21.91 1:34.09 1:50.69 -
19 Jordan Royal SO Titusville 1:46.93 2:20.69 1:52.55 -
20 Zeno Louizes FR Seabreeze 1:48.10 1:24.20 1:53.78 -
Boys' 600 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
5 Joshua Torres JR Titusville 1:11.31 1:40.78 1:35.07 4
12 Ty Thompson FR Astronaut 1:24.84 1:11.55 1:42.21 -
  Kai Worrells FR Edgewood NT NT NT