March 4, 2023
|
DeLand - DeLand, FL

Girls' 4 x 200 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Mainland Gabrielle Lett, Amyah Watlington, Jamelia Mccoy, Kiera Williams 1:48.36 1:47.28 1:24.52 1:38.61 1:35.36 10
2 Horizon Madison Crawford, Carmen Simmons, Mia Paulsberg, Mariana Morillo 1:51.37 1:32.44 1:52.49 2:02.51 1:56.94 8
3 Eustis Brooke-Lynn Carter, Skyler Carter, Skye Dias, Brooke Filetti 1:52.37 1:47.88 1:31.02 2:03.61 1:46.76 6
4 North Marion Sophie Baines, Waleshia Howard, Keriona Jackson, Deasia Little 1:53.87 1:20.85 2:09.82 1:20.85 2:02.98 5
5 Lake Minneola Victoria Brown, Isabelle Hutchinson, Kamia Magloire, Laryn Coleman 1:55.57 2:18.69 1:25.53 1:54.42 1:24.37 4
6 New Smyrna Beach Skya Horth, Makenzie Borgen, Sydney Traub, Franchesca Gonzalez 1:59.42 1:48.68 1:29.57 2:17.34 2:04.20 3
7 Father Lopez Gabby Green, Angelina Stabile, Nathalia Leiva, Kylie Moylan 2:00.61 1:30.46 1:52.17 2:09.06 2:23.53 2
8 Lake Weir Sabine Raymond, Karanis Lebron, Yaheilis Aguayo, Summer Rowland 2:03.99 2:17.63 1:28.04 1:33.00 1:29.28 1
9 University (OC) Kady Mancini, Katherine Chin, Lavona Todman, Katie Blix 2:05.87 1:48.25 2:33.57 2:29.79 1:54.55 -
10 Menendez Jennifer Rodriguez, Catherine Hart, Valeria Sanchez, La'Kayla Strawbridge 2:07.28 2:17.47 2:34.01 1:58.37 1:55.83 -
11 Pine Ridge Heaven Foreman, Kelsey Walters, Eryn Ross, Maya Heard 2:14.04 1:44.56 2:03.32 2:10.02 2:32.81 -
Girls' 4 x 200 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Mainland Lett, Watlington, Mccoy, Williams 1:50.53 1:48.36 1:37.53 2:03.53 1:27.78 10
6 New Smyrna Beach Horth, Borgen, Traub, Gonzalez 2:25.70 1:59.42 1:41.51 1:58.23 2:30.47 3
11 Pine Ridge Foreman, Walters, Ross, Heard 1:49.92 2:14.04 2:52.92 2:22.09 2:24.77 -
Girls' 4 x 200 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
2 Horizon Crawford, Simmons, Paulsberg, Morillo 1:50.26 1:32.44 2:23.67 1:51.37 1:52.49 1:58.06 8
3 Eustis Carter, Carter, Dias, Filetti 2:26.09 2:12.60 2:01.36 1:52.37 2:03.61 1:49.00 6
4 North Marion Baines, Howard, Jackson, Little 1:27.68 1:55.01 1:29.96 1:53.87 1:40.21 2:01.84 5
5 Lake Minneola Brown, Hutchinson, Magloire, Coleman 1:33.62 1:35.93 1:57.89 1:55.57 1:38.24 1:31.30 4
7 Father Lopez Green, Stabile, Leiva, Moylan 1:47.35 2:30.77 2:09.06 2:00.61 1:46.14 2:01.82 2
8 Lake Weir Raymond, Lebron, Aguayo, Rowland 2:32.51 2:39.95 2:38.71 2:03.99 2:03.99 2:12.67 1
9 University (OC) Mancini, Chin, Todman, Blix 1:49.51 1:38.18 2:32.31 2:05.87 2:24.75 2:17.20 -
10 Menendez Rodriguez, Hart, Sanchez, Strawbridge 1:58.37 1:49.46 2:37.83 2:07.28 2:40.38 2:14.92 -