April 22, 2022
|
Martin County - Stuart, FL
|
Timing: Mogo Timing
ICON KEY: FHSAA 4A Region Qualifier

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Denzel Alexander JR Martin County 14.02 10.95 11.06 10
2 Tromance Smith SO Vero Beach 10.21 10.97 10.64 8
3 Shomari Pettigrew JR Treasure Coast 11.88 11.00 11.33 6
4 Isaiah Oquendo SR Harmony 10.21 11.09 13.76 5
5 Ja'Keem Jackson JR Osceola (Kissimmee) 13.51 11.16 9.27 4
6 Derrick Williams SO Vero Beach 10.40 11.18 14.31 3
7 Taevion Swint FR Osceola (Kissimmee) 8.65 11.23 7.98 2
8 Riley Pelletier SR Martin County 12.82 11.24 11.13 1
9 William (Bo) Mascoe JR Osceola (Kissimmee) 12.73 11.26 10.14 -
10 Mark Adams SR Viera 14.69 11.30 11.08 -
11 Henley Placide SO Osceola (Kissimmee) 12.33 11.31 9.73 -
12 Michael Carter SO Vero Beach 11.90 11.33 12.92 -
13 Anthony Clayton JR Fort Pierce Central 14.65 11.44 10.64 -
14 Kymani Edwin JR Treasure Coast 11.32 11.55 11.32 -
15 Garrick Lewis FR Martin County 12.78 11.61 12.31 -
16 Breon Warren FR Viera 9.20 11.64 10.83 -
17 Gerald Thompson JR Fort Pierce Central 9.32 11.64 10.48 -
18 Gavin Howell JR Melbourne 10.06 11.69 8.42 -
19 Logan Barnhill JR Melbourne 11.81 11.81 13.82 -
20 Xavion Griffrin JR Centennial 15.37 11.82 13.60 -
21 Garrett Slone SR Martin County 11.27 11.86 10.09 -
22 Hunter Wagner SR Fort Pierce Central 9.03 11.88 12.24 -
23 Zakai Hill SR Treasure Coast 11.48 11.95 14.58 -
24 Shakeal Shaw SR Melbourne 10.17 11.96 11.61 -
25 Jaden Febus SR Harmony 10.31 11.98 13.90 -
26 Tyler Emans JR Harmony 14.32 12.03 9.51 -
27 Julian Nasco SO St. Cloud 15.57 12.07 11.59 -
28 Jahvon White SO Centennial 9.20 12.10 13.80 -
29 Jancarlos Amador SO St. Cloud 15.99 12.30 15.38 -
30 Jake Dabrowski JR St. Cloud 9.24 12.31 9.24 -
  Cameron Mills JR Viera DNS DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 1
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
17 Gerald Thompson JR Fort Pierce Central 11.64 10.95 10.71 8.50 15.14 12.11 -
19 Logan Barnhill JR Melbourne 11.81 13.35 14.53 12.29 9.45 12.76 -
20 Xavion Griffrin JR Centennial 11.82 13.48 9.70 13.60 13.72 10.88 -
23 Zakai Hill SR Treasure Coast 11.95 11.12 15.54 8.97 14.46 8.85 -
28 Jahvon White SO Centennial 12.10 11.98 8.72 15.37 15.49 13.44 -
29 Jancarlos Amador SO St. Cloud 12.30 11.20 12.43 13.29 15.13 11.20 -
30 Jake Dabrowski JR St. Cloud 12.31 13.18 16.01 12.81 8.74 8.87 -
Boys' 100 Meters Section 2
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Kymani Edwin JR Treasure Coast 11.55 -
16 Breon Warren FR Viera 11.64 -
18 Gavin Howell JR Melbourne 11.69 -
22 Hunter Wagner SR Fort Pierce Central 11.88 -
24 Shakeal Shaw SR Melbourne 11.96 -
25 Jaden Febus SR Harmony 11.98 -
27 Julian Nasco SO St. Cloud 12.07 -
  Cameron Mills JR Viera DNS   
Boys' 100 Meters Section 3
W: -3.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
6 Derrick Williams SO Vero Beach 8.84 8.05 10.40 11.74 11.18 12.53 9.62 3
10 Mark Adams SR Viera 14.02 11.42 8.82 9.16 11.30 11.98 8.59 -
11 Henley Placide SO Osceola (Kissimmee) 10.75 11.65 13.58 10.97 11.31 10.41 10.75 -
12 Michael Carter SO Vero Beach 8.16 10.20 14.62 13.71 11.33 12.24 11.33 -
13 Anthony Clayton JR Fort Pierce Central 9.50 10.30 13.05 12.59 11.44 14.88 8.36 -
15 Garrick Lewis FR Martin County 8.36 9.76 9.99 13.01 11.61 14.28 11.27 -
21 Garrett Slone SR Martin County 13.41 11.27 8.42 12.58 11.86 14.35 8.66 -
26 Tyler Emans JR Harmony 9.75 15.40 10.47 13.60 12.03 9.51 11.55 -
Boys' 100 Meters Section 4
W: -2.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Denzel Alexander JR Martin County 10.95 10
2 Tromance Smith SO Vero Beach 10.97 8
3 Shomari Pettigrew JR Treasure Coast 11.00 6
4 Isaiah Oquendo SR Harmony 11.09 5
5 Ja'Keem Jackson JR Osceola (Kissimmee) 11.16 4
7 Taevion Swint FR Osceola (Kissimmee) 11.23 2
8 Riley Pelletier SR Martin County 11.24 1
9 William (Bo) Mascoe JR Osceola (Kissimmee) 11.26 -