April 21, 2022
|
Palatka - Palatka, FL
ICON KEY: FHSAA 2A Region Qualifier

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 C'ontrae Clark SR Palatka 13.11 10.83 10
2 Christopher Foster JR North Marion 9.30 11.07 8
3 Jamo Williams SO Eastside 8.13 11.13 6
4 Michael Williams SR Eastside 12.09 11.19 5
5 David Paulin SR Crystal River 11.04 11.38 4
6 Caleb Rollerson SO North Marion 13.33 11.39 3
7 Kennith Martin FR Eastside 10.04 11.40 2
8 Jharez Williams SO Williston 9.63 11.60 1
9 Bakari Harper JR P. K. Yonge 10.94 11.63 -
10 Jaleal Thomas SR P. K. Yonge 12.97 11.79 -
11 Chritopher Burke SO Newberry 9.69 11.81 -
12 Mecha Davis FR Newberry 9.54 11.92 -
13 Kameryn Joshua SO Interlachen 9.72 12.14 -
14 Tyrice Gadson JR Dunnellon 15.02 12.21 -
15 Antonio LewisJr. SO Newberry 11.03 12.25 -
16 Abijah Desty SO Dunnellon 13.37 12.61 -
17 Caiden Autry FR North Marion 16.40 13.01 -
18 Aiden Eden SR Williston 10.56 13.03 -
19 Christian Akyin JR Dunnellon 15.66 13.27 -
20 Hakeem Bey JR Interlachen 12.35 13.42 -
21 Tyson McKinnon FR Interlachen 13.88 13.47 -
22 Connor Spiddle FR Crystal River 16.14 13.79 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
20 Hakeem Bey JR Interlachen 17.05 13.16 10.87 14.50 14.63 13.42 11.01 -
21 Tyson McKinnon FR Interlachen 17.25 10.38 15.63 14.15 10.65 13.47 11.86 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
11 Chritopher Burke SO Newberry 11.81 10.87 13.94 -
14 Tyrice Gadson JR Dunnellon 12.21 10.02 12.70 -
15 Antonio LewisJr. SO Newberry 12.25 14.83 9.80 -
16 Abijah Desty SO Dunnellon 12.61 14.88 10.85 -
18 Aiden Eden SR Williston 13.03 16.94 9.78 -
19 Christian Akyin JR Dunnellon 13.27 9.43 16.46 -
22 Connor Spiddle FR Crystal River 13.79 16.97 10.90 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Jharez Williams SO Williston 11.60 1
9 Bakari Harper JR P. K. Yonge 11.63 -
10 Jaleal Thomas SR P. K. Yonge 11.79 -
12 Mecha Davis FR Newberry 11.92 -
13 Kameryn Joshua SO Interlachen 12.14 -
17 Caiden Autry FR North Marion 13.01 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 C'ontrae Clark SR Palatka 9.43 9.86 11.70 9.86 10.83 10
2 Christopher Foster JR North Marion 14.28 12.07 13.18 8.97 11.07 8
3 Jamo Williams SO Eastside 11.91 13.25 8.57 8.35 11.13 6
4 Michael Williams SR Eastside 9.96 13.43 8.73 10.30 11.19 5
5 David Paulin SR Crystal River 10.93 13.55 13.32 8.31 11.38 4
6 Caleb Rollerson SO North Marion 9.57 13.22 10.48 10.26 11.39 3
7 Kennith Martin FR Eastside 9.81 8.67 8.33 13.57 11.40 2