April 14, 2022
|
Astronaut HS - Titusville, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Men's 1,600m Run Unseeded

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Keyshawn Williams SO Heritage 4:54.89
2 Erick Rochette SO Space Coast 4:58.39
3 Wesley Knoblock JR Melbourne 4:59.54
4 Quinn Foster FR Eau Gallie 5:01.15
5 Devon Giuliani SO West Shore 5:04.55
6 Wenn Gilbertson FR Cocoa Beach 5:05.53
7 Zach Waluda JR Rockledge 5:14.70
8 Casey Watts JR Bayside 5:19.90
9 Austin Bevel FR Space Coast 5:20.34
10 Aiden Karl SO Cocoa Beach 5:20.54
11 Toby Grissom SO Rockledge 5:21.63
12 Caleb Maruzzella SO Bayside 5:26.98
13 Kyle Ryan FR Melbourne 5:29.21
14 Alex Tungol FR Bayside 5:30.60
15 Noah Thomas SR West Shore 5:32.66
16 Noah Techouyres FR West Shore 5:33.33
17 Isaiah Turner FR West Shore 5:36.22
18 Nolen Genna SR Heritage 5:38.37
19 Joey Vicidomini SO Cocoa Beach 5:40.26
20 Austin Pattillo SO Bayside 5:40.50
21 Anthony Pino Canard FR Eau Gallie 5:41.99
22 Sebastian Woodrich 8 Edgewood 5:43.69
23 Aiden Germain 7 Edgewood 5:46.76
24 Yensen Carias FR Palm Bay 5:59.74
25 Vincent Wright 8 Edgewood 6:00.81
26 Casey Bowen SO Space Coast 6:10.80
27 Timothy Geoghegan SO Eau Gallie 6:11.39
28 Jackson Parks JR Rockledge 6:28.69
29 Vaibhav Sriramineni 8 Edgewood 6:37.38
30 Cody Franklin JR Palm Bay 7:18.47
  Brandon Faris SO Astronaut DNS
  Marlon Cutkelvin JR Astronaut DNS
  Yensen Ebanks FR Palm Bay DNS
  Keenan Hennis SO Titusville DNS
  Callum Van Duyne FR Titusville DNS
  Adam Eadens JR Titusville DNS
  Joshua Torres SO Titusville DNS
  Sawyer Kinsey FR Astronaut DNS
Men's 1,600m Run Unseeded Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Keyshawn Williams SO Heritage 4:54.89
2 Erick Rochette SO Space Coast 4:58.39
3 Wesley Knoblock JR Melbourne 4:59.54
4 Quinn Foster FR Eau Gallie 5:01.15
5 Devon Giuliani SO West Shore 5:04.55
6 Wenn Gilbertson FR Cocoa Beach 5:05.53
7 Zach Waluda JR Rockledge 5:14.70
8 Casey Watts JR Bayside 5:19.90
9 Austin Bevel FR Space Coast 5:20.34
10 Aiden Karl SO Cocoa Beach 5:20.54
11 Toby Grissom SO Rockledge 5:21.63
12 Caleb Maruzzella SO Bayside 5:26.98
14 Alex Tungol FR Bayside 5:30.60
18 Nolen Genna SR Heritage 5:38.37
  Callum Van Duyne FR Titusville DNS
  Joshua Torres SO Titusville DNS
  Brandon Faris SO Astronaut DNS
  Marlon Cutkelvin JR Astronaut DNS
  Sawyer Kinsey FR Astronaut DNS
Men's 1,600m Run Unseeded Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
13 Kyle Ryan FR Melbourne 5:29.21
15 Noah Thomas SR West Shore 5:32.66
16 Noah Techouyres FR West Shore 5:33.33
17 Isaiah Turner FR West Shore 5:36.22
19 Joey Vicidomini SO Cocoa Beach 5:40.26
20 Austin Pattillo SO Bayside 5:40.50
21 Anthony Pino Canard FR Eau Gallie 5:41.99
22 Sebastian Woodrich 8 Edgewood 5:43.69
23 Aiden Germain 7 Edgewood 5:46.76
24 Yensen Carias FR Palm Bay 5:59.74
25 Vincent Wright 8 Edgewood 6:00.81
26 Casey Bowen SO Space Coast 6:10.80
27 Timothy Geoghegan SO Eau Gallie 6:11.39
28 Jackson Parks JR Rockledge 6:28.69
29 Vaibhav Sriramineni 8 Edgewood 6:37.38
30 Cody Franklin JR Palm Bay 7:18.47
  Yensen Ebanks FR Palm Bay DNS
  Adam Eadens JR Titusville DNS
  Keenan Hennis SO Titusville DNS