March 25, 2022
|
Middleburg - Middleburg, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lawrence Thomas JR Orange Park 22.47 10
2 Jerry Vil JR Ridgeview (OP) 23.34 8
3 Jaymodd Ruise SR Baker County 23.41 6
4 Korey Huff SR Oakleaf 23.71 5
5 Takoda Brown SO Oakleaf 23.85 4
6 William Restall JR Orange Park 23.86 3
7 Shawn Cunningham JR Ridgeview (OP) 24.13 2
8 John-Lou Pena SR Middleburg 24.18 1
9 Ronnie Ellis SR Baker County 24.44 -
10 Christian Rivera-Lopez JR Orange Park 24.48 -
11 Miles Burris SO Ridgeview (OP) 24.48 -
12 Daniel Richardson FR Orange Park 24.76 -
13 Jaden Boyd FR Middleburg 24.83 -
14 Elijah Craggette JR Orange Park 25.25 -
15 Zayne Migliore JR Clay 25.33 -
16 Jaydan Jenkins SO Middleburg 25.34 -
17 Josiah Swaby SO Clay 25.60 -
18 Winston Cassan SR Orange Park 25.60 -
19 Jeremiah Mckenzie FR Bradford 25.69 -
20 Jaden Park SO Keystone Heights 25.91 -
21 Sincere Hankerson SR Bradford 26.29 -
22 Kayden Zamor SO Ridgeview (OP) 26.66 -
23 Josiah Durrenberger FR Keystone Heights 27.52 -
24 Garrett Roberson FR Keystone Heights 31.10 -
  Timothy Barfield SO Orange Park DNS   
  Christopher Villafane SR Middleburg DNS   
  Shepherd Rozier SO Keystone Heights DNS   
  Willie Pollard SO Bradford DNS   
  Bryson Bowen JR Bradford DNS   
  Jermel Brown SO Orange Park DNS   
  Kamari Ideraabdullah FR Oakleaf DNS   
  Zerek Migliore FR Clay DNS   
  D'Wonya Williams JR Clay DNS   
  Amarrion Grant SO Oakleaf DNS   
  Jaleal Thomas SR P. K. Yonge DNS   
  Bakari Harper JR P. K. Yonge DNS   
  Izaiah Lewis-Thompson 8 P. K. Yonge DNS   
  Zavier Doualehi SO P. K. Yonge DNS   
  Marquavious Owens SO Suwannee DNS   
  Ka'Darien Ivey JR Suwannee DNS   
  Truville Stuckey JR Suwannee DNS   
  Jeremy Wallace SR Suwannee DNS   
  Cam Smith JR Baker County DNS   
Boys' 200 Meters Section 1
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Winston Cassan SR Orange Park 25.60 -
22 Kayden Zamor SO Ridgeview (OP) 26.66 -
  Zerek Migliore FR Clay DNS   
Boys' 200 Meters Section 2
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Shawn Cunningham JR Ridgeview (OP) 24.13 2
11 Miles Burris SO Ridgeview (OP) 24.48 -
12 Daniel Richardson FR Orange Park 24.76 -
13 Jaden Boyd FR Middleburg 24.83 -
17 Josiah Swaby SO Clay 25.60 -
21 Sincere Hankerson SR Bradford 26.29 -
  Izaiah Lewis-Thompson 8 P. K. Yonge DNS   
  Bryson Bowen JR Bradford DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Christian Rivera-Lopez JR Orange Park 24.48 -
14 Elijah Craggette JR Orange Park 25.25 -
24 Garrett Roberson FR Keystone Heights 31.10 -
  D'Wonya Williams JR Clay DNS   
  Bakari Harper JR P. K. Yonge DNS   
  Zavier Doualehi SO P. K. Yonge DNS   
  Ka'Darien Ivey JR Suwannee DNS   
  Timothy Barfield SO Orange Park DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Zayne Migliore JR Clay 25.33 -
16 Jaydan Jenkins SO Middleburg 25.34 -
19 Jeremiah Mckenzie FR Bradford 25.69 -
20 Jaden Park SO Keystone Heights 25.91 -
23 Josiah Durrenberger FR Keystone Heights 27.52 -
  Kamari Ideraabdullah FR Oakleaf DNS   
  Truville Stuckey JR Suwannee DNS   
  Christopher Villafane SR Middleburg DNS   
Boys' 200 Meters Section 5
W: -1.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Korey Huff SR Oakleaf 23.71 5
5 Takoda Brown SO Oakleaf 23.85 4
9 Ronnie Ellis SR Baker County 24.44 -
  Cam Smith JR Baker County DNS   
  Jaleal Thomas SR P. K. Yonge DNS   
  Marquavious Owens SO Suwannee DNS   
  Shepherd Rozier SO Keystone Heights DNS   
  Willie Pollard SO Bradford DNS   
Boys' 200 Meters Section 6
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lawrence Thomas JR Orange Park 22.47 10
2 Jerry Vil JR Ridgeview (OP) 23.34 8
3 Jaymodd Ruise SR Baker County 23.41 6
6 William Restall JR Orange Park 23.86 3
8 John-Lou Pena SR Middleburg 24.18 1
  Amarrion Grant SO Oakleaf DNS   
  Jeremy Wallace SR Suwannee DNS   
  Jermel Brown SO Orange Park DNS