March 26, 2022
|
Evans - Orlando, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME TIME
1 Evans A Brandon Jacobs, Jordan Pierre, Robert Coleman, Jaydyn Govia 3:27.14 4:04.43
2 Apopka A Najji Darcelin, Noah Musselwhite, Keandre Brown, Donovan Horne 3:27.48 3:00.51
3 Mount Dora A Andrew Scott, Zackary Cho-Sam, Bowen Zwart, Riley Senner 3:34.15 3:32.01
4 East Ridge A Kaden Rhoden, George Adjai-Piassare, Shalamar Levarity, Hansel Lugo Ramos 3:35.74 3:37.90
5 Eustis A Jaden Anderson, Queny Reyonce, Christian McMillian, Bryce Engel 3:37.64 4:38.58
6 Ridge Community A Donovan Baker, Jakari Ward 3:38.88 3:27.94
7 Oak Ridge A KEVIN QUINTERO, Darvey Robertson II, RASHID SILVERA, Nabil Shamat 3:43.17 3:27.55
8 Evans
(B>)
B Jarvier Scott, Felix Barrington, Elijah Wiggins, Antoine Demps 3:43.55 3:30.14
9 Windermere A Maurice Hill, Jozef Miesak, Isaiah Nell, Ives Mitchell 3:48.33 4:22.58
10 Apopka
(B>)
B Lukas Morillo, Lowendy Smith, Malachi Davey, Ashton Reed 3:49.51 4:00.99
11 Lake Minneola A Amari McCallister, Quentin Taylor, Jason Wiggins 3:52.91 3:29.62
12 Matanzas A Ryan Miller, Aiden Langford, Hunter Smith, Sho'Marion Gaines 3:55.18 3:57.54
13 Windermere
(B>)
B Adriel Santiago, Darius Vines 3:57.27 2:57.96
14 Edgewater A AJ Howard, Chase Carter, Christian Henderson, Sam Fenelon 3:58.42 4:10.35
15 Matanzas
(B>)
B Ethan Drost, Brandan Puran, Dandrick Legardye, Jeffrey Powell 4:14.12 3:10.59
16 First Academy (Orlando) A Nathanael Atchison, Bradley Mason, Charlie Clendenin, Dylan Hugill 4:24.42 3:05.10
  Ocoee A Kareem Tolbert, Stone Jones, Keon Brown DNS DNS
  Wekiva A Shevaun Daley DNS DNS
  First Academy (Orlando)
(B>)
B Sebastian Yepes, Elliott pierce, Justin Wilson DNS DNS
  Lake Minneola
(B>)
B Jalen Dickerson, Kenneth Smith, Marquis McDonald DNS DNS
  Foundation Academy A Colton Kelly, Sam McFarland DNS DNS
  Foundation Academy
(B>)
B Sebastian Rey DNS DNS
  Jones A William Howard, Anyas Moore, Jordan Desue DNS DNS
Boys' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME
8 Evans
(B>)
Scott, Barrington, Wiggins, Demps 4:32.74 3:43.55
10 Apopka
(B>)
Morillo, Smith, Davey, Reed 4:58.37 3:49.51
13 Windermere
(B>)
Santiago, Vines 4:28.12 3:57.27
15 Matanzas
(B>)
Drost, Puran, Legardye, Powell 2:57.89 4:14.12
  First Academy (Orlando)
(B>)
Yepes, pierce, Wilson DNS DNS
  Lake Minneola
(B>)
Dickerson, Smith, McDonald DNS DNS
  Foundation Academy
(B>)
Rey DNS DNS
Boys' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME
4 East Ridge Rhoden, Adjai-Piassare, Levarity, Lugo Ramos 4:29.68 4:14.58 3:35.74 3:12.01 4:33.99 3:12.01
6 Ridge Community Baker, Ward 3:01.67 3:03.86 3:38.88 4:27.04 4:37.98 3:01.67
7 Oak Ridge QUINTERO, Robertson II, SILVERA, Shamat 4:36.73 2:42.92 3:43.17 4:03.26 4:07.72 2:47.38
12 Matanzas Miller, Langford, Smith, Gaines 3:26.96 5:03.39 3:55.18 3:22.26 4:21.05 4:04.59
14 Edgewater Howard, Carter, Henderson, Fenelon 3:32.20 4:15.11 3:58.42 4:38.96 3:41.73 2:56.43
16 First Academy (Orlando) Atchison, Mason, Clendenin, Hugill 5:19.95 5:12.02 4:24.42 3:07.74 5:01.44 4:13.85
  Wekiva Daley DNS DNS DNS DNS DNS DNS
  Foundation Academy Kelly, McFarland DNS DNS DNS DNS DNS DNS
Boys' 4 x 400 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME
1 Evans Jacobs, Pierre, Coleman, Govia 3:27.14 4:02.36 4:14.79
2 Apopka Darcelin, Musselwhite, Brown, Horne 3:27.48 3:23.33 4:11.05
3 Mount Dora Scott, Cho-Sam, Zwart, Senner 3:34.15 3:40.58 4:08.42
5 Eustis Anderson, Reyonce, McMillian, Engel 3:37.64 3:26.76 4:16.82
9 Windermere Hill, Miesak, Nell, Mitchell 3:48.33 4:29.43 3:48.33
11 Lake Minneola McCallister, Taylor, Wiggins 3:52.91 4:11.55 3:34.28
  Jones Howard, Moore, Desue DNS DNS DNS
  Ocoee Tolbert, Jones, Brown DNS DNS DNS