April 8, 2022
|
Astronaut HS - Titusville, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Walter Parker SR Titusville 11.58 10
2 Samsudeen Wadda JR Florida Prep 11.81 8
3 Logan Barnhill JR Melbourne 11.93 6
4 Christopher Hernandez JR Faith Christian 11.97 5
5 Bobby Meyer FR Astronaut 12.03 4
6 Daniel Luces SO Melbourne Central Catholic 12.05 3
7 Alreece Brown SO Melbourne 12.10 2
8 Gavin Howell JR Melbourne 12.15 1
9 Derion Ayliffe FR Space Coast 12.16 -
10 Woodrow Smith SO Space Coast 12.24 -
11 Liam Schutte SR West Shore 12.30 -
12 Larry Edgecombe SR Holy Trinity 12.38 -
13 Damion Quintana SR Astronaut 12.43 -
14 Tamaull Curry FR Titusville 12.44 -
15 Dylan Jensen FR Holy Trinity 12.46 -
16 Elijah Peters FR Astronaut 12.47 -
17 Jack Markos SO West Shore 12.47 -
18 Jacob Berstler SR Space Coast 12.52 -
18 Kawmme Taylor-Williams SO Space Coast 12.52 -
20 Hunter Steele FR Melbourne Central Catholic 12.58 -
21 Maddox Murrin JR Cocoa Beach 12.60 -
22 Brandon Valentine SO Faith Christian 12.63 -
23 JDyn Bradford FR Astronaut 12.73 -
24 Carmelo Graham SO Titusville 12.89 -
25 Savion Kirby FR Melbourne 13.01 -
26 Daniel Li SO West Shore 13.06 -
27 Oliver Bode FR Cocoa Beach 13.15 -
28 Matthew Bowen SO Titusville 13.25 -
29 Joseph Wingate FR Melbourne Central Catholic 13.38 -
30 Tomas Henderson 7 Cocoa Beach 13.46 -
31 Michael Holloway SO Faith Christian 13.67 -
32 Leon Tchistiakov SO Cocoa Beach 13.90 -
33 Dylan Rosario-Quintero FR Melbourne Central Catholic 14.17 -
  Hendrix Radd FR West Shore NT -
  Bryant Parchinski JR Florida Prep NT -
  Christopher Comerford 7 Florida Prep NT -
  Hansel Pearson SR Florida Prep NT -
  Jordan DeJesus 6 Faith Christian NT -
  Shawn Juntunen SR Holy Trinity NT -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Walter Parker SR Titusville 11.58 10
2 Samsudeen Wadda JR Florida Prep 11.81 8
3 Logan Barnhill JR Melbourne 11.93 6
4 Christopher Hernandez JR Faith Christian 11.97 5
5 Bobby Meyer FR Astronaut 12.03 4
9 Derion Ayliffe FR Space Coast 12.16 -
10 Woodrow Smith SO Space Coast 12.24 -
11 Liam Schutte SR West Shore 12.30 -
16 Elijah Peters FR Astronaut 12.47 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Daniel Luces SO Melbourne Central Catholic 12.05 3
12 Larry Edgecombe SR Holy Trinity 12.38 -
13 Damion Quintana SR Astronaut 12.43 -
14 Tamaull Curry FR Titusville 12.44 -
17 Jack Markos SO West Shore 12.47 -
18 Jacob Berstler SR Space Coast 12.52 -
22 Brandon Valentine SO Faith Christian 12.63 -
  Shawn Juntunen SR Holy Trinity NT -
  Hansel Pearson SR Florida Prep NT -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Alreece Brown SO Melbourne 12.10 2
8 Gavin Howell JR Melbourne 12.15 1
20 Hunter Steele FR Melbourne Central Catholic 12.58 -
21 Maddox Murrin JR Cocoa Beach 12.60 -
23 JDyn Bradford FR Astronaut 12.73 -
24 Carmelo Graham SO Titusville 12.89 -
25 Savion Kirby FR Melbourne 13.01 -
  Bryant Parchinski JR Florida Prep NT -
  Jordan DeJesus 6 Faith Christian NT -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Dylan Jensen FR Holy Trinity 12.46 -
26 Daniel Li SO West Shore 13.06 -
27 Oliver Bode FR Cocoa Beach 13.15 -
28 Matthew Bowen SO Titusville 13.25 -
29 Joseph Wingate FR Melbourne Central Catholic 13.38 -
31 Michael Holloway SO Faith Christian 13.67 -
32 Leon Tchistiakov SO Cocoa Beach 13.90 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Kawmme Taylor-Williams SO Space Coast 12.52 -
30 Tomas Henderson 7 Cocoa Beach 13.46 -
33 Dylan Rosario-Quintero FR Melbourne Central Catholic 14.17 -
  Hendrix Radd FR West Shore NT -
  Christopher Comerford 7 Florida Prep NT -