March 25, 2022
|
Astronaut HS - Titusville, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Antionet Brown JR Cocoa 13.38 10
2 Jadeyn Webb FR Holy Trinity 13.46 8
3 Kennedi Lewis SO Merritt Island 13.54 6
4 Marceline Clermont SO Bishop Moore 13.58 5
5 Cady Houck SR Satellite 13.69 4
6 Laila Jenkins FR Edgewood 13.92 3
7 Ariah Beckford SO Cocoa 13.93 2
8 Ember Michaels FR Merritt Island 13.97 1
9 Isabella Nieves SO Bishop Moore 14.07 -
10 Brooke Rivas 8 Cocoa Beach 14.12 -
11 Kaylee Dunn SO Bishop Moore 14.13 -
12 Niliyah Mayo SR Cocoa 14.19 -
13 Ava Infante SO Satellite 14.21 -
14 Alana Bagwell SO Merritt Island 14.23 -
15 Sofi Godfrey JR Satellite 14.27 -
16 Zikeria Washington FR Astronaut 14.30 -
17 Isabelle Bagwell 8 Holy Trinity 14.43 -
18 Jermiah Leak SR Astronaut 14.45 -
19 Micaylah Mohler SR Titusville 14.46 -
20 Avery Parchinski 7 Holy Trinity 14.49 -
21 Tatum Russell SR Trinity Prep 14.50 -
22 Reece Allender JR Astronaut 14.72 -
23 Isabella Harrison SO Satellite 14.78 -
24 Jacey Jacobs 8 Edgewood 14.87 -
25 Anuha Tatineni SR Trinity Prep 14.87 -
26 Lindsey Daly 7 Edgewood 14.87 -
27 Brianna Lawrence SR Titusville 14.98 -
27 Sofia Bagwell JR Merritt Island 14.98 -
29 Milla Maaninen SR Melbourne Central Catholic 15.08 -
30 Priya Gutta SR Holy Trinity 15.23 -
31 Madison Goodwin SR Space Coast 15.32 -
32 Jennava Jacavage SO Space Coast 15.39 -
33 Violet Dobbs SO Titusville 15.42 -
34 Isabella Blackburn FR Edgewood 15.45 -
35 Archisha Chityal SR Cocoa Beach 15.49 -
36 Riley McKee SO West Shore 15.56 -
37 Roxana Perez SR Cocoa Beach 15.59 -
38 Jazzlyn Webster FR Cocoa 15.59 -
39 Margaret Cushing SO Trinity Prep 15.93 -
40 Kahlia Hsieh FR West Shore 16.02 -
41 Shiniya Lute FR Titusville 16.29 -
42 Camila Alvarez FR Melbourne Central Catholic 17.05 -
43 Desire Washington SO Space Coast 17.55 -
44 Nevaeh Jenkins FR Space Coast 19.06 -
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
38 Jazzlyn Webster FR Cocoa 15.59 -
39 Margaret Cushing SO Trinity Prep 15.93 -
41 Shiniya Lute FR Titusville 16.29 -
43 Desire Washington SO Space Coast 17.55 -
44 Nevaeh Jenkins FR Space Coast 19.06 -
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Anuha Tatineni SR Trinity Prep 14.87 -
31 Madison Goodwin SR Space Coast 15.32 -
33 Violet Dobbs SO Titusville 15.42 -
36 Riley McKee SO West Shore 15.56 -
40 Kahlia Hsieh FR West Shore 16.02 -
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Ava Infante SO Satellite 14.21 -
14 Alana Bagwell SO Merritt Island 14.23 -
22 Reece Allender JR Astronaut 14.72 -
27 Brianna Lawrence SR Titusville 14.98 -
27 Sofia Bagwell JR Merritt Island 14.98 -
29 Milla Maaninen SR Melbourne Central Catholic 15.08 -
30 Priya Gutta SR Holy Trinity 15.23 -
34 Isabella Blackburn FR Edgewood 15.45 -
42 Camila Alvarez FR Melbourne Central Catholic 17.05 -
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Sofi Godfrey JR Satellite 14.27 -
16 Zikeria Washington FR Astronaut 14.30 -
19 Micaylah Mohler SR Titusville 14.46 -
21 Tatum Russell SR Trinity Prep 14.50 -
23 Isabella Harrison SO Satellite 14.78 -
26 Lindsey Daly 7 Edgewood 14.87 -
35 Archisha Chityal SR Cocoa Beach 15.49 -
37 Roxana Perez SR Cocoa Beach 15.59 -
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Ember Michaels FR Merritt Island 13.97 1
9 Isabella Nieves SO Bishop Moore 14.07 -
10 Brooke Rivas 8 Cocoa Beach 14.12 -
17 Isabelle Bagwell 8 Holy Trinity 14.43 -
18 Jermiah Leak SR Astronaut 14.45 -
20 Avery Parchinski 7 Holy Trinity 14.49 -
24 Jacey Jacobs 8 Edgewood 14.87 -
32 Jennava Jacavage SO Space Coast 15.39 -
Girls' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Antionet Brown JR Cocoa 13.38 10
2 Jadeyn Webb FR Holy Trinity 13.46 8
3 Kennedi Lewis SO Merritt Island 13.54 6
4 Marceline Clermont SO Bishop Moore 13.58 5
5 Cady Houck SR Satellite 13.69 4
6 Laila Jenkins FR Edgewood 13.92 3
7 Ariah Beckford SO Cocoa 13.93 2
11 Kaylee Dunn SO Bishop Moore 14.13 -
12 Niliyah Mayo SR Cocoa 14.19 -