April 13, 2022
|
Wolfson - Jacksonville, FL

Boys' Sprint Medley Relay (1000 Meters)

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Andrew Jackson Traunard Folson, Ronald Hargrove, Khamari Wyche, Brian Johnson 1:59.44 10
2 Sandalwood Khalil Ward, Kaleb Tankard, Jaron Thomas, David Terry 2:00.67 8
3 Riverside Gerome McKenzie, Amos Oruamabo, Javaughn Johnson, Sean Lewis 2:03.60 6
4 Ed White King Patterson, Tavales Thomas, Davaughn Patterson, Joshua Patterson 2:03.63 5
5 Atlantic Coast Khalil Orsborn, Kendall Mathis, Gilberto Cardenas, Zion Watson 2:08.43 4
6 St. Johns Country Day Stanley Cowherd, Bridger Espinosa, Zion Dugan, Graham Myers 2:10.01 3
7 Mandarin Sebastien Jones, Brady Geoghagan, Malik Brown, Tyler Singleton 2:12.28 2
8 Ribault Breon Jordan, Cameron Johnson, Nathan Toson, Ty'riq Williams 2:13.98 1
9 Baldwin Samual Brooks, Ayden Skidmore, Grant King 2:14.71 -
10 Westside Antwon McCrae, Omar Ortiz, Elijah Drake-Jackson, Jacare Johnson 2:14.78 -
11 Fletcher Cartrell Patterson, Samuel Patterson, Josh Hutto, Colin Fox 2:15.36 -
12 Englewood Omarion Smith, Jacob McKinnon, Kelsey Williams, Trentyn Tyson 2:15.41 -
13 Stanton GABRIEL STANLEY, JOSE MONTEAGUDO, Armaan Agarwal, Tyrell Lloyd 2:17.34 -
14 Wolfson Marcel Brisbane, Richard Grooms, Jacob Whitley, Nickolas Schlax 2:18.11 -
15 Florida Deaf and Blind Cayto Dulcio, Phoenix Lambirth, Sincere Vazquez, Allen Davis 2:20.40 -
16 Christs Church Academy Ethan Aschenbrenner, Philip Cartwright, Eric Valderrama, Cornell Russell 2:24.34 -
17 St. Joseph Joshua Nelson, Andrew Costa, Angel Castro, Ashton Akam 2:27.03 -
18 First Baptist (Bunnell) Bryan Duran, Sheldon Headley, Steven Kuznicki, Peter Hopfe 2:27.04 -
19 Terry Parker Nasir Hagood, J'marious Ragin, Terrence Micheal, Caleb Phillips 2:28.60 -
20 Duval Charter Andreas Cromwell, Brenden Jacobsen, Gabriel Lugo, Preston Sanders 2:43.93 -
  Cedar Creek Christian Michael Boyd, Aiden Hunt, Milton Bailey, Michael Cooper DNS   
  Raines Chase Collier, DeQuan King DNS   
  Gainesville Jaden Edwards, Justice Irving, Pagan Lugo, Francisco Murphy DNS   
Boys' Sprint Medley Relay (1000 Meters) Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
2 Sandalwood Ward, Tankard, Thomas, Terry 2:00.67 8
3 Riverside McKenzie, Oruamabo, Johnson, Lewis 2:03.60 6
4 Ed White Patterson, Thomas, Patterson, Patterson 2:03.63 5
7 Mandarin Jones, Geoghagan, Brown, Singleton 2:12.28 2
8 Ribault Jordan, Johnson, Toson, Williams 2:13.98 1
10 Westside McCrae, Ortiz, Drake-Jackson, Johnson 2:14.78 -
12 Englewood Smith, McKinnon, Williams, Tyson 2:15.41 -
13 Stanton STANLEY, MONTEAGUDO, Agarwal, Lloyd 2:17.34 -
  Raines Collier, King DNS   
Boys' Sprint Medley Relay (1000 Meters) Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Andrew Jackson Folson, Hargrove, Wyche, Johnson 1:59.44 10
5 Atlantic Coast Orsborn, Mathis, Cardenas, Watson 2:08.43 4
11 Fletcher Patterson, Patterson, Hutto, Fox 2:15.36 -
14 Wolfson Brisbane, Grooms, Whitley, Schlax 2:18.11 -
15 Florida Deaf and Blind Dulcio, Lambirth, Vazquez, Davis 2:20.40 -
19 Terry Parker Hagood, Ragin, Micheal, Phillips 2:28.60 -
20 Duval Charter Cromwell, Jacobsen, Lugo, Sanders 2:43.93 -
  Gainesville Edwards, Irving, Lugo, Murphy DNS   
Boys' Sprint Medley Relay (1000 Meters) Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME SC
6 St. Johns Country Day Cowherd, Espinosa, Dugan, Myers 2:10.01 3
9 Baldwin Brooks, Skidmore, King 2:14.71 -
16 Christs Church Academy Aschenbrenner, Cartwright, Valderrama, Russell 2:24.34 -
17 St. Joseph Nelson, Costa, Castro, Akam 2:27.03 -
18 First Baptist (Bunnell) Duran, Headley, Kuznicki, Hopfe 2:27.04 -
  Cedar Creek Christian Boyd, Hunt, Bailey, Cooper DNS