March 2, 2022
|
Deltona - Deltona, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Avian Edwards-Pla FR DeLand 22.31 10
2 Markell Peterson JR New Smyrna Beach 23.58 8
3 Ryan Herdel FR Father Lopez 24.59 6
4 Jonas Wheeler FR Deltona 24.84 5
5 Javonte Irwin SO University (OC) 24.87 4
6 Khareem Lane SR DeLand 24.91 3
7 Jose Westbrook SR Trinity Christian (Deltona) 25.17 2
8 Anthony Atanda SR Deltona 25.21 1
9 Chandler Mitzo SO Deltona 25.47 -
10 Kenny Farmer SR Deltona 25.49 -
11 Jaay-R Cook FR University (OC) 25.65 -
12 Jaden Baker SO DeLand 25.77 -
13 Jakin Hawkins SR Trinity Christian (Deltona) 25.98 -
14 Lech Sweeney SO Father Lopez 26.08 -
15 Amir Myrie FR DeLand 26.19 -
16 Jaylin Henry SO University (OC) 26.23 -
17 WILL HILL JR New Smyrna Beach 26.25 -
18 Andrew Lattimore SR DeLand 26.28 -
19 Emmanuel White SR Deltona 26.56 -
20 Jaden Rodriguez FR Trinity Christian (Deltona) 26.68 -
21 Rajee McKinney FR New Smyrna Beach 26.72 -
22 Frederick McCaskill SO DeLand 26.75 -
23 Shadi Jaber JR University (OC) 26.81 -
24 Blaine Bissoondutt SO Trinity Christian (Deltona) 26.88 -
25 Wesley Tucker FR Father Lopez 27.17 -
26 Antonio Williams SO DeLand 27.30 -
27 Jahquavious Linton SO Trinity Christian (Deltona) 27.59 -
28 Chris Murdock SO First Baptist (Bunnell) 27.60 -
29 Kevin Herrera SO Deltona 28.76 -
30 Jaciel Cipriano FR University (OC) 29.01 -
31 Wyatt Fry SO University (OC) 29.31 -
32 Bryan Duran SO First Baptist (Bunnell) 29.57 -
33 Pierce Parker JR New Smyrna Beach 29.79 -
34 Falcon LeVine SO New Smyrna Beach 31.02 -
35 Sheldon Headley 8 First Baptist (Bunnell) 31.19 -
36 Samuel Sharpe SO New Smyrna Beach 32.61 -
  Alexander Anglero JR Deltona NT   
  Kenan Smith JR DeLand NT   
  Dylan Johnson SO DeLand NT   
  Kayden Smith FR DeLand NT   
  Tyree Weatherspoon FR Deltona NT   
  Demarius Joseph SR University (OC) NT   
  Gavin Garner FR University (OC) NT   
  Jared Bracamonte SO University (OC) NT   
  Caron Moore JR New Smyrna Beach NT   
  Dylan Durham JR New Smyrna Beach NT   
  Jordan Young SO Father Lopez NT   
  Jonah Ginocchetti JR Father Lopez NT   
  Jerome Mcduffie JR Father Lopez NT   
  Nick Cox FR New Smyrna Beach NT   
  Rameir Gordon SO Deltona NT   
  Justin Brown SO University (OC) NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Avian Edwards-Pla FR DeLand 22.31 10
2 Markell Peterson JR New Smyrna Beach 23.58 8
3 Ryan Herdel FR Father Lopez 24.59 6
8 Anthony Atanda SR Deltona 25.21 1
  Caron Moore JR New Smyrna Beach NT   
  Dylan Durham JR New Smyrna Beach NT   
  Rameir Gordon SO Deltona NT   
  Tyree Weatherspoon FR Deltona NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Javonte Irwin SO University (OC) 24.87 4
6 Khareem Lane SR DeLand 24.91 3
9 Chandler Mitzo SO Deltona 25.47 -
10 Kenny Farmer SR Deltona 25.49 -
19 Emmanuel White SR Deltona 26.56 -
  Justin Brown SO University (OC) NT   
  Jonah Ginocchetti JR Father Lopez NT   
  Alexander Anglero JR Deltona NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Jakin Hawkins SR Trinity Christian (Deltona) 25.98 -
14 Lech Sweeney SO Father Lopez 26.08 -
16 Jaylin Henry SO University (OC) 26.23 -
18 Andrew Lattimore SR DeLand 26.28 -
20 Jaden Rodriguez FR Trinity Christian (Deltona) 26.68 -
23 Shadi Jaber JR University (OC) 26.81 -
  Demarius Joseph SR University (OC) NT   
  Nick Cox FR New Smyrna Beach NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Amir Myrie FR DeLand 26.19 -
22 Frederick McCaskill SO DeLand 26.75 -
24 Blaine Bissoondutt SO Trinity Christian (Deltona) 26.88 -
26 Antonio Williams SO DeLand 27.30 -
28 Chris Murdock SO First Baptist (Bunnell) 27.60 -
29 Kevin Herrera SO Deltona 28.76 -
  Jordan Young SO Father Lopez NT   
  Dylan Johnson SO DeLand NT   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Jaden Baker SO DeLand 25.77 -
17 WILL HILL JR New Smyrna Beach 26.25 -
30 Jaciel Cipriano FR University (OC) 29.01 -
31 Wyatt Fry SO University (OC) 29.31 -
32 Bryan Duran SO First Baptist (Bunnell) 29.57 -
35 Sheldon Headley 8 First Baptist (Bunnell) 31.19 -
  Jared Bracamonte SO University (OC) NT   
  Kayden Smith FR DeLand NT   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jose Westbrook SR Trinity Christian (Deltona) 25.17 2
11 Jaay-R Cook FR University (OC) 25.65 -
21 Rajee McKinney FR New Smyrna Beach 26.72 -
27 Jahquavious Linton SO Trinity Christian (Deltona) 27.59 -
34 Falcon LeVine SO New Smyrna Beach 31.02 -
  Gavin Garner FR University (OC) NT   
  Jerome Mcduffie JR Father Lopez NT   
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Jonas Wheeler FR Deltona 24.84 5
25 Wesley Tucker FR Father Lopez 27.17 -
33 Pierce Parker JR New Smyrna Beach 29.79 -
36 Samuel Sharpe SO New Smyrna Beach 32.61 -
  Kenan Smith JR DeLand NT