March 16, 2022
|
Santa Fe - Alachua, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Creed Whittemore JR Buchholz 22.60 10 0.4
2 Jaymodd Ruise SR Baker County 22.68 8 0.6
3 Dyoni Hill SR Gainesville 22.86 6 0.4
4 Adrian Sermons SR Buchholz 22.89 5 0.4
5 Kenneth Nelson SR Gainesville 23.44 4 0.6
6 Michael Williams SR Eastside 23.54 3 0.6
7 Elija Walton JR North Marion 23.64 2 0.5
8 Ronnie Ellis SR Baker County 23.68 1 0.4
9 James Williams SO Buchholz 23.72 - 0.6
10 Jamo Williams SO Eastside 23.75 - 0.4
11 Marquavious Owens SO Suwannee 23.80 - 0.6
12 David Cooper SR Branford 23.88 - 0.6
13 Cam Smith JR Baker County 23.98 - 0.6
14 Addis Kelly SR Oak Hall 24.20 - 0.6
15 Zavier Doualehi SO P. K. Yonge 24.29 - 0.4
16 Jabere Johnson SO Eastside 24.38 - 0.6
17 Alijah Mestre SO North Marion 24.64 - 0.6
18 Arkayvion Jones 8 Branford 24.83 - 0.8
19 Austin Malaguti SO Branford 24.92 - 0.8
20 Bakari Harper JR P. K. Yonge 25.06 - 0.5
21 Jeremy Wallace SR Suwannee 25.08 - 0.4
22 Ahman Covington JR Gainesville 25.31 - 0.5
23 Trevor Brown SO P. K. Yonge 25.49 - 0.5
24 Thomas Moy FR Oak Hall 25.54 - 0.8
25 Jonah Diaz SR St. Francis 25.60 - 0.8
26 Arnez McNeal JR Santa Fe 26.12 - 0.4
27 Chaden Scott SO Newberry 26.54 - 0.5
28 Michael D'Alessio SR St. Francis 26.59 - 0.8
29 Josh Jalsa SO Cornerstone 26.68 - 0.4
30 Christian Socarras FR Suwannee 26.85 - 0.5
31 Terance Baker FR Santa Fe 27.52 - 0.4
32 Chritopher Burke SO Newberry 28.83 - 0.5
33 Antwan Rosaria FR Newberry 29.18 - 0.5
34 Connor Milligan 7 Cornerstone 30.63 - 0.4
Boys' 200 Meters Section 1
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Creed Whittemore JR Buchholz 22.60 10
3 Dyoni Hill SR Gainesville 22.86 6
4 Adrian Sermons SR Buchholz 22.89 5
10 Jamo Williams SO Eastside 23.75 -
21 Jeremy Wallace SR Suwannee 25.08 -
Boys' 200 Meters Section 2
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Jaymodd Ruise SR Baker County 22.68 8
6 Michael Williams SR Eastside 23.54 3
9 James Williams SO Buchholz 23.72 -
11 Marquavious Owens SO Suwannee 23.80 -
Boys' 200 Meters Section 3
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Kenneth Nelson SR Gainesville 23.44 4
12 David Cooper SR Branford 23.88 -
13 Cam Smith JR Baker County 23.98 -
14 Addis Kelly SR Oak Hall 24.20 -
16 Jabere Johnson SO Eastside 24.38 -
17 Alijah Mestre SO North Marion 24.64 -
Boys' 200 Meters Section 4
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Arkayvion Jones 8 Branford 24.83 -
19 Austin Malaguti SO Branford 24.92 -
24 Thomas Moy FR Oak Hall 25.54 -
25 Jonah Diaz SR St. Francis 25.60 -
28 Michael D'Alessio SR St. Francis 26.59 -
Boys' 200 Meters Section 5
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Ronnie Ellis SR Baker County 23.68 1
15 Zavier Doualehi SO P. K. Yonge 24.29 -
26 Arnez McNeal JR Santa Fe 26.12 -
29 Josh Jalsa SO Cornerstone 26.68 -
31 Terance Baker FR Santa Fe 27.52 -
34 Connor Milligan 7 Cornerstone 30.63 -
Boys' 200 Meters Section 6
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Elija Walton JR North Marion 23.64 2
20 Bakari Harper JR P. K. Yonge 25.06 -
23 Trevor Brown SO P. K. Yonge 25.49 -
30 Christian Socarras FR Suwannee 26.85 -
33 Antwan Rosaria FR Newberry 29.18 -
Boys' 200 Meters Section 7
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Ahman Covington JR Gainesville 25.31 -
27 Chaden Scott SO Newberry 26.54 -
32 Chritopher Burke SO Newberry 28.83 -