March 2, 2022
|
Santa Fe - Alachua, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Marquavious Owens SO Suwannee 11.54 10
2 Quentin Culter SO Buchholz 11.71 8
3 Kennith Martin FR Eastside 11.85 6
4 A'Marion Cason SO Santa Fe 11.93 5
5 Jamo Williams SO Eastside 11.95 4
6 Jabere Johnson SO Eastside 11.95 3
7 Jordan Moore SO Buchholz 11.98 2
8 Chase White FR Buchholz 11.99 1
9 Jalin Carter SO Eastside 12.08 -
10 Christopher Bishop SO Eastside 12.17 -
11 Joshua Benjamin SO Eastside 12.27 -
12 Tommy Offord 8 Palatka 12.32 -
13 Eddie Brown SO Buchholz 12.35 -
14 Jayden Mann SO Eastside 12.36 -
15 Jared Hopkins SO Fort White 12.36 -
16 Josiah Hopkins 8 Fort White 12.40 -
17 Briggs Copeland FR Oak Hall 12.43 -
18 Anthone Chatman FR Gainesville 12.48 -
19 Jeremiah McKenzie FR Bradford 12.52 -
20 Thomas Moy FR Oak Hall 12.55 -
21 Brayden Cheong SO Buchholz 12.64 -
22 Willie Hill SO Eastside 12.69 -
23 Kedric Wright Jr 7 Palatka 12.80 -
24 Josh Jalsa SO Cornerstone 12.88 -
25 Brian Cliffin FR Bradford 12.90 -
26 Lawrence Evans 7 Palatka 12.95 -
27 Daniel Grow FR Oak Hall 13.07 -
28 Dontavious Hudson FR Eastside 13.28 -
29 Martez Burch FR Gainesville 13.41 -
30 Terance Baker FR Santa Fe 13.49 -
31 Aneesh Gogineni SO Oak Hall 13.53 -
32 Jaden Canty JR Buchholz 13.56 -
33 Benjamin Leber FR Oak Hall 13.60 -
34 Yuliano Ynigo FR Oak Hall 13.71 -
35 Sheldon Brown 7 Palatka 13.80 -
36 Gary Francis SO Oak Hall 14.04 -
37 Connor Milligan 7 Cornerstone 14.49 -
38 Christian Socarras FR Suwannee 14.64 -
39 Matthew Henning FR Buchholz 16.66 -
  Thomas Cummings SO Oak Hall DNF -
Boys' 100 Meters Section 1
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Marquavious Owens SO Suwannee 11.54 10
3 Kennith Martin FR Eastside 11.85 6
5 Jamo Williams SO Eastside 11.95 4
15 Jared Hopkins SO Fort White 12.36 -
Boys' 100 Meters Section 2
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 A'Marion Cason SO Santa Fe 11.93 5
6 Jabere Johnson SO Eastside 11.95 3
10 Christopher Bishop SO Eastside 12.17 -
11 Joshua Benjamin SO Eastside 12.27 -
16 Josiah Hopkins 8 Fort White 12.40 -
19 Jeremiah McKenzie FR Bradford 12.52 -
Boys' 100 Meters Section 3
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Eddie Brown SO Buchholz 12.35 -
14 Jayden Mann SO Eastside 12.36 -
17 Briggs Copeland FR Oak Hall 12.43 -
20 Thomas Moy FR Oak Hall 12.55 -
23 Kedric Wright Jr 7 Palatka 12.80 -
25 Brian Cliffin FR Bradford 12.90 -
Boys' 100 Meters Section 4
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Anthone Chatman FR Gainesville 12.48 -
22 Willie Hill SO Eastside 12.69 -
26 Lawrence Evans 7 Palatka 12.95 -
27 Daniel Grow FR Oak Hall 13.07 -
  Thomas Cummings SO Oak Hall DNF -
Boys' 100 Meters Section 5
W: -0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Josh Jalsa SO Cornerstone 12.88 -
28 Dontavious Hudson FR Eastside 13.28 -
30 Terance Baker FR Santa Fe 13.49 -
32 Jaden Canty JR Buchholz 13.56 -
34 Yuliano Ynigo FR Oak Hall 13.71 -
Boys' 100 Meters Section 6
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Martez Burch FR Gainesville 13.41 -
31 Aneesh Gogineni SO Oak Hall 13.53 -
33 Benjamin Leber FR Oak Hall 13.60 -
36 Gary Francis SO Oak Hall 14.04 -
Boys' 100 Meters Section 7
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Quentin Culter SO Buchholz 11.71 8
8 Chase White FR Buchholz 11.99 1
9 Jalin Carter SO Eastside 12.08 -
12 Tommy Offord 8 Palatka 12.32 -
35 Sheldon Brown 7 Palatka 13.80 -
39 Matthew Henning FR Buchholz 16.66 -
Boys' 100 Meters Section 8
W: -0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jordan Moore SO Buchholz 11.98 2
21 Brayden Cheong SO Buchholz 12.64 -
37 Connor Milligan 7 Cornerstone 14.49 -
38 Christian Socarras FR Suwannee 14.64 -