March 23, 2022
|
Matanzas - Palm Coast, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Aalaiah Jones SO Atlantic (PO) 26.28 10
2 Nyrania Barr-Miller SO University (OC) 26.94 8
3 Taylor Spann SO Flagler Palm Coast 27.25 6
4 Jada Livingston SO Atlantic (PO) 27.33 5
5 Kiera Williams FR Mainland 27.34 4
6 Fabiola LaPlante SO Flagler Palm Coast 27.89 3
7 Jennell Brown FR DeLand 28.01 2
8 Ashton Grant SO Atlantic (PO) 28.17 1
9 Amyah Watlington FR Mainland 28.52 -
10 Jada Dotson SO Flagler Palm Coast 28.60 -
11 Andreya Bridger FR Father Lopez 28.76 -
12 Annabel Thistle FR Seabreeze 28.77 -
13 Kayla Villafane SO Flagler Palm Coast 28.83 -
14 helena perez SO Atlantic (PO) 28.85 -
15 Shania Joe FR Deltona 28.96 -
16 Madreeka Toussaint SO Matanzas 29.03 -
17 Keeva Heggins FR Seabreeze 29.16 -
18 Jadence Reddin FR Matanzas 29.38 -
19 Angelina Stabile FR Father Lopez 29.41 -
20 Samantha Lecas FR Mainland 29.54 -
21 Sophia perez SO Atlantic (PO) 29.61 -
22 Aliana Martin SO Seabreeze 29.63 -
23 Alaina Roberts SO New Smyrna Beach 29.67 -
24 Rachae Gibson SO Father Lopez 29.68 -
25 Shannelle Madden FR Flagler Palm Coast 29.90 -
26 Jamila Santana SO Pine Ridge 29.96 -
27 Kalease Heggins SO Seabreeze 30.08 -
28 Zabreya Fennell SO Matanzas 30.28 -
29 Destini Burgess SO Matanzas 30.37 -
30 Jada Mitchell SO New Smyrna Beach 30.39 -
31 Dashmarie Jackson SO Deltona 30.45 -
32 Kylie Sugden SO Matanzas 30.82 -
33 Eriana Williamson FR Mainland 30.82 -
34 Lexie Shupe SO Flagler Palm Coast 30.89 -
35 Lyric Christian FR Mainland 31.04 -
36 Amy Nguyen FR DeLand 31.21 -
37 Ashlynn Grier SO Mainland 31.29 -
38 Diaria Franklin FR Mainland 31.31 -
39 Olivia Gendreau FR Spruce Creek 31.49 -
40 Brooklein Crawford SO Atlantic (PO) 31.65 -
41 Sarahi Arroyo Canales FR University (OC) 31.75 -
42 Za Nyhia Amos SO Mainland 31.89 -
43 Kenya Bohannon SO Mainland 32.02 -
44 Alyse Ecklund FR Spruce Creek 32.04 -
45 Mia Leger SO Seabreeze 32.11 -
46 Cydney Rivard FR Seabreeze 32.18 -
47 Autumn Demarest FR Mainland 32.19 -
48 Taylor Young FR Father Lopez 32.21 -
49 yasmeen reziqa FR Spruce Creek 32.21 -
50 Melanie Medina FR New Smyrna Beach 32.47 -
51 janarose holston FR Spruce Creek 32.48 -
52 Tanae Harris FR Deltona 32.56 -
53 Shaerlande Paul FR Flagler Palm Coast 32.74 -
54 Anne Brock FR New Smyrna Beach 32.82 -
55 Jazmin Cancino SO Mainland 33.04 -
56 Angel Louis Charles SO Matanzas 33.12 -
57 Jaden Quinn SO Flagler Palm Coast 33.19 -
58 Aubrey Ecklund FR Spruce Creek 33.23 -
59 tilanna peterson FR Spruce Creek 33.48 -
60 Ayleen Handam SO Flagler Palm Coast 33.50 -
61 Haleigh Petit Do FR Deltona 33.72 -
62 emani hayes SO Spruce Creek 33.98 -
63 Bianca Campos SO Father Lopez 34.51 -
64 samantha coleman FR Spruce Creek 34.83 -
65 Awa Touray SO Deltona 35.07 -
66 Jesse'lynn Schoot'prez FR Spruce Creek 35.16 -
67 Brianna Fordham FR Spruce Creek 35.18 -
68 Princess Petit FR Matanzas 35.32 -
69 Ja'Nya Myrick SO Pine Ridge 35.48 -
70 Mckelvey Dietz SO Matanzas 36.10 -
71 Christina Cebollero SO DeLand 36.15 -
72 Keshandra Filho SO University (OC) 36.51 -
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
37 Ashlynn Grier SO Mainland 31.29 -
41 Sarahi Arroyo Canales FR University (OC) 31.75 -
55 Jazmin Cancino SO Mainland 33.04 -
60 Ayleen Handam SO Flagler Palm Coast 33.50 -
61 Haleigh Petit Do FR Deltona 33.72 -
66 Jesse'lynn Schoot'prez FR Spruce Creek 35.16 -
71 Christina Cebollero SO DeLand 36.15 -
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
46 Cydney Rivard FR Seabreeze 32.18 -
48 Taylor Young FR Father Lopez 32.21 -
67 Brianna Fordham FR Spruce Creek 35.18 -
68 Princess Petit FR Matanzas 35.32 -
69 Ja'Nya Myrick SO Pine Ridge 35.48 -
70 Mckelvey Dietz SO Matanzas 36.10 -
72 Keshandra Filho SO University (OC) 36.51 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
35 Lyric Christian FR Mainland 31.04 -
52 Tanae Harris FR Deltona 32.56 -
56 Angel Louis Charles SO Matanzas 33.12 -
57 Jaden Quinn SO Flagler Palm Coast 33.19 -
58 Aubrey Ecklund FR Spruce Creek 33.23 -
59 tilanna peterson FR Spruce Creek 33.48 -
63 Bianca Campos SO Father Lopez 34.51 -
65 Awa Touray SO Deltona 35.07 -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Zabreya Fennell SO Matanzas 30.28 -
40 Brooklein Crawford SO Atlantic (PO) 31.65 -
43 Kenya Bohannon SO Mainland 32.02 -
49 yasmeen reziqa FR Spruce Creek 32.21 -
50 Melanie Medina FR New Smyrna Beach 32.47 -
51 janarose holston FR Spruce Creek 32.48 -
53 Shaerlande Paul FR Flagler Palm Coast 32.74 -
54 Anne Brock FR New Smyrna Beach 32.82 -
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Jamila Santana SO Pine Ridge 29.96 -
36 Amy Nguyen FR DeLand 31.21 -
39 Olivia Gendreau FR Spruce Creek 31.49 -
42 Za Nyhia Amos SO Mainland 31.89 -
45 Mia Leger SO Seabreeze 32.11 -
47 Autumn Demarest FR Mainland 32.19 -
62 emani hayes SO Spruce Creek 33.98 -
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Andreya Bridger FR Father Lopez 28.76 -
27 Kalease Heggins SO Seabreeze 30.08 -
29 Destini Burgess SO Matanzas 30.37 -
30 Jada Mitchell SO New Smyrna Beach 30.39 -
33 Eriana Williamson FR Mainland 30.82 -
34 Lexie Shupe SO Flagler Palm Coast 30.89 -
44 Alyse Ecklund FR Spruce Creek 32.04 -
64 samantha coleman FR Spruce Creek 34.83 -
Girls' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Amyah Watlington FR Mainland 28.52 -
18 Jadence Reddin FR Matanzas 29.38 -
21 Sophia perez SO Atlantic (PO) 29.61 -
24 Rachae Gibson SO Father Lopez 29.68 -
25 Shannelle Madden FR Flagler Palm Coast 29.90 -
31 Dashmarie Jackson SO Deltona 30.45 -
32 Kylie Sugden SO Matanzas 30.82 -
38 Diaria Franklin FR Mainland 31.31 -
Girls' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jennell Brown FR DeLand 28.01 2
14 helena perez SO Atlantic (PO) 28.85 -
17 Keeva Heggins FR Seabreeze 29.16 -
19 Angelina Stabile FR Father Lopez 29.41 -
20 Samantha Lecas FR Mainland 29.54 -
22 Aliana Martin SO Seabreeze 29.63 -
23 Alaina Roberts SO New Smyrna Beach 29.67 -
Girls' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Ashton Grant SO Atlantic (PO) 28.17 1
10 Jada Dotson SO Flagler Palm Coast 28.60 -
12 Annabel Thistle FR Seabreeze 28.77 -
13 Kayla Villafane SO Flagler Palm Coast 28.83 -
15 Shania Joe FR Deltona 28.96 -
16 Madreeka Toussaint SO Matanzas 29.03 -
Girls' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Aalaiah Jones SO Atlantic (PO) 26.28 10
2 Nyrania Barr-Miller SO University (OC) 26.94 8
3 Taylor Spann SO Flagler Palm Coast 27.25 6
4 Jada Livingston SO Atlantic (PO) 27.33 5
5 Kiera Williams FR Mainland 27.34 4
6 Fabiola LaPlante SO Flagler Palm Coast 27.89 3