April 14, 2022
|
East Lake - Tarpon Springs, FL
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Deondre Randall SR Largo 21.90 10
2 Anthony Popa JR Largo 22.38 8
3 Jaquan Cross FR Largo 22.88 6
4 Noah Chatman SR East Lake 23.05 5
5 Keondryck Merriex JR Boca Ciega 23.16 4
6 Jamarives Bell SR Gibbs 23.27 3
7 ELIJAH GADDY SO Osceola (Seminole) 23.43 2
8 Keyon Battle SR Gibbs 23.68 1
9 Mario James Jr SR St. Petersburg 23.83 -
10 Braedyn Laube SR Countryside 23.88 -
11 Al'zaveon Harris JR Gibbs 23.92 -
12 Makih Johnson FR Tarpon Springs 24.10 -
13 Kemoni Inmon SO Northeast (SP) 24.11 -
14 Jack Katz SR Palm Harbor University 24.12 -
15 Ayodeji Saka FR Lakewood 24.33 -
16 Sincere McGee SO Lakewood 24.34 -
17 Manuel Troche FR Countryside 24.37 -
18 Chandler Roberts SR Boca Ciega 24.43 -
19 Caleb Sabo JR St. Petersburg 24.46 -
20 Jaden Andrews SO Northeast (SP) 24.57 -
21 Moses Thompson FR Seminole 24.59 -
22 Anderson Kimbrell FR Largo 24.66 -
23 Kendrick Wilson JR St. Petersburg 24.84 -
24 Thomas Beal FR Palm Harbor University 24.88 -
25 Mykehl Boebert SO Palm Harbor University 24.91 -
26 Jacquez Day SR Gibbs 25.01 -
27 Amari Caro FR Pinellas Park 25.14 -
28 Jayden Medlin JR Osceola (Seminole) 25.83 -
29 Joel Paiva FR Pinellas Park 25.96 -
30 Kaden Bishop SO Hollins 26.24 -
31 Kai-Shaun Andrews FR Clearwater 26.36 -
32 Cabretti Wheeler FR Lakewood 26.44 -
33 Antony Gospodinod SO St. Petersburg 26.58 -
34 Julian Lai FR Osceola (Seminole) 26.77 -
35 Brayton Ross FR Dunedin 26.85 -
36 Gerardo Chavez SR Osceola (Seminole) 27.38 -
37 Zachariah Legions FR Clearwater 27.40 -
38 Vincent Pollard SO Seminole 31.22 -
Boys' 200 Meters Section 1
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
14 Jack Katz SR Palm Harbor University 29.91 24.12 19.30 31.36 -
36 Gerardo Chavez SR Osceola (Seminole) 30.94 27.38 31.49 35.05 -
38 Vincent Pollard SO Seminole 34.35 31.22 25.92 39.03 -
Boys' 200 Meters Section 2
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
28 Jayden Medlin JR Osceola (Seminole) 26.09 25.83 20.93 -
30 Kaden Bishop SO Hollins 19.42 26.24 22.83 -
31 Kai-Shaun Andrews FR Clearwater 28.74 26.36 31.37 -
33 Antony Gospodinod SO St. Petersburg 29.77 26.58 29.24 -
34 Julian Lai FR Osceola (Seminole) 26.51 26.77 25.70 -
35 Brayton Ross FR Dunedin 32.49 26.85 23.10 -
37 Zachariah Legions FR Clearwater 23.02 27.40 28.50 -
Boys' 200 Meters Section 3
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Thomas Beal FR Palm Harbor University 24.88 -
26 Jacquez Day SR Gibbs 25.01 -
27 Amari Caro FR Pinellas Park 25.14 -
29 Joel Paiva FR Pinellas Park 25.96 -
32 Cabretti Wheeler FR Lakewood 26.44 -
Boys' 200 Meters Section 4
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
12 Makih Johnson FR Tarpon Springs 22.90 30.85 24.10 20.49 -
18 Chandler Roberts SR Boca Ciega 19.55 31.27 24.43 23.46 -
20 Jaden Andrews SO Northeast (SP) 21.63 17.20 24.57 19.91 -
21 Moses Thompson FR Seminole 22.38 21.15 24.59 29.02 -
22 Anderson Kimbrell FR Largo 25.16 18.75 24.66 18.25 -
25 Mykehl Boebert SO Palm Harbor University 18.44 25.91 24.91 26.16 -
Boys' 200 Meters Section 5
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
13 Kemoni Inmon SO Northeast (SP) 29.66 21.70 24.11 -
15 Ayodeji Saka FR Lakewood 18.49 22.39 24.33 -
16 Sincere McGee SO Lakewood 28.24 22.15 24.34 -
17 Manuel Troche FR Countryside 25.84 19.26 24.37 -
19 Caleb Sabo JR St. Petersburg 29.11 28.38 24.46 -
23 Kendrick Wilson JR St. Petersburg 20.62 25.34 24.84 -
Boys' 200 Meters Section 6
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
3 Jaquan Cross FR Largo 28.38 22.88 6
7 ELIJAH GADDY SO Osceola (Seminole) 22.26 23.43 2
8 Keyon Battle SR Gibbs 27.00 23.68 1
9 Mario James Jr SR St. Petersburg 19.07 23.83 -
10 Braedyn Laube SR Countryside 20.78 23.88 -
11 Al'zaveon Harris JR Gibbs 28.95 23.92 -
Boys' 200 Meters Section 7
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Deondre Randall SR Largo 21.90 10
2 Anthony Popa JR Largo 22.38 8
4 Noah Chatman SR East Lake 23.05 5
5 Keondryck Merriex JR Boca Ciega 23.16 4
6 Jamarives Bell SR Gibbs 23.27 3