April 1, 2022
|
Calvary Christian (Clr) - Clearwater, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Usir McClellan SR Clearwater Central Catholic 22.26 10 0.7
2 One Williams SR Northside Christian 22.43 8 0.7
3 Marlon McClendon JR Victory Christian (LL) 22.50 6 0.7
4 Justin Stephens SO Northside Christian 22.55 5 0.7
5 Cameron Mitchell SO Tampa Catholic 22.75 4 0.3
6 Julian Long SR Northside Christian 22.87 3 0.7
7 Carlos Quarles SR Calvary Christian (Clr) 22.98 2 0.7
8 Tayshaun Burney SO Carrollwood 23.04 1 0.3
9 Garrett Barton JR Calvary Christian (Clr) 23.41 - 0.7
10 ELIJAH GADDY SO Osceola (Seminole) 23.43 - 0.3
11 Myles Simes JR Clearwater 23.48 - 0.3
12 Rashad Orr SO Victory Christian (LL) 23.82 - 0.3
13 Braedyn Laube SR Countryside 23.96 - 0.3
14 Jakobe McCoy SO Countryside 23.96 - 0.2
15 Ethan Thomas SO Evangelical Christian 23.98 - 0.3
16 Issa Jalloh JR Carrollwood 24.01 - 0.3
17 Armani Rue JR Victory Christian (LL) 24.05 - 0.3
18 Omarius Davis JR Seminole 24.06 - 0.7
19 Alex Mejia JR Tampa Catholic 24.15 - 0.3
20 Zuri Watson SO Northside Christian 24.21 - 0.3
21 Tay'Shaun Jamison SO Clearwater 24.30 - 0.2
22 Moses Thompson FR Seminole 24.39 - 0.2
23 David Hileman FR Tampa Prep 24.41 - 0.3
24 Kendrick Wilson JR St. Petersburg 24.48 - 1.2
25 Manuel Troche FR Countryside 24.48 - 0.7
26 Andrew Gergely JR Evangelical Christian 24.50 - 0.3
27 Josh Bradley FR Calvary Christian (Clr) 25.02 - 0.2
28 Juelz Aurelien FR Berkeley Prep 25.02 - 0.2
29 Charlie Binder SO Cambridge Christian 25.06 - 0.2
30 Cary Rifenberick FR Carrollwood 25.10 - 1.2
31 Chris Gonzalez SO East Lake 25.15 - 0.3
32 Darius Green SO Berkeley Prep 25.15 - 0.5
33 Jake Popowski FR Osceola (Seminole) 25.16 - 0.8
34 Dayvoni Christopher JR Seminole 25.32 - 0.8
35 Wesney Malbranche SR Evangelical Christian 25.34 - 0.2
36 Logan Blair SR Evangelical Christian 25.50 - 0.2
37 Drake Witt FR Clearwater Central Catholic 25.92 - 0.8
38 Ricky Brown SO Calvary Christian (Clr) 26.03 - 0.7
39 Nathanel Lusk FR Cambridge Christian 26.34 - 0.8
40 Sameer Varkantham FR Berkeley Prep 26.52 - 0.5
41 Zachariah Legions FR Clearwater 26.59 - 0.7
42 Julian Lai FR Osceola (Seminole) 26.63 - 0.5
43 Calvin Vo FR Tampa Prep 26.69 - 0.5
44 Zackery Mercer SO Admiral Farragut 26.75 - 0.8
45 Asher Hewett SO Admiral Farragut 26.96 - 1.2
46 Justin Hall FR Cambridge Christian 27.06 - 0.8
47 Alex McCants 8 Admiral Farragut 27.12 - 0.8
48 Evan Holt SO Osceola (Seminole) 27.55 - 0.5
Boys' 200 Meters Section 1
W: 1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Kendrick Wilson JR St. Petersburg 24.48 -
30 Cary Rifenberick FR Carrollwood 25.10 -
45 Asher Hewett SO Admiral Farragut 26.96 -
Boys' 200 Meters Section 2
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Omarius Davis JR Seminole 24.06 -
25 Manuel Troche FR Countryside 24.48 -
38 Ricky Brown SO Calvary Christian (Clr) 26.03 -
41 Zachariah Legions FR Clearwater 26.59 -
Boys' 200 Meters Section 3
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
32 Darius Green SO Berkeley Prep 25.15 -
40 Sameer Varkantham FR Berkeley Prep 26.52 -
42 Julian Lai FR Osceola (Seminole) 26.63 -
43 Calvin Vo FR Tampa Prep 26.69 -
48 Evan Holt SO Osceola (Seminole) 27.55 -
Boys' 200 Meters Section 4
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Jake Popowski FR Osceola (Seminole) 25.16 -
34 Dayvoni Christopher JR Seminole 25.32 -
37 Drake Witt FR Clearwater Central Catholic 25.92 -
39 Nathanel Lusk FR Cambridge Christian 26.34 -
44 Zackery Mercer SO Admiral Farragut 26.75 -
46 Justin Hall FR Cambridge Christian 27.06 -
47 Alex McCants 8 Admiral Farragut 27.12 -
Boys' 200 Meters Section 5
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Jakobe McCoy SO Countryside 23.96 -
21 Tay'Shaun Jamison SO Clearwater 24.30 -
22 Moses Thompson FR Seminole 24.39 -
27 Josh Bradley FR Calvary Christian (Clr) 25.02 -
28 Juelz Aurelien FR Berkeley Prep 25.02 -
29 Charlie Binder SO Cambridge Christian 25.06 -
35 Wesney Malbranche SR Evangelical Christian 25.34 -
36 Logan Blair SR Evangelical Christian 25.50 -
Boys' 200 Meters Section 6
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Myles Simes JR Clearwater 23.48 -
12 Rashad Orr SO Victory Christian (LL) 23.82 -
15 Ethan Thomas SO Evangelical Christian 23.98 -
17 Armani Rue JR Victory Christian (LL) 24.05 -
23 David Hileman FR Tampa Prep 24.41 -
26 Andrew Gergely JR Evangelical Christian 24.50 -
31 Chris Gonzalez SO East Lake 25.15 -
Boys' 200 Meters Section 7
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Cameron Mitchell SO Tampa Catholic 22.75 4
8 Tayshaun Burney SO Carrollwood 23.04 1
10 ELIJAH GADDY SO Osceola (Seminole) 23.43 -
13 Braedyn Laube SR Countryside 23.96 -
16 Issa Jalloh JR Carrollwood 24.01 -
19 Alex Mejia JR Tampa Catholic 24.15 -
20 Zuri Watson SO Northside Christian 24.21 -
Boys' 200 Meters Section 8
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Usir McClellan SR Clearwater Central Catholic 22.26 10
2 One Williams SR Northside Christian 22.43 8
3 Marlon McClendon JR Victory Christian (LL) 22.50 6
4 Justin Stephens SO Northside Christian 22.55 5
6 Julian Long SR Northside Christian 22.87 3
7 Carlos Quarles SR Calvary Christian (Clr) 22.98 2
9 Garrett Barton JR Calvary Christian (Clr) 23.41 -