February 23, 2022
|
Oak Hall - Gainesville, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME WIND
1 Jayvian Greene SO Oak Hall 11.45 0.5
2 Marquavious Owens SO Suwannee 11.59 0.5
3 David Cooper SR Branford 11.92 0.3
4 Arkayvion Jones 8 Branford 11.96 0.5
5 Jeremy Wallace SR Suwannee 12.01 0.5
6 Austin Malaguti SO Branford 12.14 0.3
7 Garrison Beach SR Suwannee 12.15 0.3
8 Addis Kelly SR Oak Hall 12.19 0.4
9 Ethan Bailey JR Branford 12.52 0.4
10 Briggs Copeland FR Oak Hall 12.53 0.3
11 Luis Merced SR Florida Deaf and Blind 12.54 0.6
12 Cayto Dulcio SR Florida Deaf and Blind 12.59 0.4
13 Thomas Cummings SO Oak Hall 12.62 0.4
14 Thomas Moy FR Oak Hall 12.64 0.4
15 Dakota Brower FR Oak Hall 12.65 0.3
16 Truville Stuckey JR Suwannee 12.65 0.7
17 Sincere Vazquez FR Florida Deaf and Blind 12.66 +0.0
18 Austin Smith SR Suwannee 12.68 0.7
19 Dylan Provencher JR Oak Hall 12.69 0.7
20 Daniel Grow FR Oak Hall 12.85 0.4
21 Phoenix Lambirth JR Florida Deaf and Blind 12.88 +0.0
22 Allen Davis SO Florida Deaf and Blind 12.97 0.4
23 Gavin Frost JR Branford 13.05 0.4
24 Marshall Foster SO St. John Lutheran 13.10 +0.0
25 Shaia Dobrin SO Oak Hall 13.13 0.6
26 Patrick Nee SO St. Francis 13.18 0.4
27 Logan Mcgee SO St. John Lutheran 13.34 0.4
28 Yuliano Ynigo FR Oak Hall 13.64 0.7
29 Edward Tinker JR Florida Deaf and Blind 13.82 0.4
30 Aneesh Gogineni SO Oak Hall 13.83 0.7
31 Benjamin Leber FR Oak Hall 13.86 0.6
32 Sirderick Farley SO Oak Hall 14.29 +0.0
33 Eliah Bacchus JR Oak Hall 14.42 +0.0
34 Gary Francis SO Oak Hall 14.47 +0.0
Boys' 100 Meters Section 1
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Jayvian Greene SO Oak Hall 11.45
2 Marquavious Owens SO Suwannee 11.59
4 Arkayvion Jones 8 Branford 11.96
5 Jeremy Wallace SR Suwannee 12.01
Boys' 100 Meters Section 2
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 David Cooper SR Branford 11.92
6 Austin Malaguti SO Branford 12.14
7 Garrison Beach SR Suwannee 12.15
10 Briggs Copeland FR Oak Hall 12.53
15 Dakota Brower FR Oak Hall 12.65
Boys' 100 Meters Section 3
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME
12 Cayto Dulcio SR Florida Deaf and Blind 12.59
13 Thomas Cummings SO Oak Hall 12.62
14 Thomas Moy FR Oak Hall 12.64
20 Daniel Grow FR Oak Hall 12.85
23 Gavin Frost JR Branford 13.05
26 Patrick Nee SO St. Francis 13.18
Boys' 100 Meters Section 4
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME
8 Addis Kelly SR Oak Hall 12.19
9 Ethan Bailey JR Branford 12.52
22 Allen Davis SO Florida Deaf and Blind 12.97
27 Logan Mcgee SO St. John Lutheran 13.34
29 Edward Tinker JR Florida Deaf and Blind 13.82
Boys' 100 Meters Section 5
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME
17 Sincere Vazquez FR Florida Deaf and Blind 12.66
21 Phoenix Lambirth JR Florida Deaf and Blind 12.88
24 Marshall Foster SO St. John Lutheran 13.10
32 Sirderick Farley SO Oak Hall 14.29
33 Eliah Bacchus JR Oak Hall 14.42
34 Gary Francis SO Oak Hall 14.47
Boys' 100 Meters Section 6
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME
16 Truville Stuckey JR Suwannee 12.65
18 Austin Smith SR Suwannee 12.68
19 Dylan Provencher JR Oak Hall 12.69
28 Yuliano Ynigo FR Oak Hall 13.64
30 Aneesh Gogineni SO Oak Hall 13.83
Boys' 100 Meters Section 7
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME
11 Luis Merced SR Florida Deaf and Blind 12.54
25 Shaia Dobrin SO Oak Hall 13.13
31 Benjamin Leber FR Oak Hall 13.86