February 18, 2022
|
Lake Mary - Lake Mary, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Emma Morris SO Lake Nona 12.81 10
2 Karis Reese SR Lake Mary 13.20 8
3 Castina Prudent JR South Lake 13.32 6
4 Kylie Iva SO Lake Mary 13.59 5
5 Za'rya Harrison FR South Lake 13.61 4
6 Arianna Slater SR Lake Nona 13.65 3
7 Sofia Jiles JR Lake Mary 13.67 2
8 Asia Roberts FR South Lake 13.76 1
9 Paris Reed JR Lake Mary 13.89 -
10 Monica Brooks SO Lake Mary 13.90 -
11 Victorious Smith FR Lake Nona 13.96 -
12 Ariyana Calderon SO Timber Creek 13.99 -
13 Olivia Platon JR Lake Nona 14.03 -
14 Irina Clough JR Lake Nona 14.13 -
15 Emily Manning FR South Lake 14.26 -
16 Vianney Ojeda SR Lake Nona 14.32 -
17 Keniya Bullard SR Lake Mary 14.39 -
18 Jayani Marrero FR Lake Nona 14.50 -
19 Ariana Peters SO Lake Nona 14.55 -
20 Josie Trevino FR South Lake 14.58 -
21 Kendra Muhammad SO Lake Mary 14.58 -
22 Timaya Wynn JR Lake Mary 14.64 -
23 Samantha Maiorino SR Oviedo 14.65 -
24 Brooke Abel FR Lake Mary 14.66 -
25 Noel Wiltz SR Lake Nona 14.67 -
26 Gabby Harris FR Lake Mary 14.69 -
27 Alexandra Vecchiarelli FR Oviedo 14.89 -
28 Jennaya Ortiz FR City of Life Christian 15.10 -
29 Giselly Rodriguez FR Colonial 15.11 -
30 Claudia Williams JR Lake Mary 15.15 -
31 Zikora Anyiwo FR Lake Nona 15.19 -
32 Skye Lofton SR Oviedo 15.20 -
33 Kate Kehoe JR Lake Mary 15.21 -
34 Arianna Rodriguez SR Lake Nona 15.29 -
35 Nellysa Gaspar SR Lake Mary 15.30 -
36 Carly McLaren FR Timber Creek 15.35 -
37 Camille Siguenza FR Oviedo 15.36 -
38 Jazzmin Puckett 8 City of Life Christian 15.40 -
39 Ashanti Bryant SR Lake Mary 15.42 -
40 Emelyn Ortiz Rodriguez FR Lyman 15.53 -
41 Cadyn Johnson FR South Lake 15.66 -
42 Ayden Chandler SR Oviedo 15.66 -
43 Atiyanna Verdick SO Lake Mary 15.70 -
44 Audry Keke SO Oviedo 15.70 -
45 Nesiah Coward SO South Lake 15.76 -
46 Tiyana Snowden SO Lake Mary 15.79 -
47 Lindsay Sheets FR Lake Mary 15.92 -
48 Rylee Jack FR Oviedo 15.92 -
49 Anthea Alley JR City of Life Christian 15.94 -
50 Christine Mejia JR Oviedo 15.96 -
51 Elisa Wood SR Lake Mary 16.06 -
52 Aliyah Cortes SO Lyman 16.15 -
53 Lola Yuzzolin FR Lake Mary 16.24 -
54 Madelyn Souza SR Timber Creek 16.54 -
55 Alanis Ortiz SO Lake Mary 16.73 -
56 Ma'riyah Hollie SO Lake Mary 17.08 -
57 Celina Westerberg SR Lake Mary 17.48 -
58 Sage Brock-McEntire FR Lake Mary 17.65 -
59 Samiyah Watson FR Oviedo 18.34 -
60 Mackenzie Stallard JR Lake Mary 18.40 -
61 Macie Compton FR Oviedo 18.48 -
62 Hannah Wang FR City of Life Christian 19.28 -
63 Maria Guerrero FR Lyman 20.26 -
  Gabriela Alvarez SR Timber Creek DNS   
  Eryn Crowell JR Oviedo DNS   
  Maddie Loftis SO South Lake DNS   
  Tenaya Lee SO Oviedo DNS   
  Any Serio FR Lake Mary DNS   
  Lorelei Flores FR Geneva School DNS   
  Maddie Shepherd FR Geneva School DNS   
  Valeria Pestana-Trasolini JR Lake Nona DNS   
  Bailey White SO Geneva School DNS   
  Aurora Flores SO Geneva School DNS   
  Chryssa Monteiro SR Lake Nona DNS   
  Jada Mollete SO Lake Nona DNS   
Girls' 100 Meters Section 1
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Sofia Jiles JR Lake Mary 13.67 2
24 Brooke Abel FR Lake Mary 14.66 -
44 Audry Keke SO Oviedo 15.70 -
Girls' 100 Meters Section 2
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Victorious Smith FR Lake Nona 13.96 -
19 Ariana Peters SO Lake Nona 14.55 -
33 Kate Kehoe JR Lake Mary 15.21 -
48 Rylee Jack FR Oviedo 15.92 -
55 Alanis Ortiz SO Lake Mary 16.73 -
63 Maria Guerrero FR Lyman 20.26 -
  Tenaya Lee SO Oviedo DNS   
  Any Serio FR Lake Mary DNS   
Girls' 100 Meters Section 3
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Ariyana Calderon SO Timber Creek 13.99 -
18 Jayani Marrero FR Lake Nona 14.50 -
28 Jennaya Ortiz FR City of Life Christian 15.10 -
43 Atiyanna Verdick SO Lake Mary 15.70 -
53 Lola Yuzzolin FR Lake Mary 16.24 -
61 Macie Compton FR Oviedo 18.48 -
  Chryssa Monteiro SR Lake Nona DNS   
  Bailey White SO Geneva School DNS   
Girls' 100 Meters Section 4
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Za'rya Harrison FR South Lake 13.61 4
8 Asia Roberts FR South Lake 13.76 1
26 Gabby Harris FR Lake Mary 14.69 -
38 Jazzmin Puckett 8 City of Life Christian 15.40 -
46 Tiyana Snowden SO Lake Mary 15.79 -
47 Lindsay Sheets FR Lake Mary 15.92 -
50 Christine Mejia JR Oviedo 15.96 -
  Maddie Shepherd FR Geneva School DNS   
Girls' 100 Meters Section 5
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Noel Wiltz SR Lake Nona 14.67 -
29 Giselly Rodriguez FR Colonial 15.11 -
32 Skye Lofton SR Oviedo 15.20 -
37 Camille Siguenza FR Oviedo 15.36 -
41 Cadyn Johnson FR South Lake 15.66 -
52 Aliyah Cortes SO Lyman 16.15 -
56 Ma'riyah Hollie SO Lake Mary 17.08 -
58 Sage Brock-McEntire FR Lake Mary 17.65 -
Girls' 100 Meters Section 6
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Emily Manning FR South Lake 14.26 -
20 Josie Trevino FR South Lake 14.58 -
27 Alexandra Vecchiarelli FR Oviedo 14.89 -
31 Zikora Anyiwo FR Lake Nona 15.19 -
51 Elisa Wood SR Lake Mary 16.06 -
62 Hannah Wang FR City of Life Christian 19.28 -
  Gabriela Alvarez SR Timber Creek DNS   
  Maddie Loftis SO South Lake DNS   
Girls' 100 Meters Section 7
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Vianney Ojeda SR Lake Nona 14.32 -
34 Arianna Rodriguez SR Lake Nona 15.29 -
36 Carly McLaren FR Timber Creek 15.35 -
42 Ayden Chandler SR Oviedo 15.66 -
57 Celina Westerberg SR Lake Mary 17.48 -
59 Samiyah Watson FR Oviedo 18.34 -
60 Mackenzie Stallard JR Lake Mary 18.40 -
  Lorelei Flores FR Geneva School DNS   
Girls' 100 Meters Section 8
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Keniya Bullard SR Lake Mary 14.39 -
30 Claudia Williams JR Lake Mary 15.15 -
39 Ashanti Bryant SR Lake Mary 15.42 -
45 Nesiah Coward SO South Lake 15.76 -
49 Anthea Alley JR City of Life Christian 15.94 -
54 Madelyn Souza SR Timber Creek 16.54 -
  Aurora Flores SO Geneva School DNS   
  Eryn Crowell JR Oviedo DNS   
Girls' 100 Meters Section 9
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Olivia Platon JR Lake Nona 14.03 -
14 Irina Clough JR Lake Nona 14.13 -
21 Kendra Muhammad SO Lake Mary 14.58 -
23 Samantha Maiorino SR Oviedo 14.65 -
35 Nellysa Gaspar SR Lake Mary 15.30 -
40 Emelyn Ortiz Rodriguez FR Lyman 15.53 -
  Jada Mollete SO Lake Nona DNS   
  Valeria Pestana-Trasolini JR Lake Nona DNS   
Girls' 100 Meters Section 10
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Emma Morris SO Lake Nona 12.81 10
2 Karis Reese SR Lake Mary 13.20 8
3 Castina Prudent JR South Lake 13.32 6
4 Kylie Iva SO Lake Mary 13.59 5
6 Arianna Slater SR Lake Nona 13.65 3
9 Paris Reed JR Lake Mary 13.89 -
10 Monica Brooks SO Lake Mary 13.90 -
22 Timaya Wynn JR Lake Mary 14.64 -

Girls' 300 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Castina Prudent JR South Lake 44.31 10
2 Sofia Jiles JR Lake Mary 44.99 8
3 Alyssa Wahl SO Oviedo 45.79 6
4 Jayline De Jesus SR Colonial 45.90 5
5 Emily Manning FR South Lake 46.02 4
6 Paris Reed JR Lake Mary 46.12 3
7 Kylie Iva SO Lake Mary 46.28 2
8 Caroline Mcclelland FR Lake Mary 46.41 1
9 Valerie Hoyos SR Lake Nona 47.40 -
10 Casey O'Neill JR Timber Creek 47.42 -
11 Giovana Meade SR Oviedo 47.60 -
12 Brooke Rodda SR Timber Creek 48.00 -
13 Josie Trevino FR South Lake 48.35 -
14 Kendra Muhammad SO Lake Mary 48.48 -
15 Alivya Spangler SO Lake Nona 48.81 -
16 Brooke Abel FR Lake Mary 49.18 -
17 Zikora Anyiwo FR Lake Nona 49.28 -
18 Irina Clough JR Lake Nona 49.32 -
19 Kaylie Bush SO Lake Mary 49.36 -
20 Talia Mapili JR Timber Creek 49.89 -
21 Claudia Williams JR Lake Mary 49.99 -
22 Emelyn Ortiz Rodriguez FR Lyman 50.72 -
23 Vianney Ojeda SR Lake Nona 51.05 -
24 Timaya Wynn JR Lake Mary 52.33 -
25 Stephanie Lopez SO Timber Creek 52.42 -
26 Nellysa Gaspar SR Lake Mary 52.46 -
27 Penelope Ramirez 6 City of Life Christian 52.85 -
28 Lola Yuzzolin FR Lake Mary 52.93 -
29 Kate Kehoe JR Lake Mary 53.76 -
30 Olivia Martin FR International Community 54.25 -
31 Valerie Sical 8 City of Life Christian 54.57 -
32 Elisa Wood SR Lake Mary 54.75 -
33 Bella Leon FR Timber Creek 54.87 -
34 Ayden Chandler SR Oviedo 56.39 -
35 Aliyah Cortes SO Lyman 58.29 -
36 Keira Davis FR Lyman 58.40 -
37 Angela Lopez JR City of Life Christian 59.58 -
38 Alanis Torres Medal FR Colonial 1:01.74 -
  Arianna Rodriguez SR Lake Nona 49.36   
  Arianna Slater SR Lake Nona DNS   
  Jada Mollete SO Lake Nona DNS   
  Riley Presler JR Timber Creek DNS   
  Lorelei Flores FR Geneva School DNS   
  Anna Hope Fretwell SO Geneva School DNS   
  Bailey White SO Geneva School DNS   
  Aislin Blue SR Lake Mary DNS   
  Maddie Shepherd FR Geneva School DNS   
  Sophia Schmitz JR Oviedo DNS   
  Lindsay Sheets FR Lake Mary DNS   
  Aurora Flores SO Geneva School DNS   
  Lillian Dodge SO Timber Creek DNS   
Girls' 300 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Lillian Dodge SO Timber Creek DNS   
  Riley Presler JR Timber Creek DNS   
Girls' 300 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Castina Prudent JR South Lake 44.31 10
16 Brooke Abel FR Lake Mary 49.18 -
19 Kaylie Bush SO Lake Mary 49.36 -
24 Timaya Wynn JR Lake Mary 52.33 -
29 Kate Kehoe JR Lake Mary 53.76 -
30 Olivia Martin FR International Community 54.25 -
33 Bella Leon FR Timber Creek 54.87 -
35 Aliyah Cortes SO Lyman 58.29 -
  Arianna Rodriguez SR Lake Nona 49.36   
Girls' 300 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Valerie Hoyos SR Lake Nona 47.40 -
11 Giovana Meade SR Oviedo 47.60 -
23 Vianney Ojeda SR Lake Nona 51.05 -
27 Penelope Ramirez 6 City of Life Christian 52.85 -
31 Valerie Sical 8 City of Life Christian 54.57 -
34 Ayden Chandler SR Oviedo 56.39 -
  Anna Hope Fretwell SO Geneva School DNS   
  Maddie Shepherd FR Geneva School DNS   
Girls' 300 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Emily Manning FR South Lake 46.02 4
7 Kylie Iva SO Lake Mary 46.28 2
8 Caroline Mcclelland FR Lake Mary 46.41 1
13 Josie Trevino FR South Lake 48.35 -
26 Nellysa Gaspar SR Lake Mary 52.46 -
37 Angela Lopez JR City of Life Christian 59.58 -
  Lorelei Flores FR Geneva School DNS   
  Sophia Schmitz JR Oviedo DNS   
Girls' 300 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Jayline De Jesus SR Colonial 45.90 5
14 Kendra Muhammad SO Lake Mary 48.48 -
15 Alivya Spangler SO Lake Nona 48.81 -
18 Irina Clough JR Lake Nona 49.32 -
21 Claudia Williams JR Lake Mary 49.99 -
28 Lola Yuzzolin FR Lake Mary 52.93 -
32 Elisa Wood SR Lake Mary 54.75 -
36 Keira Davis FR Lyman 58.40 -
Girls' 300 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Sofia Jiles JR Lake Mary 44.99 8
3 Alyssa Wahl SO Oviedo 45.79 6
6 Paris Reed JR Lake Mary 46.12 3
17 Zikora Anyiwo FR Lake Nona 49.28 -
  Jada Mollete SO Lake Nona DNS   
  Arianna Slater SR Lake Nona DNS   
  Aurora Flores SO Geneva School DNS   
  Aislin Blue SR Lake Mary DNS   
Girls' 300 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Casey O'Neill JR Timber Creek 47.42 -
12 Brooke Rodda SR Timber Creek 48.00 -
20 Talia Mapili JR Timber Creek 49.89 -
22 Emelyn Ortiz Rodriguez FR Lyman 50.72 -
25 Stephanie Lopez SO Timber Creek 52.42 -
38 Alanis Torres Medal FR Colonial 1:01.74 -
  Bailey White SO Geneva School DNS   
  Lindsay Sheets FR Lake Mary DNS   

Girls' 600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hannah Adamson SO Oviedo 1:44.83 10
2 Maya Cabal SO Oviedo 1:46.76 8
3 Sofia Lantz SR Lake Mary 1:47.93 6
4 Emily Branham JR Lake Mary 1:47.95 5
5 Hannah Atwell SO Oviedo 1:50.48 4
6 Micah Nunn SO Lake Nona 1:50.62 3
7 Delaney Richgels SO Lake Nona 1:51.85 2
8 Jayline De Jesus SR Colonial 1:52.40 1
9 Lyvia Stansfield SR South Lake 1:53.11 -
10 Solerys Torres SR South Lake 1:53.48 -
11 Caroline Mcclelland FR Lake Mary 1:55.24 -
12 Sydney Kalia FR Lake Mary 1:58.87 -
13 Abigail Davis JR Lake Mary 1:59.86 -
14 Kaylie Bush SO Lake Mary 2:00.04 -
15 Marta Paniconi JR South Lake 2:01.07 -
16 Ashton Adamick SO Lake Nona 2:02.63 -
17 Steisy Marrero FR Colonial 2:03.63 -
18 Angelina Garrett SR City of Life Christian 2:03.96 -
19 Gabriella Arroyo FR Colonial 2:04.47 -
20 Giselly Rodriguez FR Colonial 2:04.78 -
21 Lauren Armstrong SR Lake Nona 2:05.05 -
22 Tayra Torres Zapata SR Lake Nona 2:06.14 -
23 Hope Schoenwetter FR Lake Mary 2:06.30 -
24 Kaylee Harkema SR City of Life Christian 2:06.35 -
25 Adelyn Richgels SR Lake Nona 2:06.96 -
26 Kristina Varada SO South Lake 2:12.42 -
27 Olivia Martin FR International Community 2:12.98 -
28 Valerie Sical 8 City of Life Christian 2:13.30 -
29 Jocelyn Mora SO South Lake 2:19.99 -
30 Carley Carroll SR South Lake 2:20.43 -
31 Keira Davis FR Lyman 2:20.99 -
32 Riley Sanderson SO Oviedo 2:23.15 -
33 Nicole Briceno SR Lake Nona 2:26.21 -
34 Amber Luther SR Lake Nona 2:33.02 -
35 Alani Walton SO South Lake 2:36.93 -
36 Hannah Wang FR City of Life Christian 2:46.53 -
37 Alanis Torres Medal FR Colonial 2:49.33 -
  Anna Hope Fretwell SO Geneva School DNS   
  Angela Lopez JR City of Life Christian DNS   
  Alanis Soler SR Colonial DNS   
  Maddy Rhodes   Lyman DNS   
  Madelyn Rhodes SO Lyman DNS   
  Grace Miller JR Geneva School DNS   
  Valeria Gonzalez FR City of Life Christian DNS   
  Valerie Hoyos SR Lake Nona DNS   
  Valerie Martinez FR Lake Mary DNS   
  Ella Raesly JR Geneva School DNS   
  Aislin Blue SR Lake Mary DNS   
Girls' 600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hannah Adamson SO Oviedo 1:44.83 10
11 Caroline Mcclelland FR Lake Mary 1:55.24 -
16 Ashton Adamick SO Lake Nona 2:02.63 -
24 Kaylee Harkema SR City of Life Christian 2:06.35 -
27 Olivia Martin FR International Community 2:12.98 -
28 Valerie Sical 8 City of Life Christian 2:13.30 -
33 Nicole Briceno SR Lake Nona 2:26.21 -
34 Amber Luther SR Lake Nona 2:33.02 -
35 Alani Walton SO South Lake 2:36.93 -
36 Hannah Wang FR City of Life Christian 2:46.53 -
  Anna Hope Fretwell SO Geneva School DNS   
  Ella Raesly JR Geneva School DNS   
Girls' 600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Hannah Atwell SO Oviedo 1:50.48 4
10 Solerys Torres SR South Lake 1:53.48 -
14 Kaylie Bush SO Lake Mary 2:00.04 -
15 Marta Paniconi JR South Lake 2:01.07 -
17 Steisy Marrero FR Colonial 2:03.63 -
18 Angelina Garrett SR City of Life Christian 2:03.96 -
19 Gabriella Arroyo FR Colonial 2:04.47 -
21 Lauren Armstrong SR Lake Nona 2:05.05 -
23 Hope Schoenwetter FR Lake Mary 2:06.30 -
25 Adelyn Richgels SR Lake Nona 2:06.96 -
  Valeria Gonzalez FR City of Life Christian DNS   
  Aislin Blue SR Lake Mary DNS   
Girls' 600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Sydney Kalia FR Lake Mary 1:58.87 -
13 Abigail Davis JR Lake Mary 1:59.86 -
20 Giselly Rodriguez FR Colonial 2:04.78 -
26 Kristina Varada SO South Lake 2:12.42 -
29 Jocelyn Mora SO South Lake 2:19.99 -
31 Keira Davis FR Lyman 2:20.99 -
32 Riley Sanderson SO Oviedo 2:23.15 -
37 Alanis Torres Medal FR Colonial 2:49.33 -
  Angela Lopez JR City of Life Christian DNS   
  Maddy Rhodes   Lyman DNS   
  Valerie Martinez FR Lake Mary DNS   
  Grace Miller JR Geneva School DNS   
Girls' 600 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Maya Cabal SO Oviedo 1:46.76 8
3 Sofia Lantz SR Lake Mary 1:47.93 6
4 Emily Branham JR Lake Mary 1:47.95 5
6 Micah Nunn SO Lake Nona 1:50.62 3
7 Delaney Richgels SO Lake Nona 1:51.85 2
8 Jayline De Jesus SR Colonial 1:52.40 1
9 Lyvia Stansfield SR South Lake 1:53.11 -
22 Tayra Torres Zapata SR Lake Nona 2:06.14 -
30 Carley Carroll SR South Lake 2:20.43 -
  Madelyn Rhodes SO Lyman DNS   
  Valerie Hoyos SR Lake Nona DNS   
  Alanis Soler SR Colonial DNS   

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hannah Kacer JR Timber Creek 5:41.03 10
2 Sofia Lantz SR Lake Mary 5:49.26 8
3 Carly Holadia SR Timber Creek 5:52.78 6
4 Delaney Richgels SO Lake Nona 5:52.93 5
5 Emily Branham JR Lake Mary 6:05.94 4
6 Olivia Jacobus SO Oviedo 6:09.59 3
7 Marta Paniconi JR South Lake 6:11.29 2
8 Madalyn Falk SO Oviedo 6:14.39 1
9 Brenda Grez SR Timber Creek 6:17.05 -
10 Hope Schoenwetter FR Lake Mary 6:17.96 -
11 Sydney Kalia FR Lake Mary 6:18.05 -
12 Kaylee Harkema SR City of Life Christian 6:19.47 -
13 Tayra Torres Zapata SR Lake Nona 6:20.74 -
14 Angelina Garrett SR City of Life Christian 6:23.18 -
15 Kaitlyn Harding JR Lake Mary 6:23.62 -
16 Steisy Marrero FR Colonial 6:31.24 -
17 Courtney Calhoun FR Oviedo 6:33.60 -
18 Keelyn Barrier JR Timber Creek 6:34.83 -
19 Abilgail Cupo SO Lyman 6:37.93 -
20 Fayza Jaffer JR Lake Mary 6:38.94 -
21 Adelyn Richgels SR Lake Nona 6:39.06 -
22 Loren Blumenfeld SO Oviedo 6:39.74 -
23 Kara Simard FR International Community 6:42.11 -
24 Kalena Ramirez 8 City of Life Christian 6:43.24 -
25 Gabriella Arroyo FR Colonial 6:53.96 -
26 Angela Lopez JR City of Life Christian 6:57.16 -
27 Ella Bates SO International Community 7:04.25 -
28 Sara Povlick SO Lake Mary 7:05.44 -
29 Avery MacLaren FR Oviedo 7:06.54 -
30 Chloe Breeden SO Lake Mary 7:07.10 -
31 Kristina Varada SO South Lake 7:16.65 -
32 Taliana De Jesus SO Colonial 7:19.94 -
33 Carly O'Toole JR Lake Nona 7:20.77 -
34 Carley Carroll SR South Lake 7:37.74 -
35 Eliya Spence SO Lake Mary 7:40.64 -
36 Jocelyn Mora SO South Lake 7:50.66 -
37 Lizeth Estrada FR City of Life Christian 7:55.38 -
38 Alani Walton SO South Lake 9:09.32 -
  Madeline McFadden JR Lake Nona DNF   
  Valerie Martinez FR Lake Mary DNS   
  Imani Sedenu FR Lake Nona DNS   
  Alanis Soler SR Colonial DNS   
  Ella Raesly JR Geneva School DNS   
  Valerie Sical 8 City of Life Christian DNS   
  Valeria Gonzalez FR City of Life Christian DNS   
  Grace Miller JR Geneva School DNS   
  Maddy Rhodes   Lyman DNS   
  Madelyn Rhodes SO Lyman DNS   
  Vivian Byrnes SR Timber Creek DNS   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Carly Holadia SR Timber Creek 5:52.78 6
7 Marta Paniconi JR South Lake 6:11.29 2
10 Hope Schoenwetter FR Lake Mary 6:17.96 -
11 Sydney Kalia FR Lake Mary 6:18.05 -
13 Tayra Torres Zapata SR Lake Nona 6:20.74 -
16 Steisy Marrero FR Colonial 6:31.24 -
17 Courtney Calhoun FR Oviedo 6:33.60 -
25 Gabriella Arroyo FR Colonial 6:53.96 -
26 Angela Lopez JR City of Life Christian 6:57.16 -
27 Ella Bates SO International Community 7:04.25 -
28 Sara Povlick SO Lake Mary 7:05.44 -
29 Avery MacLaren FR Oviedo 7:06.54 -
30 Chloe Breeden SO Lake Mary 7:07.10 -
31 Kristina Varada SO South Lake 7:16.65 -
32 Taliana De Jesus SO Colonial 7:19.94 -
33 Carly O'Toole JR Lake Nona 7:20.77 -
34 Carley Carroll SR South Lake 7:37.74 -
35 Eliya Spence SO Lake Mary 7:40.64 -
36 Jocelyn Mora SO South Lake 7:50.66 -
37 Lizeth Estrada FR City of Life Christian 7:55.38 -
38 Alani Walton SO South Lake 9:09.32 -
  Madeline McFadden JR Lake Nona DNF   
  Madelyn Rhodes SO Lyman DNS   
  Imani Sedenu FR Lake Nona DNS   
  Valerie Martinez FR Lake Mary DNS   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hannah Kacer JR Timber Creek 5:41.03 10
2 Sofia Lantz SR Lake Mary 5:49.26 8
4 Delaney Richgels SO Lake Nona 5:52.93 5
5 Emily Branham JR Lake Mary 6:05.94 4
6 Olivia Jacobus SO Oviedo 6:09.59 3
8 Madalyn Falk SO Oviedo 6:14.39 1
9 Brenda Grez SR Timber Creek 6:17.05 -
12 Kaylee Harkema SR City of Life Christian 6:19.47 -
14 Angelina Garrett SR City of Life Christian 6:23.18 -
15 Kaitlyn Harding JR Lake Mary 6:23.62 -
18 Keelyn Barrier JR Timber Creek 6:34.83 -
19 Abilgail Cupo SO Lyman 6:37.93 -
20 Fayza Jaffer JR Lake Mary 6:38.94 -
21 Adelyn Richgels SR Lake Nona 6:39.06 -
22 Loren Blumenfeld SO Oviedo 6:39.74 -
23 Kara Simard FR International Community 6:42.11 -
24 Kalena Ramirez 8 City of Life Christian 6:43.24 -
  Maddy Rhodes   Lyman DNS   
  Valerie Sical 8 City of Life Christian DNS   
  Grace Miller JR Geneva School DNS   
  Vivian Byrnes SR Timber Creek DNS   
  Valeria Gonzalez FR City of Life Christian DNS   
  Ella Raesly JR Geneva School DNS   
  Alanis Soler SR Colonial DNS   
Girls' 200 Hurdles Section 1
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Emma Morris SO Lake Nona 30.78 8
4 Josie Harshbarger FR Oviedo 33.83 5
7 Noel Wiltz SR Lake Nona 35.07 2
9 Olivia Platon JR Lake Nona 35.60 -
11 Jazzmin Puckett 8 City of Life Christian 36.35 -
14 Jennaya Ortiz FR City of Life Christian 41.13 -
15 Angela Lopez JR City of Life Christian 43.89 -
16 Lizeth Estrada FR City of Life Christian 48.92 -
Girls' 200 Hurdles Section 2
W: -0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Karis Reese SR Lake Mary 28.83 10
3 Taylor Sapp SR Lake Mary 30.80 6
5 Keniya Bullard SR Lake Mary 33.88 4
6 Ashley Flay SR Lake Mary 34.37 3
8 Anthea Alley JR City of Life Christian 35.39 1
10 Alexandra Vecchiarelli FR Oviedo 35.95 -
12 Kalena Ramirez 8 City of Life Christian 38.11 -
13 Penelope Ramirez 6 City of Life Christian 38.58 -

Girls' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Taylor Sapp SR Lake Mary 4.84m 15' 10.5" 10
  • 4.71  
  • 4.84  
2 Ashley Flay SR Lake Mary 4.59m 15' 0.75" 8
  • 4.03  
  • 4.59  
3 Skye Lofton SR Oviedo 4.57m 15' 0" 6
  • 4.57  
  • 4.30  
4 Vianney Ojeda SR Lake Nona 4.41m 14' 5.75" 5
  • 4.39  
  • 4.41  
5 Bristol Smith SO Lake Mary 4.35m 14' 3.25" 4
  • 4.28  
  • 4.35  
6 Josie Harshbarger FR Oviedo 4.29m 14' 1" 3
  • 3.96  
  • 4.29  
7 Aislin Blue SR Lake Mary 4.18m 13' 8.75" 2
  • FOUL  
  • 4.18  
8 Gloria Moscadelli JR South Lake 4.15m 13' 7.5" 1
  • FOUL  
  • 4.15  
9 Za'rya Harrison FR South Lake 4.13m 13' 6.75" -
  • 4.13  
  • FOUL  
10 Nesiah Coward SO South Lake 4.12m 13' 6.25" -
  • 4.12  
  • FOUL  
11 Alyssa Wahl SO Oviedo 4.05m 13' 3.5" -
  • 3.90  
  • 4.05  
12 Anthea Alley JR City of Life Christian 4.01m 13' 2" -
  • 3.98  
  • 4.01  
13 Sofia Jiles JR Lake Mary 3.99m 13' 1.25" -
  • 3.99  
  • 3.69  
14 Monica Brooks SO Lake Mary 3.78m 12' 5" -
  • 3.78  
  • 3.41  
15 Ariana Peters SO Lake Nona 3.59m 11' 9.5" -
  • 3.59  
  • 3.50  
16 Kate Kehoe JR Lake Mary 3.58m 11' 9" -
  • 3.47  
  • 3.58  
17 Gabby Harris FR Lake Mary 3.55m 11' 7.75" -
  • FOUL  
  • 3.55  
18 Jazzmin Puckett 8 City of Life Christian 3.50m 11' 5.75" -
  • 3.04  
  • 3.50  
19 Ashanti Bryant SR Lake Mary 3.35m 11' 0" -
  • 3.35  
  • 2.97  
20 Celina Westerberg SR Lake Mary 3.32m 10' 10.75" -
  • FOUL  
  • 3.32  
21 Atiyanna Verdick SO Lake Mary 3.30m 10' 10" -
  • FOUL  
  • 3.30  
22 Cheyenne Cardono SR South Lake 3.20m 10' 6" -
  • FOUL  
  • 3.20  
23 Christine Mejia JR Oviedo 2.60m 8' 6.5" -
  • FOUL  
  • 2.60  
  Cadyn Johnson FR South Lake NM NM   
  • FOUL  
  • FOUL  
  Zikora Anyiwo FR Lake Nona NM NM   
  Rylee Yarborough FR Oviedo NM NM   
  Garcelle Williams JR South Lake NM NM   

Girls' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Taliana De Jesus SO Colonial 9.97m 32' 8.5" 10
  • 7.80  
  • 9.97  
2 Hailey Kuruc SO Lake Mary 8.93m 29' 3.75" 8
  • 8.09  
  • 8.93  
3 Brianna Walker SR Timber Creek 8.43m 27' 8" 6
  • 8.10  
  • 8.43  
4 Janiesia Stokes SO Timber Creek 8.34m 27' 4.5" 5
  • 8.12  
  • 8.34  
5 Samantha Castro SR Timber Creek 7.96m 26' 1.5" 4
  • 7.96  
  • FOUL  
6 Jaelyn Williams SO Timber Creek 7.84m 25' 8.75" 3
  • 7.80  
  • 7.84  
7 Chryssa Monteiro SR Lake Nona 7.84m 25' 8.75" 2
  • 7.55  
  • 7.84  
8 Jordon Kruse SO Oviedo 7.82m 25' 8" 1
  • 7.03  
  • 7.82  
9 Emily Gage SR Timber Creek 7.64m 25' 0.75" -
  • 7.64  
  • 7.27  
10 Chloe' Barfield SR Lake Nona 7.13m 23' 4.75" -
  • 6.75  
  • 7.13  
11 Joequeshia Brooks FR Colonial 7.10m 23' 3.5" -
  • 7.10  
  • 6.94  
12 Madelyn Rangel SO Colonial 6.83m 22' 5" -
  • 6.43  
  • 6.83  
13 Alyssa Wahl SO Oviedo 6.68m 21' 11" -
  • FOUL  
  • 6.68  
14 Arianna Holland JR Colonial 6.62m 21' 8.75" -
  • 6.29  
  • 6.62  
15 Ashely Alvarez SR Timber Creek 6.53m 21' 5.25" -
  • 6.53  
  • 5.90  
16 Shenell Headley JR South Lake 6.53m 21' 5.25" -
  • 6.53  
  • 5.77  
17 Chidera Emehelu FR Lake Mary 6.40m 21' 0" -
  • 6.40  
  • 6.25  
18 Bri Marie Holland JR Colonial 5.93m 19' 5.5" -
  • 5.93  
  • 5.45  
19 Clarita Flamio SO Timber Creek 5.84m 19' 2" -
  • 5.84  
  • 5.26  
20 Isabel Oliveras SO Colonial 5.56m 18' 3" -
  • 5.53  
  • 5.56  
21 Simone Thomas SO Colonial 5.55m 18' 2.5" -
  • 5.55  
  • 5.37  
22 Mia De Los Santos JR Lake Mary 5.36m 17' 7" -
  • 5.00  
  • 5.36  
23 Karen Chen SO Lake Mary 5.14m 16' 10.5" -
  • 5.14  
  • 4.80  
24 Carhen Gonzalez JR Lake Mary 4.90m 16' 1" -
  • 4.48  
  • 4.90  
25 Jennaya Ortiz FR City of Life Christian 4.76m 15' 7.5" -
  • 4.76  
  • 4.75  
26 Garcelle Williams JR South Lake 4.52m 14' 10" -
  • 3.23  
  • 4.52  
27 Angela Lopez JR City of Life Christian 3.98m 13' 0.75" -
  • 3.98  
28 Sarah Rojas FR City of Life Christian 3.85m 12' 7.75" -
  • 3.85  
29 Taylin Duncan FR Lake Mary 3.84m 12' 7.25" -
  • 3.84  
  • 3.20  
  Maya Zapata JR City of Life Christian NM NM   
  Kendra Longdon SO Colonial NM NM   
  Damaris Valera SR Colonial NM NM   
  Sophia Garcia JR Timber Creek NM NM   
  Aurora Flores SO Geneva School NM NM   
  Savannah Mathias SO Geneva School NM NM   
  Nevaeh Washington SO Timber Creek NM NM   
  Ashlee Coronado SO Timber Creek NM NM   
  Ailanys Rivera FR City of Life Christian NM NM   
  • FOUL  
  • FOUL  
  Kiana Scott SR Oviedo NM NM   
  • FOUL  
  • FOUL  
  Samiyah Watson FR Oviedo NM NM   
  • FOUL  
  • FOUL  
  Shaniyah Wooden SO Timber Creek NM NM