February 18, 2022
|
Lake Mary - Lake Mary, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 300 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Markel Jones JR Lake Mary 35.10 10
2 Ethan Varnedore SR Timber Creek 36.09 8
3 Tristen Washington FR Oviedo 36.24 6
4 Ethan Paul FR Lake Nona 37.03 5
5 Troy Englade SO Lyman 37.38 4
6 Ryan Sen JR Lake Mary 37.61 3
7 Dillion Jones SO Lake Nona 37.73 2
8 Samuel Pritchard SR Lake Mary 38.08 1
9 Adrian Pantoja SR Lake Nona 38.48 -
10 Elijah Brown JR Lake Nona 38.56 -
11 Jonah Fredell JR Oviedo 38.76 -
12 Andrew Trewin JR South Lake 38.86 -
13 Wilfried Diepe Nameni SR Timber Creek 38.91 -
14 Solomon Williams SO Timber Creek 38.99 -
14 Rashawn Bouey JR Lyman 38.99 -
16 Terrel Alexander SO South Lake 39.00 -
17 Chase Caron SR Lake Mary 39.13 -
18 Blake Marshall SO Lake Mary 39.15 -
19 Jonathan Colon JR Lake Mary 39.48 -
20 Steven D'Antonio SR Lake Mary 39.74 -
21 Charles Emanuel SO Lake Nona 39.76 -
22 Noah Justice FR Lake Mary 39.86 -
23 Gabriel Diaz FR Colonial 39.87 -
24 Antonio De Pina SR Lake Mary 39.99 -
25 joel stewart JR Lake Nona 40.01 -
26 Jai-el Dix JR Colonial 40.35 -
27 Jerome Rodrigez JR Lyman 40.48 -
28 Devon LeGrand FR Lake Mary 40.51 -
29 Elian Hernandez JR Oviedo 40.64 -
30 Aden Harris FR Lyman 41.04 -
31 Antonio Leon Jr JR Lyman 41.17 -
32 Nick Ferro SO Lake Mary 41.25 -
33 Jayden Richards FR Lyman 41.29 -
34 Christian Herzberg SO Lake Mary 41.35 -
35 Mario Ramos JR Colonial 41.55 -
36 Jackson Sloane FR Oviedo 41.57 -
36 Jonathan Hilliard SO Lake Mary 41.57 -
38 Dreamous Grimes FR Lyman 41.69 -
39 Sebastian Delgado JR Lake Nona 41.85 -
40 Jaiden Castillo SO South Lake 41.87 -
41 Carter Woodward SO Lake Mary 41.95 -
42 Cameron Bennett JR Lyman 42.15 -
43 Kendrick Muhammad JR Lake Mary 42.44 -
44 Noah Squires SO City of Life Christian 42.45 -
45 Samuel Sargent FR Lyman 42.70 -
46 Bryan Pham SO Lake Mary 42.94 -
47 Da'ron Simmons FR Lyman 43.00 -
48 Kirill Lashchuk SO Lake Mary 43.11 -
49 Nicholas Thornton FR Lake Mary 43.30 -
50 Alexander Keener SO Lake Mary 43.57 -
51 Gabriel Boykin SO Colonial 43.87 -
52 Daniel Gonzalez FR Lake Nona 43.97 -
53 brandon momroe FR Lake Nona 44.03 -
54 Dylan Yoder SO Lake Mary 44.88 -
55 Ronald Graham SO Lyman 46.20 -
56 Ethan Meier FR Timber Creek 46.88 -
57 Preston Augustin FR South Lake 46.93 -
58 Will Varela FR City of Life Christian 47.51 -
59 Daniel Brown SO Timber Creek 49.00 -
60 Cameron Fatizzi SO International Community 50.46 -
61 Giemuel Vasqquea FR City of Life Christian 54.83 -
62 Kaiden Harkema FR City of Life Christian 55.68 -
  Daniel Baik SO Timber Creek DNS   
  Isaiah Fulton JR Lake Nona DNS   
  Micheal Okonkwo FR Lake Nona DNS   
  Peter Crescenti FR Lake Nona DNS   
  Khyaat Pardiwala FR Timber Creek DNS   
  Jesse Morton JR Lake Nona DNS   
  Anthony Batista FR Timber Creek DNS   
  rodney stokes FR Lake Nona DNS   
  Terrence Clayton FR Lake Mary DNS   
  Octavion Rodgers FR Lyman DNS   
  Logan Marchetti SO Lyman DNS   
  Elijah Benzies SO City of Life Christian DNS   
  Jayden Schmitt FR City of Life Christian DNS   
  Thomas Nguyen SR Lyman DNS   
  Valentino Duran 8 City of Life Christian DNS   
  Anthony Gilas SO Geneva School DNS   
  Zechariah Zhong SO Geneva School DNS   
  Stephen Lindsey FR Lake Nona DNS   
  Brady Devalkenaere SO Lake Nona DNS   
  Justin Gonzalez JR Lake Nona DNS   
  Merek Borrelli FR Lake Nona DNS   
  Joel Stewart JR Lake Nona DNS   
  Jordan Roman JR Timber Creek DNS   
Boys' 300 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Adrian Pantoja SR Lake Nona 38.48 -
16 Terrel Alexander SO South Lake 39.00 -
43 Kendrick Muhammad JR Lake Mary 42.44 -
56 Ethan Meier FR Timber Creek 46.88 -
  Jordan Roman JR Timber Creek DNS   
Boys' 300 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Tristen Washington FR Oviedo 36.24 6
12 Andrew Trewin JR South Lake 38.86 -
36 Jonathan Hilliard SO Lake Mary 41.57 -
48 Kirill Lashchuk SO Lake Mary 43.11 -
62 Kaiden Harkema FR City of Life Christian 55.68 -
  Daniel Baik SO Timber Creek DNS   
  Micheal Okonkwo FR Lake Nona DNS   
  Terrence Clayton FR Lake Mary DNS   
Boys' 300 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Steven D'Antonio SR Lake Mary 39.74 -
25 joel stewart JR Lake Nona 40.01 -
36 Jackson Sloane FR Oviedo 41.57 -
49 Nicholas Thornton FR Lake Mary 43.30 -
50 Alexander Keener SO Lake Mary 43.57 -
53 brandon momroe FR Lake Nona 44.03 -
58 Will Varela FR City of Life Christian 47.51 -
61 Giemuel Vasqquea FR City of Life Christian 54.83 -
Boys' 300 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
35 Mario Ramos JR Colonial 41.55 -
47 Da'ron Simmons FR Lyman 43.00 -
  Khyaat Pardiwala FR Timber Creek DNS   
  Peter Crescenti FR Lake Nona DNS   
  Jesse Morton JR Lake Nona DNS   
  Zechariah Zhong SO Geneva School DNS   
  Elijah Benzies SO City of Life Christian DNS   
  Logan Marchetti SO Lyman DNS   
Boys' 300 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Troy Englade SO Lyman 37.38 4
27 Jerome Rodrigez JR Lyman 40.48 -
34 Christian Herzberg SO Lake Mary 41.35 -
57 Preston Augustin FR South Lake 46.93 -
60 Cameron Fatizzi SO International Community 50.46 -
  rodney stokes FR Lake Nona DNS   
  Merek Borrelli FR Lake Nona DNS   
  Valentino Duran 8 City of Life Christian DNS   
Boys' 300 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Jonathan Colon JR Lake Mary 39.48 -
32 Nick Ferro SO Lake Mary 41.25 -
38 Dreamous Grimes FR Lyman 41.69 -
39 Sebastian Delgado JR Lake Nona 41.85 -
52 Daniel Gonzalez FR Lake Nona 43.97 -
  Isaiah Fulton JR Lake Nona DNS   
  Stephen Lindsey FR Lake Nona DNS   
  Thomas Nguyen SR Lyman DNS   
Boys' 300 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Dillion Jones SO Lake Nona 37.73 2
11 Jonah Fredell JR Oviedo 38.76 -
29 Elian Hernandez JR Oviedo 40.64 -
45 Samuel Sargent FR Lyman 42.70 -
59 Daniel Brown SO Timber Creek 49.00 -
  Anthony Batista FR Timber Creek DNS   
  Joel Stewart JR Lake Nona DNS   
  Jayden Schmitt FR City of Life Christian DNS   
Boys' 300 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Ryan Sen JR Lake Mary 37.61 3
10 Elijah Brown JR Lake Nona 38.56 -
14 Rashawn Bouey JR Lyman 38.99 -
17 Chase Caron SR Lake Mary 39.13 -
28 Devon LeGrand FR Lake Mary 40.51 -
31 Antonio Leon Jr JR Lyman 41.17 -
  Brady Devalkenaere SO Lake Nona DNS   
  Anthony Gilas SO Geneva School DNS   
Boys' 300 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Charles Emanuel SO Lake Nona 39.76 -
33 Jayden Richards FR Lyman 41.29 -
40 Jaiden Castillo SO South Lake 41.87 -
44 Noah Squires SO City of Life Christian 42.45 -
46 Bryan Pham SO Lake Mary 42.94 -
54 Dylan Yoder SO Lake Mary 44.88 -
55 Ronald Graham SO Lyman 46.20 -
  Justin Gonzalez JR Lake Nona DNS   
Boys' 300 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Blake Marshall SO Lake Mary 39.15 -
22 Noah Justice FR Lake Mary 39.86 -
23 Gabriel Diaz FR Colonial 39.87 -
24 Antonio De Pina SR Lake Mary 39.99 -
30 Aden Harris FR Lyman 41.04 -
41 Carter Woodward SO Lake Mary 41.95 -
42 Cameron Bennett JR Lyman 42.15 -
  Octavion Rodgers FR Lyman DNS   
Boys' 300 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Markel Jones JR Lake Mary 35.10 10
2 Ethan Varnedore SR Timber Creek 36.09 8
4 Ethan Paul FR Lake Nona 37.03 5
8 Samuel Pritchard SR Lake Mary 38.08 1
13 Wilfried Diepe Nameni SR Timber Creek 38.91 -
14 Solomon Williams SO Timber Creek 38.99 -
26 Jai-el Dix JR Colonial 40.35 -
51 Gabriel Boykin SO Colonial 43.87 -