March 31, 2022
|
Clewiston HS - Clewiston, FL
|
Timing: MOGO Timing
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Micah Grooms SR Clewiston 53.59 36.95 52.03 46.83 45.27 10
2 Chauncey Henry SR Clewiston 46.52 57.22 53.47 1:00.96 1:07.38 8
3 Keon Trimble SO Clewiston 1:08.26 1:03.38 54.17 39.55 53.09 6
4 Dylan Bond JR Sebring 57.47 49.51 56.90 1:07.15 58.04 5
5 Zamarion Albritton JR Sebring 50.28 40.46 57.79 1:15.13 1:09.93 4
6 Charles Dale FR Sebring 53.76 52.60 57.80 50.29 1:08.79 3
7 Omarion Carter FR Immokalee 54.00 41.09 58.69 1:00.45 1:11.02 2
8 Kason Blanton SO Sebring 59.59 1:12.57 59.00 1:10.21 45.43 1
9 Caleb Adams JR DeSoto County 56.06 1:00.19 59.01 1:03.73 41.90 -
10 Camael Milord SR Immokalee 1:01.41 54.32 59.04 1:15.58 1:08.49 -
11 Tyshaun Tobler SO East Lee County 58.57 53.84 59.16 55.61 45.56 -
12 Noah Zander SO LaBelle 46.81 1:15.62 1:00.01 49.21 1:10.22 -
13 Ceasar Maldonado SR DeSoto County 56.62 1:14.09 1:00.23 57.82 1:04.45 -
14 Chaz Brown SO Moore Haven 52.01 1:04.85 1:01.18 49.56 50.78 -
15 Edson Becerra SO Lake Placid 54.48 52.62 1:01.90 1:01.29 49.52 -
16 John Williamson JR Okeechobee 59.69 1:07.77 1:02.17 52.23 1:02.17 -
17 Diego Sandate SO DeSoto County 1:13.39 1:12.77 1:02.19 1:02.82 1:11.52 -
18 Ca'Vorris Ammons 7 Moore Haven 48.57 56.66 1:02.26 50.43 1:05.38 -
19 Channing Delagall FR Okeechobee 47.52 54.58 1:04.21 48.16 1:07.42 -
20 David Morales FR LaBelle 1:06.89 1:01.70 1:04.94 53.25 50.66 -
21 Nehemiah Mullings FR Clewiston 54.73 1:17.15 1:05.94 58.69 1:17.81 -
22 Trey Grimes SO DeSoto County 1:04.69 1:06.01 1:06.01 1:09.31 1:19.22 -
23 Christopher Supre SO East Lee County 1:04.22 57.60 1:06.20 57.60 1:23.42 -
24 Landon Adams 8 Moore Haven 59.42 1:23.45 1:06.76 1:26.12 53.41 -
25 Logan Rucks SO Okeechobee 1:16.95 1:33.65 1:12.59 1:25.66 1:08.96 -
  Caleb Lamarre JR East Lee County DNS DNS DNS DNS DNS   
  Edgar Cancino JR Lake Placid DNS DNS DNS DNS DNS   
  Cohl-Haydn Brown FR Moore Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Isaac Grave De Peralta JR East Lee County DNS DNS DNS DNS DNS   
  Wendel St. Louis SO East Lee County DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jose Cisneros JR Okeechobee DNS DNS DNS DNS DNS   
  Issac Santamaria SO LaBelle DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
9 Caleb Adams JR DeSoto County 59.01 1:00.78 -
  Jose Cisneros JR Okeechobee DNS DNS   
  Caleb Lamarre JR East Lee County DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
15 Edson Becerra SO Lake Placid 1:19.24 1:01.90 1:14.28 -
22 Trey Grimes SO DeSoto County 58.75 1:06.01 1:07.99 -
25 Logan Rucks SO Okeechobee 1:25.66 1:12.59 1:24.21 -
  Wendel St. Louis SO East Lee County DNS DNS DNS   
  Isaac Grave De Peralta JR East Lee County DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
17 Diego Sandate SO DeSoto County 1:11.52 55.98 1:02.19 1:09.66 -
18 Ca'Vorris Ammons 7 Moore Haven 49.81 47.94 1:02.26 1:11.60 -
19 Channing Delagall FR Okeechobee 1:17.06 1:02.29 1:04.21 1:18.34 -
21 Nehemiah Mullings FR Clewiston 56.71 1:23.09 1:05.94 59.35 -
24 Landon Adams 8 Moore Haven 54.75 52.74 1:06.76 1:14.11 -
  Cohl-Haydn Brown FR Moore Haven DNS DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
6 Charles Dale FR Sebring 57.80 57.23 53.18 1:11.68 53.18 44.51 3
7 Omarion Carter FR Immokalee 58.69 56.35 49.89 41.67 1:16.30 1:14.54 2
10 Camael Milord SR Immokalee 59.04 47.24 49.60 53.73 1:14.39 1:12.03 -
12 Noah Zander SO LaBelle 1:00.01 1:11.42 1:18.02 1:07.22 54.61 48.61 -
14 Chaz Brown SO Moore Haven 1:01.18 1:17.70 1:17.09 55.07 1:18.31 44.05 -
20 David Morales FR LaBelle 1:04.94 1:01.05 59.75 1:15.98 1:15.98 1:08.84 -
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
4 Dylan Bond JR Sebring 45.52 54.63 41.54 1:10.56 54.06 1:11.13 56.90 5
8 Kason Blanton SO Sebring 59.59 1:12.57 57.23 51.92 1:01.36 48.97 59.00 1
13 Ceasar Maldonado SR DeSoto County 1:06.26 1:09.27 1:01.44 42.77 54.81 45.78 1:00.23 -
16 John Williamson JR Okeechobee 1:05.28 1:10.26 1:02.80 1:14.61 58.44 49.74 1:02.17 -
  Issac Santamaria SO LaBelle DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Edgar Cancino JR Lake Placid DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Micah Grooms SR Clewiston 1:05.56 1:04.52 56.20 52.03 57.24 10
2 Chauncey Henry SR Clewiston 51.87 54.01 59.89 53.47 1:08.45 8
3 Keon Trimble SO Clewiston 1:09.34 1:07.72 46.59 54.17 1:07.17 6
5 Zamarion Albritton JR Sebring 47.39 52.02 50.28 57.79 42.19 4
11 Tyshaun Tobler SO East Lee County 55.02 50.88 1:11.59 59.16 44.97 -
23 Christopher Supre SO East Lee County 1:02.23 1:07.53 1:11.50 1:06.20 1:11.50 -