March 26, 2022
|
Tohopekaliga (Kissimmeee)
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jaida Williams-Goins SO Rockledge 45.82 10
2 Maya Abraham JR Olympia 46.80 8
3 Viviandra Phinizee FR Vero Beach 47.50 6
4 Zamiyah Chapple SO Rockledge 49.28 5
5 Bethany Muncey SR Heritage 50.79 4
6 Darfur Martinez FR Vero Beach 51.09 3
7 LaRhiyyah Shepherd SO Auburndale 52.06 2
8 Karlee Piccola SR Spruce Creek 52.21 1
9 Shi-Lynn Yon SR Melbourne 52.65 -
10 Dreana Simpson SO Winter Haven 52.88 -
11 Priscilla Rodriguez FR St. Cloud 52.94 -
12 Aaliyah Blot JR Dr. Phillips 53.80 -
13 Xelymar Rodriguez SO St. Cloud 53.93 -
14 Regan Parrish JR Bartow 54.13 -
15 Jhmiya Dixon FR Rockledge 54.20 -
16 Shovonne Harp FR Cocoa 55.53 -
17 Kelliana Mack JR Osceola (Kissimmee) 55.65 -
18 Cecelia Roman FR Harmony 55.82 -
19 Marina Habashy JR Lake Buena Vista 55.88 -
20 I'Yana Barnes 8 Cocoa 56.53 -
21 Aracelis Velez JR Lake Buena Vista 57.16 -
22 Hope Ugwuoke SR Timber Creek 58.01 -
23 Carly Kahn 8 Lake Highland Prep 58.06 -
24 Lauren Mohney JR Spruce Creek 58.77 -
25 Aerianha Pelliccio SO Heritage 59.34 -
26 Pamela Maurin SO Viera 1:00.25 -
27 Alexa Melendez FR Osceola (Kissimmee) 1:00.32 -
28 Chloe Barrett FR Harmony 1:00.39 -
29 Nila Frost SO St. Cloud 1:02.13 -
30 Purshay Grimsley FR Osceola (Kissimmee) 1:02.73 -
31 Naileany Algarin FR Bartow 1:04.87 -
32 Delmaris Rosario SR Heritage 1:13.36 -
33 Ariah Beckford SO Cocoa 1:14.00 -
  Jada Johnson JR Spruce Creek DNF -
Girls' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Pamela Maurin SO Viera 1:00.25 -
29 Nila Frost SO St. Cloud 1:02.13 -
32 Delmaris Rosario SR Heritage 1:13.36 -
Girls' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Hope Ugwuoke SR Timber Creek 58.01 -
25 Aerianha Pelliccio SO Heritage 59.34 -
31 Naileany Algarin FR Bartow 1:04.87 -
Girls' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Kelliana Mack JR Osceola (Kissimmee) 55.65 -
19 Marina Habashy JR Lake Buena Vista 55.88 -
21 Aracelis Velez JR Lake Buena Vista 57.16 -
27 Alexa Melendez FR Osceola (Kissimmee) 1:00.32 -
28 Chloe Barrett FR Harmony 1:00.39 -
30 Purshay Grimsley FR Osceola (Kissimmee) 1:02.73 -
Girls' 300 Hurdles Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 LaRhiyyah Shepherd SO Auburndale 52.06 2
8 Karlee Piccola SR Spruce Creek 52.21 1
12 Aaliyah Blot JR Dr. Phillips 53.80 -
13 Xelymar Rodriguez SO St. Cloud 53.93 -
15 Jhmiya Dixon FR Rockledge 54.20 -
18 Cecelia Roman FR Harmony 55.82 -
20 I'Yana Barnes 8 Cocoa 56.53 -
33 Ariah Beckford SO Cocoa 1:14.00 -
Girls' 300 Hurdles Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Darfur Martinez FR Vero Beach 51.09 3
9 Shi-Lynn Yon SR Melbourne 52.65 -
10 Dreana Simpson SO Winter Haven 52.88 -
11 Priscilla Rodriguez FR St. Cloud 52.94 -
14 Regan Parrish JR Bartow 54.13 -
16 Shovonne Harp FR Cocoa 55.53 -
23 Carly Kahn 8 Lake Highland Prep 58.06 -
24 Lauren Mohney JR Spruce Creek 58.77 -
Girls' 300 Hurdles Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jaida Williams-Goins SO Rockledge 45.82 10
2 Maya Abraham JR Olympia 46.80 8
3 Viviandra Phinizee FR Vero Beach 47.50 6
4 Zamiyah Chapple SO Rockledge 49.28 5
5 Bethany Muncey SR Heritage 50.79 4
  Jada Johnson JR Spruce Creek DNF -