April 5, 2022
|
Gibbs HS - St. Petersburg, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Deondre Randall SR Largo 21.97 10
2 Darrien Smith SR Hernando 22.33 8
3 Anthony Popa JR Largo 22.35 6
4 Demarcos Langley SO Hernando 22.51 5
5 Keondryck Merriex JR Boca Ciega 22.87 4
6 Jaquan Cross FR Largo 23.01 3
7 Keyon Battle SR Gibbs 23.55 2
8 Al'zaveon Harris JR Gibbs 23.87 1
9 Ja'Keem Jackson SO Boca Ciega 23.94 -
10 Kemoni Inmon SO Northeast (SP) 24.07 -
11 Sincere McGee SO Lakewood 24.16 -
12 Anderson Kimbrell FR Largo 24.61 -
13 Jerius Flowers JR Boca Ciega 25.04 -
14 Ryan Pryce SO Land O'Lakes 25.10 -
15 Cunray Jenkins FR Boca Ciega 25.10 -
16 Dalton Sallengs JR Land O'Lakes 25.11 -
17 Jacquez Day SR Gibbs 25.29 -
18 Kyle Horvath SO Land O'Lakes 25.32 -
19 Antonio Tomiampos SO St. Petersburg Catholic 25.64 -
20 Ayden Cameron FR Northeast (SP) 26.01 -
21 Aidan Tillman FR Bell Creek 26.38 -
22 Alex McCants 8 Admiral Farragut 26.61 -
23 Zackery Mercer SO Admiral Farragut 26.80 -
24 Khameron Sanford FR Lakewood 26.88 -
25 Jayden Lunn JR Hollins 27.39 -
26 Asher Hewett SO Admiral Farragut 27.83 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jaquan Cross FR Largo 23.01 3
16 Dalton Sallengs JR Land O'Lakes 25.11 -
17 Jacquez Day SR Gibbs 25.29 -
18 Kyle Horvath SO Land O'Lakes 25.32 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Aidan Tillman FR Bell Creek 26.38 -
23 Zackery Mercer SO Admiral Farragut 26.80 -
24 Khameron Sanford FR Lakewood 26.88 -
25 Jayden Lunn JR Hollins 27.39 -
26 Asher Hewett SO Admiral Farragut 27.83 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Sincere McGee SO Lakewood 24.16 -
12 Anderson Kimbrell FR Largo 24.61 -
13 Jerius Flowers JR Boca Ciega 25.04 -
15 Cunray Jenkins FR Boca Ciega 25.10 -
19 Antonio Tomiampos SO St. Petersburg Catholic 25.64 -
22 Alex McCants 8 Admiral Farragut 26.61 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Keyon Battle SR Gibbs 23.55 2
8 Al'zaveon Harris JR Gibbs 23.87 1
9 Ja'Keem Jackson SO Boca Ciega 23.94 -
10 Kemoni Inmon SO Northeast (SP) 24.07 -
14 Ryan Pryce SO Land O'Lakes 25.10 -
20 Ayden Cameron FR Northeast (SP) 26.01 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Deondre Randall SR Largo 21.97 10
2 Darrien Smith SR Hernando 22.33 8
3 Anthony Popa JR Largo 22.35 6
4 Demarcos Langley SO Hernando 22.51 5
5 Keondryck Merriex JR Boca Ciega 22.87 4