March 23, 2022
|
Palmetto - Palmetto, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Azharia Jones SO Southeast 25.90 10
2 Piper Pullen 6 St. Stephens Episcopal 26.24 8
3 Aviona Woods SO Manatee 26.69 6
4 Jasmin Hornes SO Palmetto 27.61 5
5 Crystal Brown FR Southeast 28.61 4
6 Dh'arty Everett FR Palmetto 29.32 3
7 Brooke Cosentino FR St. Stephens Episcopal 29.43 2
8 Rosemary Selke FR Lakewood Ranch 29.47 1
9 Caylin Kitchner SO St. Stephens Episcopal 29.59 -
10 Ava Stanley 8 Bradenton Christian 29.68 -
11 Karmen Izzo 7 Manatee School for the Arts 29.81 -
12 Brianna Folkers SO Lakewood Ranch 30.06 -
13 Eva Hurlebaus 7 St. Stephens Episcopal 30.37 -
14 Hailey Cruz 7 St. Stephens Episcopal 30.38 -
15 Angie Orelus SO Bayshore 30.54 -
16 Dahliya Williams SO Lakewood Ranch 31.39 -
17 Kayla McBean FR Lakewood Ranch 31.43 -
18 Elaine Velasquez 7 Bradenton Christian 32.06 -
19 Madison Adams SO Lakewood Ranch 32.57 -
20 Siena Sicre SO Braden River 32.78 -
21 Yazmeen Anderson SO Palmetto 33.26 -
22 Maya NoonRahal 8 Manatee School for the Arts 33.48 -
23 Isabella Chacon FR Bradenton Christian 33.71 -
24 Angela Santiago FR Bayshore 34.01 -
25 Caitlyn Cooke FR Southeast 34.74 -
26 Dylan Johnson SO Braden River 35.88 -
27 Isabella Parker FR Southeast 36.40 -
28 Hernandez-Rojas Yaret FR Bayshore 36.51 -
  Jakai Peterson SO Booker NT   
  Zahrea Edwards SO Goleman NT   
  Estela Carattini 8 Manatee School for the Arts NT   
  Keona Donehue SO Goleman NT   
  Ibre Edwards FR Booker NT   
  Kimora Johnson FR Booker NT   
  Lashema Williams FR Booker NT   
  Faith Coachman SO Goleman NT   
  Aaryn Desire SO Goleman NT   
  Aryannah Desire SO Goleman NT   
  Azaria Napoli SO Southeast NT   
  Charis Johnson FR Bradenton Christian NT   
  Angel Unaeze FR Bradenton Christian NT   
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Dylan Johnson SO Braden River 35.88 -
  Zahrea Edwards SO Goleman NT   
  Faith Coachman SO Goleman NT   
  Estela Carattini 8 Manatee School for the Arts NT   
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Caitlyn Cooke FR Southeast 34.74 -
27 Isabella Parker FR Southeast 36.40 -
  Aryannah Desire SO Goleman NT   
  Keona Donehue SO Goleman NT   
  Azaria Napoli SO Southeast NT   
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Elaine Velasquez 7 Bradenton Christian 32.06 -
19 Madison Adams SO Lakewood Ranch 32.57 -
20 Siena Sicre SO Braden River 32.78 -
22 Maya NoonRahal 8 Manatee School for the Arts 33.48 -
23 Isabella Chacon FR Bradenton Christian 33.71 -
24 Angela Santiago FR Bayshore 34.01 -
28 Hernandez-Rojas Yaret FR Bayshore 36.51 -
  Kimora Johnson FR Booker NT   
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Ava Stanley 8 Bradenton Christian 29.68 -
11 Karmen Izzo 7 Manatee School for the Arts 29.81 -
12 Brianna Folkers SO Lakewood Ranch 30.06 -
13 Eva Hurlebaus 7 St. Stephens Episcopal 30.37 -
15 Angie Orelus SO Bayshore 30.54 -
16 Dahliya Williams SO Lakewood Ranch 31.39 -
17 Kayla McBean FR Lakewood Ranch 31.43 -
  Angel Unaeze FR Bradenton Christian NT   
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Crystal Brown FR Southeast 28.61 4
6 Dh'arty Everett FR Palmetto 29.32 3
7 Brooke Cosentino FR St. Stephens Episcopal 29.43 2
8 Rosemary Selke FR Lakewood Ranch 29.47 1
9 Caylin Kitchner SO St. Stephens Episcopal 29.59 -
14 Hailey Cruz 7 St. Stephens Episcopal 30.38 -
  Aaryn Desire SO Goleman NT   
  Ibre Edwards FR Booker NT   
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Azharia Jones SO Southeast 25.90 10
2 Piper Pullen 6 St. Stephens Episcopal 26.24 8
3 Aviona Woods SO Manatee 26.69 6
4 Jasmin Hornes SO Palmetto 27.61 5
21 Yazmeen Anderson SO Palmetto 33.26 -
  Charis Johnson FR Bradenton Christian NT   
  Lashema Williams FR Booker NT   
  Jakai Peterson SO Booker NT