February 19, 2022
|
Lakewood HS - St. Petersburg, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Rachael Uvieghara SO Palm Harbor University 24.44 10
2 Alexia Jones FR Largo 25.50 8
3 Lanijia Seay FR Lakewood 26.09 6
4 Janaya Davis-Gainer SR Admiral Farragut 26.36 5
5 Kadence Collora JR East Lake 26.52 4
6 Aviona Woods SO Manatee 27.19 3
7 Campbell Taylor SO Sunlake 27.46 2
8 Elise Graham JR Admiral Farragut 27.62 1
9 Alexciona Davis FR Largo 27.72 -
10 Sarah Meadows FR Palm Harbor University 27.81 -
11 Gabriella Lamprecht JR Parrish 27.97 -
12 Mckenzie Grey JR St. Petersburg 28.03 -
13 Jaleyah Coston FR St. Petersburg 28.30 -
14 Jameria Sutton SO Lakewood 28.46 -
15 Sumayah Lewis-McIntosh FR Lakewood 28.53 -
16 Sara Walker SR Lakewood 29.07 -
17 Gillis Rylie FR Clearwater Central Catholic 29.11 -
18 Amaya Peralta JR Parrish 29.31 -
19 Emily Geaney SO Sunlake 29.36 -
20 Amani Teague SO Patel 29.40 -
21 Ziya Saffor JR Manatee 29.49 -
22 Mikiyah Rucker SO Lakeland 29.50 -
23 Esther Breittling SO Palm Harbor University 29.64 -
24 Madison Hay FR Parrish 29.89 -
25 Emma Hirsch FR Sunlake 29.92 -
26 Jessie Spoor SR Osceola (Seminole) 29.96 -
27 Airis Mack FR Largo 30.09 -
28 Kamia Byrd SR Northeast (SP) 30.34 -
29 Jada Salior   Largo 30.57 -
30 Nia Tomalin SR Canterbury (SP) 30.82 -
31 Jamella John SO Gibbs 31.36 -
32 Ishmaela Huntington-Symons SO St. Petersburg 31.38 -
33 Adriel Ellison SO Northeast (SP) 32.27 -
34 Morgan Webb JR Osceola (Seminole) 32.42 -
35 Ava Stanley 8 Bradenton Christian 32.52 -
36 Lily Joseph FR Osceola (Seminole) 32.56 -
37 Lina Rifai SO Lakeland 33.13 -
38 Ilene Goddard FR St. Petersburg 33.47 -
39 Zia Leidinger FR Lakeland 34.91 -
40 Kailey Newton SO Patel 34.97 -
  Takeria Pearson JR St. Petersburg NT -
  Jayla Laster SO Northeast (SP) NT -
  Niaira Nelson SO Patel NT -
  Kiah Perez SO Bell Creek NT -
  Gabrielle Wright FR Lakewood NT -
  Samiah Dorsett FR Osceola (Seminole) NT -
  Donaria Johnson   Lakeland NT -
  Abigail Powlett FR Lakeland NT -
  Kristen Boyll SO Palm Harbor University NT -
  Zy'Nasia Alhuzaifi FR Canterbury (SP) NT -
  Cali Smitley FR Clearwater Central Catholic NT -
  Angel Unaeze FR Bradenton Christian NT -
  Kimora Stubbins SO Bell Creek NT -
  Kaiya Jackson JR Manatee NT -
  Eliza Young FR Bell Creek NT -
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Mikiyah Rucker SO Lakeland 29.50 -
28 Kamia Byrd SR Northeast (SP) 30.34 -
33 Adriel Ellison SO Northeast (SP) 32.27 -
39 Zia Leidinger FR Lakeland 34.91 -
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Jaleyah Coston FR St. Petersburg 28.30 -
17 Gillis Rylie FR Clearwater Central Catholic 29.11 -
20 Amani Teague SO Patel 29.40 -
27 Airis Mack FR Largo 30.09 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Emily Geaney SO Sunlake 29.36 -
21 Ziya Saffor JR Manatee 29.49 -
32 Ishmaela Huntington-Symons SO St. Petersburg 31.38 -
34 Morgan Webb JR Osceola (Seminole) 32.42 -
35 Ava Stanley 8 Bradenton Christian 32.52 -
38 Ilene Goddard FR St. Petersburg 33.47 -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Sumayah Lewis-McIntosh FR Lakewood 28.53 -
30 Nia Tomalin SR Canterbury (SP) 30.82 -
31 Jamella John SO Gibbs 31.36 -
36 Lily Joseph FR Osceola (Seminole) 32.56 -
37 Lina Rifai SO Lakeland 33.13 -
40 Kailey Newton SO Patel 34.97 -
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Kimora Stubbins SO Bell Creek NT -
  Jayla Laster SO Northeast (SP) NT -
  Zy'Nasia Alhuzaifi FR Canterbury (SP) NT -
  Samiah Dorsett FR Osceola (Seminole) NT -
  Kaiya Jackson JR Manatee NT -
  Donaria Johnson   Lakeland NT -
  Abigail Powlett FR Lakeland NT -
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Kiah Perez SO Bell Creek NT -
  Eliza Young FR Bell Creek NT -
  Kristen Boyll SO Palm Harbor University NT -
  Gabrielle Wright FR Lakewood NT -
  Cali Smitley FR Clearwater Central Catholic NT -
  Angel Unaeze FR Bradenton Christian NT -
  Takeria Pearson JR St. Petersburg NT -
  Niaira Nelson SO Patel NT -
Girls' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Elise Graham JR Admiral Farragut 27.62 1
10 Sarah Meadows FR Palm Harbor University 27.81 -
12 Mckenzie Grey JR St. Petersburg 28.03 -
23 Esther Breittling SO Palm Harbor University 29.64 -
25 Emma Hirsch FR Sunlake 29.92 -
26 Jessie Spoor SR Osceola (Seminole) 29.96 -
29 Jada Salior   Largo 30.57 -
Girls' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Lanijia Seay FR Lakewood 26.09 6
5 Kadence Collora JR East Lake 26.52 4
6 Aviona Woods SO Manatee 27.19 3
7 Campbell Taylor SO Sunlake 27.46 2
14 Jameria Sutton SO Lakewood 28.46 -
16 Sara Walker SR Lakewood 29.07 -
Girls' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Rachael Uvieghara SO Palm Harbor University 24.44 10
2 Alexia Jones FR Largo 25.50 8
4 Janaya Davis-Gainer SR Admiral Farragut 26.36 5
9 Alexciona Davis FR Largo 27.72 -
11 Gabriella Lamprecht JR Parrish 27.97 -
18 Amaya Peralta JR Parrish 29.31 -
24 Madison Hay FR Parrish 29.89 -