February 19, 2022
|
Emerald Coast MS - Santa Rosa Beach, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cole Tabb SO Choctawhatchee 10.98 10
2 D'Antonio Warren JR Pine Forest 10.99 8
3 Micahi Danzy SO Florida High 11.18 6
4 Trevon Tyson SO Choctawhatchee 11.26 5
5 Jamarian Speights SR Crestview 11.28 4
6 Derrick Thompson JR Lincoln 11.35 3
7 Anthony Parker SO Niceville 11.37 2
8 Kyron Belton SR Mosley 11.37 1
9 Alex Rusynyk SO South Walton 11.40 -
10 Owen Burks JR Choctawhatchee 11.41 -
11 Darian Mills SR Port St. Joe 11.41 -
12 Robert Wilson SR Lincoln 11.46 -
13 Dylan McClellan SR Lincoln 11.46 -
14 Lamar Clark SR Mosley 11.47 -
15 Blakely Tyer   Pace 11.51 -
16 Jaquavian Moore   Pace 11.56 -
17 Blake Garland JR Choctawhatchee 11.57 -
18 Nolan Watson JR South Walton 11.61 -
19 Hugh Boudreaux FR Niceville 11.63 -
20 Kaileb Paul   Bay 11.63 -
21 Miequle Brock SO Pine Forest 11.64 -
22 Joseph Garrett SR Pine Forest 11.66 -
23 Theodore Jackson JR Pensacola 11.79 -
24 Jonathon Bocchino FR Niceville 11.83 -
25 Levi Martin   Pace 11.85 -
26 Seth Hernandez JR Arnold 11.86 -
27 Jevon Hamilton SO Rutherford 11.89 -
28 Joaquin Barnette SR Mosley 11.89 -
29 Shelby Pender FR Niceville 11.91 -
30 Simeon White JR Crestview 11.92 -
31 Jaquan Kennedy JR Pensacola 11.93 -
32 Dominique Hughley FR Pensacola 11.93 -
33 Shane Stackhouse SR Pensacola Catholic 11.94 -
34 David Hogan JR Lincoln 11.97 -
35 Thaddius Atchison SR Crestview 11.99 -
36 Durran Curtis Ellis 7 Graceville 12.01 -
37 Raheim Studevan SR Crestview 12.03 -
38 Jayden Calloway   Bay 12.04 -
39 Jason Oates SO Bay 12.05 -
40 Adam Layne SR Bozeman 12.05 -
41 Kevin Gibbens SO Bozeman 12.08 -
42 Andrew Johnson JR Pensacola Christian 12.11 -
43 Derek Townsend SR Rickards 12.12 -
44 Nathaniel Lyons FR Pace 12.14 -
45 Jaylin Alien SO Rickards 12.16 -
46 EMANUEL MCKENZIE FR Sebastian River 12.20 -
47 Shamere Walden JR Bay 12.25 -
48 Johnny White SO Mosley 12.26 -
49 Demarko Palmer SR Pine Forest 12.26 -
50 Davion Giles FR Graceville 12.29 -
51 Adrian Dickens SR North Bay Haven 12.30 -
52 Christian Sims FR Godby 12.30 -
53 Austin Payne JR Bozeman 12.31 -
54 Zanario Travis SO Rickards 12.34 -
55 Josiah Broxton FR Florida High 12.34 -
56 Erie Brown SO Graceville 12.37 -
57 David Laws JR Rickards 12.43 -
58 Jacques Gilliam SO Florida High 12.48 -
59 Kellen Menchion FR Florida High 12.51 -
60 Ty'Lee Brooks SR Fort Walton Beach 12.53 -
61 Avery Crowder JR Fort Walton Beach 12.55 -
62 Jackson Layne FR South Walton 12.59 -
63 Tyrell Northcut FR Godby 12.62 -
64 Romero Black JR Rutherford 12.64 -
65 Jacob Bartley FR Fort Walton Beach 12.73 -
66 Jordan Moody SR Pensacola 12.74 -
67 Mykellen Walker SO Graceville 12.76 -
68 J'Drian Edwards FR Fort Walton Beach 12.84 -
69 Zachariah Elzawahry SO North Bay Haven 13.04 -
70 Luke Parrish SO Arnold 13.05 -
71 Timothy Gulley JR Pensacola Catholic 13.06 -
72 Reece Parrish JR Pensacola Catholic 13.10 -
73 Kason Clark FR Godby 13.16 -
74 Khazion Rochelle 8 Rutherford 13.20 -
75 Tyrese Edouard SR Pensacola Christian 13.41 -
76 Blake Knight JR Arnold 13.49 -
77 Britt White JR Port St. Joe 13.50 -
78 An Chang SR North Bay Haven 13.59 -
79 Brian Yohe SR Pensacola Christian 13.86 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
44 Nathaniel Lyons FR Pace 12.14 -
55 Josiah Broxton FR Florida High 12.34 -
75 Tyrese Edouard SR Pensacola Christian 13.41 -
78 An Chang SR North Bay Haven 13.59 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Derrick Thompson JR Lincoln 11.35 3
27 Jevon Hamilton SO Rutherford 11.89 -
39 Jason Oates SO Bay 12.05 -
46 EMANUEL MCKENZIE FR Sebastian River 12.20 -
47 Shamere Walden JR Bay 12.25 -
48 Johnny White SO Mosley 12.26 -
69 Zachariah Elzawahry SO North Bay Haven 13.04 -
79 Brian Yohe SR Pensacola Christian 13.86 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Joaquin Barnette SR Mosley 11.89 -
32 Dominique Hughley FR Pensacola 11.93 -
35 Thaddius Atchison SR Crestview 11.99 -
43 Derek Townsend SR Rickards 12.12 -
49 Demarko Palmer SR Pine Forest 12.26 -
57 David Laws JR Rickards 12.43 -
62 Jackson Layne FR South Walton 12.59 -
77 Britt White JR Port St. Joe 13.50 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Miequle Brock SO Pine Forest 11.64 -
52 Christian Sims FR Godby 12.30 -
58 Jacques Gilliam SO Florida High 12.48 -
59 Kellen Menchion FR Florida High 12.51 -
63 Tyrell Northcut FR Godby 12.62 -
66 Jordan Moody SR Pensacola 12.74 -
72 Reece Parrish JR Pensacola Catholic 13.10 -
73 Kason Clark FR Godby 13.16 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
45 Jaylin Alien SO Rickards 12.16 -
56 Erie Brown SO Graceville 12.37 -
70 Luke Parrish SO Arnold 13.05 -
71 Timothy Gulley JR Pensacola Catholic 13.06 -
76 Blake Knight JR Arnold 13.49 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
36 Durran Curtis Ellis 7 Graceville 12.01 -
37 Raheim Studevan SR Crestview 12.03 -
50 Davion Giles FR Graceville 12.29 -
53 Austin Payne JR Bozeman 12.31 -
54 Zanario Travis SO Rickards 12.34 -
64 Romero Black JR Rutherford 12.64 -
65 Jacob Bartley FR Fort Walton Beach 12.73 -
67 Mykellen Walker SO Graceville 12.76 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Jaquavian Moore   Pace 11.56 -
22 Joseph Garrett SR Pine Forest 11.66 -
34 David Hogan JR Lincoln 11.97 -
41 Kevin Gibbens SO Bozeman 12.08 -
42 Andrew Johnson JR Pensacola Christian 12.11 -
61 Avery Crowder JR Fort Walton Beach 12.55 -
74 Khazion Rochelle 8 Rutherford 13.20 -
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Micahi Danzy SO Florida High 11.18 6
24 Jonathon Bocchino FR Niceville 11.83 -
25 Levi Martin   Pace 11.85 -
26 Seth Hernandez JR Arnold 11.86 -
30 Simeon White JR Crestview 11.92 -
31 Jaquan Kennedy JR Pensacola 11.93 -
40 Adam Layne SR Bozeman 12.05 -
68 J'Drian Edwards FR Fort Walton Beach 12.84 -
Boys' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Kyron Belton SR Mosley 11.37 1
9 Alex Rusynyk SO South Walton 11.40 -
10 Owen Burks JR Choctawhatchee 11.41 -
13 Dylan McClellan SR Lincoln 11.46 -
18 Nolan Watson JR South Walton 11.61 -
29 Shelby Pender FR Niceville 11.91 -
38 Jayden Calloway   Bay 12.04 -
51 Adrian Dickens SR North Bay Haven 12.30 -
Boys' 100 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Trevon Tyson SO Choctawhatchee 11.26 5
11 Darian Mills SR Port St. Joe 11.41 -
12 Robert Wilson SR Lincoln 11.46 -
14 Lamar Clark SR Mosley 11.47 -
17 Blake Garland JR Choctawhatchee 11.57 -
19 Hugh Boudreaux FR Niceville 11.63 -
20 Kaileb Paul   Bay 11.63 -
33 Shane Stackhouse SR Pensacola Catholic 11.94 -
Boys' 100 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cole Tabb SO Choctawhatchee 10.98 10
2 D'Antonio Warren JR Pine Forest 10.99 8
5 Jamarian Speights SR Crestview 11.28 4
7 Anthony Parker SO Niceville 11.37 2
15 Blakely Tyer   Pace 11.51 -
23 Theodore Jackson JR Pensacola 11.79 -
60 Ty'Lee Brooks SR Fort Walton Beach 12.53 -