February 18, 2022
|
Satellite - Satellite Beach, FL

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alston Jaudon SR Melbourne 10:14.93 10
2 Jack Girard FR Viera 10:17.53 8
3 Jackson Wangensteen JR Melbourne 10:43.89 6
4 Ethan Heise SR Melbourne 10:50.49 5
5 Braden Willis SR Heritage 11:05.78 4
6 Gabriel Good SR Melbourne 11:14.06 3
7 Devin Snyder SO Melbourne 11:14.09 2
8 Zack Gunderson FR Holy Trinity 11:20.96 1
9 Jackosn Champagne FR Astronaut 11:28.10 -
10 Brandon Faris SO Astronaut 11:29.60 -
11 Thomas Putman Sophomore Vero Beach 11:44.21 -
12 Gideon Ewerdt SO Pineapple Cove (Palm Bay) 11:48.60 -
13 Thatcher Jones FR Pineapple Cove (Palm Bay) 12:01.56 -
14 Jason Lee SO Viera 12:02.55 -
15 Carter Tabin SR Astronaut 12:08.90 -
16 Gabriel Gonzalez JR Ocoee 12:12.63 -
17 Nolen Genna SR Heritage 12:13.84 -
18 Daniel Gonzalez JR Ocoee 12:16.25 -
19 Callum Van Duyne Freshman Titusville 12:19.62 -
20 Jayden Smith SR Heritage 12:25.78 -
21 Evan Caprioli SO Rockledge 12:36.88 -
22 Samual Galvis Freshman Titusville 12:49.12 -
23 Samual Kindred SR Ocoee 12:59.84 -
24 Jack Grenzenbach Freshman Vero Beach 13:04.56 -
25 Anthony Nieves SR Ocoee 13:15.30 -
26 Kurtis Wall SR Bayside 13:24.87 -
27 Samir Mehta Sophomore Vero Beach 13:27.69 -
28 Dustin Hall FR Pineapple Cove (Palm Bay) 13:29.02 -
29 Joshua Cassler FR Pineapple Cove (Palm Bay) 13:39.49 -
30 Rikesh Mehta Sophomore Vero Beach 14:09.34 -
31 Torrin Gordon SO Bayside 14:16.71 -
32 Gabriel Cumba JR Heritage 14:16.97 -
33 Austin Olivas JR Holy Trinity 14:22.69 -
Boys' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Jackson Wangensteen JR Melbourne 10:43.89 6
9 Jackosn Champagne FR Astronaut 11:28.10 -
10 Brandon Faris SO Astronaut 11:29.60 -
11 Thomas Putman Sophomore Vero Beach 11:44.21 -
19 Callum Van Duyne Freshman Titusville 12:19.62 -
20 Jayden Smith SR Heritage 12:25.78 -
21 Evan Caprioli SO Rockledge 12:36.88 -
22 Samual Galvis Freshman Titusville 12:49.12 -
24 Jack Grenzenbach Freshman Vero Beach 13:04.56 -
26 Kurtis Wall SR Bayside 13:24.87 -
27 Samir Mehta Sophomore Vero Beach 13:27.69 -
28 Dustin Hall FR Pineapple Cove (Palm Bay) 13:29.02 -
30 Rikesh Mehta Sophomore Vero Beach 14:09.34 -
31 Torrin Gordon SO Bayside 14:16.71 -
32 Gabriel Cumba JR Heritage 14:16.97 -
33 Austin Olivas JR Holy Trinity 14:22.69 -
Boys' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alston Jaudon SR Melbourne 10:14.93 10
2 Jack Girard FR Viera 10:17.53 8
4 Ethan Heise SR Melbourne 10:50.49 5
5 Braden Willis SR Heritage 11:05.78 4
6 Gabriel Good SR Melbourne 11:14.06 3
7 Devin Snyder SO Melbourne 11:14.09 2
8 Zack Gunderson FR Holy Trinity 11:20.96 1
12 Gideon Ewerdt SO Pineapple Cove (Palm Bay) 11:48.60 -
13 Thatcher Jones FR Pineapple Cove (Palm Bay) 12:01.56 -
14 Jason Lee SO Viera 12:02.55 -
15 Carter Tabin SR Astronaut 12:08.90 -
16 Gabriel Gonzalez JR Ocoee 12:12.63 -
17 Nolen Genna SR Heritage 12:13.84 -
18 Daniel Gonzalez JR Ocoee 12:16.25 -
23 Samual Kindred SR Ocoee 12:59.84 -
25 Anthony Nieves SR Ocoee 13:15.30 -
29 Joshua Cassler FR Pineapple Cove (Palm Bay) 13:39.49 -