February 18, 2022
|
Seminole Sanford - Sanford, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Oludoyin Soremi JR Seminole (Sanford) 26.63
2 Karis Guilbeau   Winter Springs 26.82
3 Sidney Allen SO Seminole (Sanford) 26.98
4 Oluwadara Soremi SO Seminole (Sanford) 27.06
5 Dawson Berehausky FR Lake Brantley 27.32
6 U'nitee Brown   Winter Springs 27.98
7 Nyrania Barr-Miller SO University (OC) 28.12
8 Mikiya Lowe SO Lake Howell 28.25
9 Alex Simpson   Lake Brantley 28.43
10 Alicyn White FR Seminole (Sanford) 28.58
11 Ziann Facey SR Hagerty 28.61
12 Emiaj Jaime FR Hagerty 28.79
13 Kaylyn Lane   Lake Brantley 29.11
14 Shelsy Burgos Rosado FR University (OC) 29.18
15 Edithe Holliday SR Seminole (Sanford) 29.24
16 Jerianna Flaverney JR University (OC) 29.72
17 D'Zyia Slater FR Lake Howell 29.79
18 Chayil Logan   Lake Brantley 29.80
19 Peyton Farwig FR Hagerty 30.00
20 Ava Brooks   Lake Brantley 30.15
21 Neveah Jacob SO Hagerty 30.23
22 Aliyah Thompson FR Lake Howell 30.25
23 Adriana Singh SR Hagerty 30.26
24 Alyssa Trapaga Morejon FR Hagerty 30.66
25 Anyah Manderville FR Hagerty 30.81
26 Mallory Precord SR Hagerty 30.96
27 Elise Payamps SO Hagerty 31.06
28 Amarja Eccles   Lake Brantley 31.10
29 Unique Lucas SO Lake Howell 31.33
30 Madyson Herber   Winter Springs 31.90
31 Casey Costa SO Hagerty 32.06
32 Alexa Sommerfeld JR Hagerty 32.15
33 Alexis Madlang SR Hagerty 32.70
34 Sofia Leggiero JR Hagerty 33.13
35 Adara Lopez SR University (OC) 34.01
36 Cassandra Flores SO University (OC) 37.08
37 Aniyah Richardson FR Lake Howell 38.18
  Naomie Francois FR Lake Brantley DNS
  Nayla Diaz SR University (OC) DNS
  Jazmine Vargas JR University (OC) DNS
  Minda Graham JR Lake Howell DNS
  Megan Lundstrom SR Hagerty DNS
  Madison Sunderman SO Hagerty DNS
  Alyssa Trapaga Morejon FR Hagerty DNS
  Molly McGrath SR Hagerty DNS
  Cynthia Serrano   Winter Springs DNS
Girls' 200 Meters Section 1
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Oludoyin Soremi JR Seminole (Sanford) 26.63
2 Karis Guilbeau   Winter Springs 26.82
3 Sidney Allen SO Seminole (Sanford) 26.98
4 Oluwadara Soremi SO Seminole (Sanford) 27.06
7 Nyrania Barr-Miller SO University (OC) 28.12
8 Mikiya Lowe SO Lake Howell 28.25
9 Alex Simpson   Lake Brantley 28.43
  Molly McGrath SR Hagerty DNS
Girls' 200 Meters Section 2
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME
10 Alicyn White FR Seminole (Sanford) 28.58
13 Kaylyn Lane   Lake Brantley 29.11
18 Chayil Logan   Lake Brantley 29.80
28 Amarja Eccles   Lake Brantley 31.10
31 Casey Costa SO Hagerty 32.06
35 Adara Lopez SR University (OC) 34.01
  Nayla Diaz SR University (OC) DNS
  Megan Lundstrom SR Hagerty DNS
Girls' 200 Meters Section 3
W: -0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME
6 U'nitee Brown   Winter Springs 27.98
16 Jerianna Flaverney JR University (OC) 29.72
20 Ava Brooks   Lake Brantley 30.15
23 Adriana Singh SR Hagerty 30.26
30 Madyson Herber   Winter Springs 31.90
32 Alexa Sommerfeld JR Hagerty 32.15
34 Sofia Leggiero JR Hagerty 33.13
  Cynthia Serrano   Winter Springs DNS
Girls' 200 Meters Section 4
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME
5 Dawson Berehausky FR Lake Brantley 27.32
21 Neveah Jacob SO Hagerty 30.23
22 Aliyah Thompson FR Lake Howell 30.25
25 Anyah Manderville FR Hagerty 30.81
26 Mallory Precord SR Hagerty 30.96
27 Elise Payamps SO Hagerty 31.06
29 Unique Lucas SO Lake Howell 31.33
36 Cassandra Flores SO University (OC) 37.08
Girls' 200 Meters Section 5
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME
11 Ziann Facey SR Hagerty 28.61
12 Emiaj Jaime FR Hagerty 28.79
14 Shelsy Burgos Rosado FR University (OC) 29.18
15 Edithe Holliday SR Seminole (Sanford) 29.24
17 D'Zyia Slater FR Lake Howell 29.79
33 Alexis Madlang SR Hagerty 32.70
  Madison Sunderman SO Hagerty DNS
  Naomie Francois FR Lake Brantley DNS
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME
19 Peyton Farwig FR Hagerty 30.00
24 Alyssa Trapaga Morejon FR Hagerty 30.66
37 Aniyah Richardson FR Lake Howell 38.18
  Jazmine Vargas JR University (OC) DNS
  Minda Graham JR Lake Howell DNS
  Alyssa Trapaga Morejon FR Hagerty DNS