February 19, 2022
|
Dunbar - Fort Myers, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Giana D'Altrui FR Fort Myers 1:00.77 10
2 Andie Harding   IMG Academy 1:01.35 8
3 Paris Hart JR Kathleen 1:02.49 6
4 Mylee Van de Wouw 8 Village School 1:05.07 5
5 Tatianna Stillman   Dunbar 1:05.51 4
6 Saige Fields SO Fort Myers 1:05.91 3
7 McKinley Parker   Bishop Verot 1:05.93 2
8 Riley Gutridge SR Riverdale 1:06.27 1
9 Anika Homolka SR North Fort Myers 1:06.55 -
10 Rebekah Foster FR Mason Classical Academy 1:07.51 -
11 Arianna DeLeo FR Village School 1:08.79 -
12 Akisha Fleuridor JR Dunbar 1:08.88 -
13 Abigail Hass SO Port Charlotte 1:09.36 -
14 Lindsay Hill FR Fort Myers 1:09.52 -
15 Jasmine Vasquez JR Riverdale 1:10.41 -
16 Jada Ogando FR South Fort Myers 1:10.72 -
17 Jocelyn Freed SO Riverview (Sarasota) 1:10.80 -
18 Erika Romero FR Bishop Verot 1:10.82 -
19 Lorrena Wittmann FR Port Charlotte 1:10.85 -
20 Kennedy Seidl FR North Fort Myers 1:11.80 -
21 Jade Fisher SR South Fort Myers 1:12.42 -
22 Jefrin Joji SR Southwest Florida Christian 1:12.69 -
23 Isabella Hobt 8 Canterbury (FM) 1:14.09 -
24 Chloe Balus SR Port Charlotte 1:15.32 -
25 Katrina Baiza-Urtaza SR Mason Classical Academy 1:15.38 -
26 Mena Walker 8 Mason Classical Academy 1:16.70 -
27 Lamoria Hixon 6 Southwest Florida Christian 1:17.56 -
28 Alexandra Clifford JR South Fort Myers 1:18.24 -
29 Dominyka Romero   Bishop Verot 1:20.10 -
30 Julianna Avila Cruz JR LaBelle 1:20.28 -
31 Michele Aguilar SO LaBelle 1:20.69 -
32 Caroline Merandi FR Riverview (Sarasota) 1:23.37 -
33 Hannah Parsley SO Southwest Florida Christian 1:24.37 -
34 Isabella Green FR North Fort Myers 1:26.59 -
35 Jazmin Baltzar SO LaBelle 1:28.11 -
36 Elena Luevanos FR North Fort Myers 1:28.89 -
37 Julia Wright SO Southwest Florida Christian 1:32.97 -
38 Valerie Rosas-Reyes SO LaBelle 1:34.23 -
39 Mia West 8 Canterbury (FM) 1:41.44 -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Abigail Hass SO Port Charlotte 1:09.36 -
21 Jade Fisher SR South Fort Myers 1:12.42 -
30 Julianna Avila Cruz JR LaBelle 1:20.28 -
34 Isabella Green FR North Fort Myers 1:26.59 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Arianna DeLeo FR Village School 1:08.79 -
16 Jada Ogando FR South Fort Myers 1:10.72 -
19 Lorrena Wittmann FR Port Charlotte 1:10.85 -
20 Kennedy Seidl FR North Fort Myers 1:11.80 -
24 Chloe Balus SR Port Charlotte 1:15.32 -
28 Alexandra Clifford JR South Fort Myers 1:18.24 -
29 Dominyka Romero   Bishop Verot 1:20.10 -
32 Caroline Merandi FR Riverview (Sarasota) 1:23.37 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Jasmine Vasquez JR Riverdale 1:10.41 -
25 Katrina Baiza-Urtaza SR Mason Classical Academy 1:15.38 -
26 Mena Walker 8 Mason Classical Academy 1:16.70 -
31 Michele Aguilar SO LaBelle 1:20.69 -
35 Jazmin Baltzar SO LaBelle 1:28.11 -
36 Elena Luevanos FR North Fort Myers 1:28.89 -
38 Valerie Rosas-Reyes SO LaBelle 1:34.23 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Jefrin Joji SR Southwest Florida Christian 1:12.69 -
23 Isabella Hobt 8 Canterbury (FM) 1:14.09 -
27 Lamoria Hixon 6 Southwest Florida Christian 1:17.56 -
33 Hannah Parsley SO Southwest Florida Christian 1:24.37 -
37 Julia Wright SO Southwest Florida Christian 1:32.97 -
39 Mia West 8 Canterbury (FM) 1:41.44 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Mylee Van de Wouw 8 Village School 1:05.07 5
6 Saige Fields SO Fort Myers 1:05.91 3
8 Riley Gutridge SR Riverdale 1:06.27 1
9 Anika Homolka SR North Fort Myers 1:06.55 -
10 Rebekah Foster FR Mason Classical Academy 1:07.51 -
14 Lindsay Hill FR Fort Myers 1:09.52 -
17 Jocelyn Freed SO Riverview (Sarasota) 1:10.80 -
18 Erika Romero FR Bishop Verot 1:10.82 -
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Giana D'Altrui FR Fort Myers 1:00.77 10
2 Andie Harding   IMG Academy 1:01.35 8
3 Paris Hart JR Kathleen 1:02.49 6
5 Tatianna Stillman   Dunbar 1:05.51 4
7 McKinley Parker   Bishop Verot 1:05.93 2
12 Akisha Fleuridor JR Dunbar 1:08.88 -