February 26, 2022
|
Windermere - Windermere, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Valentino Rudolph JR Lake Minneola 8.06 12.51 10.60 9.33 9.97 10 1.0
2 Matthew McDoom SR West Orange 9.50 12.27 10.67 11.21 13.13 8 2.7
3 Sidney Rogers SO West Orange 12.06 8.69 10.86 11.73 9.78 6 2.7
4 John Cooper lll SR Ocoee 8.57 13.84 10.98 13.29 14.28 5 2.7
5 Ryan Campbell SR Timber Creek 9.14 11.34 11.01 8.48 11.89 4 2.7
6 Camren Ware SO Lake Highland Prep 10.06 11.72 11.05 11.16 11.28 3 2.7
7 Ryan Mack SO St. Thomas Aquinas 8.31 8.53 11.07 8.53 14.40 2 0.7
8 Conrad Hussey JR St. Thomas Aquinas 11.79 10.01 11.12 8.01 13.01 1 0.9
9 Solomon Miller SR Lake Highland Prep 9.37 8.81 11.15 9.82 14.28 - 2.7
10 Jalon Thompson SO Olympia 10.06 12.85 11.17 13.97 11.84 - 0.9
11 Nathaniel Hull SO Timber Creek 10.74 10.85 11.18 9.62 14.31 - 0.7
12 Myles Todd SR Windermere 12.24 12.36 11.23 9.32 14.49 - 0.7
13 Braylon Knauth SO Lake Minneola 10.56 10.67 11.23 8.31 11.80 - 2.7
14 Noah Putnam JR Wekiva 14.12 13.55 11.29 12.54 14.34 - 0.7
15 Semaj Fleming FR Edgewater 10.29 9.16 11.30 8.71 11.53 - 0.9
16 Rosario Noto SR Windermere 8.71 12.21 11.30 10.17 11.42 - 2.7
17 Jeremy Benjamin SO Wekiva 8.60 14.59 11.31 13.46 14.14 - 0.4
18 Christopher White JR Ocoee 10.78 8.62 11.34 11.23 12.59 - 0.7
19 Cameron Friedman JR Olympia 13.13 13.01 11.41 8.68 8.68 - 0.7
20 Zephy Rogers SO Foundation Academy 11.64 11.64 11.52 9.91 9.34 - 0.7
21 Christian White SR Freedom (Orlando) 14.44 8.55 11.55 12.59 8.32 - 0.9
22 Wilson Toussant JR Evans 11.84 9.40 11.60 12.53 14.62 - 1.5
23 George Adjai-Piassare SR East Ridge 13.01 13.01 11.61 13.82 9.52 - 0.4
24 Antoine Demps SO Evans 13.40 13.75 11.65 9.67 14.10 - 1.5
25 Michael Shaw SR Lake Gibson 12.51 10.41 11.69 10.88 14.15 - 0.9
26 Damyen Leonard JR Edgewater 10.22 11.39 11.74 15.03 13.62 - 1.0
27 Oniel Senatus JR Celebration 12.84 14.61 11.78 11.67 8.25 - 1.5
28 Stephen Sparrow SR Jones 15.24 10.40 11.81 12.88 12.29 - 0.7
29 Malik Timmons JR Patel 15.00 9.69 11.81 14.18 11.22 - 0.4
30 Myshawn McKinley FR Lake Gibson 11.94 9.46 11.82 12.65 14.66 - 1.5
31 Khamani Collymore SR Apopka 12.44 13.98 11.84 13.50 13.50 - 1.5
32 Daniel Jean SO Foundation Academy 13.42 14.25 11.87 11.76 15.32 - 0.4
33 Gabriel Diaz FR Colonial 12.12 14.02 11.88 10.22 8.32 - 0.4
34 Javeen Davis JR Patel 10.41 11.96 11.96 8.85 14.24 - 0.4
35 Malachi Britt SR Apopka 8.65 12.49 12.01 15.50 11.89 - 0.4
36 D'Marcus Mathis SR Boone 10.37 15.67 12.05 13.62 12.42 - 1.5
37 Elijah Facey JR East Ridge 14.71 10.33 12.15 13.13 14.83 - 0.9
38 Jai-el Dix JR Colonial 12.12 8.94 12.24 10.78 11.75 - 1.5
39 Laggarius Marshell SO Boone 14.46 15.07 12.25 8.95 9.80 - 1.0
40 Felix Sotolongo FR Freedom (Orlando) 14.31 9.25 12.33 13.81 13.69 - 0.9
41 Josiah Loving FR Jones 10.28 11.03 12.53 12.78 13.04 - 1.5
  Aiden Amaya JR Celebration DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Avis Brown Freshman Davenport DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Jordan Smith SO Davenport DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Cayden Smith FR South Plantation DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Tavhon Ellis JR South Plantation DNS DNS DNS DNS DNS    -
Boys' 100 Meters Section 1
W: 2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Matthew McDoom SR West Orange 10.67 8
3 Sidney Rogers SO West Orange 10.86 6
4 John Cooper lll SR Ocoee 10.98 5
5 Ryan Campbell SR Timber Creek 11.01 4
6 Camren Ware SO Lake Highland Prep 11.05 3
9 Solomon Miller SR Lake Highland Prep 11.15 -
13 Braylon Knauth SO Lake Minneola 11.23 -
16 Rosario Noto SR Windermere 11.30 -
Boys' 100 Meters Section 2
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Ryan Mack SO St. Thomas Aquinas 12.62 8.86 10.41 10.74 11.07 13.07 8.20 2
11 Nathaniel Hull SO Timber Creek 8.50 11.30 10.07 11.52 11.18 13.53 12.19 -
12 Myles Todd SR Windermere 13.93 13.93 13.82 8.31 11.23 9.10 13.82 -
14 Noah Putnam JR Wekiva 8.25 11.41 12.76 8.25 11.29 12.76 13.66 -
18 Christopher White JR Ocoee 14.52 14.63 13.16 9.30 11.34 12.93 12.36 -
19 Cameron Friedman JR Olympia 9.82 7.99 10.84 11.87 11.41 9.70 14.61 -
20 Zephy Rogers SO Foundation Academy 13.02 13.83 14.86 13.48 11.52 13.71 10.14 -
28 Stephen Sparrow SR Jones 13.94 9.69 10.87 9.10 11.81 14.53 9.22 -
Boys' 100 Meters Section 3
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Jeremy Benjamin SO Wekiva 11.31 -
23 George Adjai-Piassare SR East Ridge 11.61 -
29 Malik Timmons JR Patel 11.81 -
32 Daniel Jean SO Foundation Academy 11.87 -
33 Gabriel Diaz FR Colonial 11.88 -
34 Javeen Davis JR Patel 11.96 -
35 Malachi Britt SR Apopka 12.01 -
  Aiden Amaya JR Celebration DNS   
Boys' 100 Meters Section 4
W: 1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
22 Wilson Toussant JR Evans 11.60 15.08 12.88 12.42 8.94 -
24 Antoine Demps SO Evans 11.65 9.56 14.22 12.82 12.24 -
27 Oniel Senatus JR Celebration 11.78 14.02 15.08 13.79 9.66 -
30 Myshawn McKinley FR Lake Gibson 11.82 12.42 8.99 14.07 14.42 -
31 Khamani Collymore SR Apopka 11.84 15.04 10.42 12.79 14.33 -
36 D'Marcus Mathis SR Boone 12.05 11.69 12.42 9.76 9.76 -
38 Jai-el Dix JR Colonial 12.24 10.29 13.71 11.02 10.78 -
41 Josiah Loving FR Jones 12.53 9.90 11.66 14.66 11.78 -
Boys' 100 Meters Section 5
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
8 Conrad Hussey JR St. Thomas Aquinas 11.12 11.57 1
10 Jalon Thompson SO Olympia 11.17 10.06 -
15 Semaj Fleming FR Edgewater 11.30 12.55 -
21 Christian White SR Freedom (Orlando) 11.55 13.86 -
25 Michael Shaw SR Lake Gibson 11.69 9.01 -
37 Elijah Facey JR East Ridge 12.15 10.33 -
40 Felix Sotolongo FR Freedom (Orlando) 12.33 14.06 -
  Cayden Smith FR South Plantation DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 6
W: 1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Valentino Rudolph JR Lake Minneola 12.19 10.60 12.62 10.60 12.83 10
26 Damyen Leonard JR Edgewater 11.16 11.74 14.21 11.74 11.04 -
39 Laggarius Marshell SO Boone 14.58 12.25 11.27 15.68 12.38 -
  Tavhon Ellis JR South Plantation DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jordan Smith SO Davenport DNS DNS DNS DNS DNS   
  Avis Brown Freshman Davenport DNS DNS DNS DNS DNS