February 26, 2022
|
Windermere - Windermere, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Valentino Rudolph JR Lake Minneola 10.60 10 1.0
2 Matthew McDoom SR West Orange 10.67 8 2.7
3 Sidney Rogers SO West Orange 10.86 6 2.7
4 John Cooper lll SR Ocoee 10.98 5 2.7
5 Ryan Campbell SR Timber Creek 11.01 4 2.7
6 Camren Ware SO Lake Highland Prep 11.05 3 2.7
7 Ryan Mack SO St. Thomas Aquinas 11.07 2 0.7
8 Conrad Hussey JR St. Thomas Aquinas 11.12 1 0.9
9 Solomon Miller SR Lake Highland Prep 11.15 - 2.7
10 Jalon Thompson SO Olympia 11.17 - 0.9
11 Nathaniel Hull SO Timber Creek 11.18 - 0.7
12 Myles Todd SR Windermere 11.23 - 0.7
13 Braylon Knauth SO Lake Minneola 11.23 - 2.7
14 Noah Putnam JR Wekiva 11.29 - 0.7
15 Semaj Fleming FR Edgewater 11.30 - 0.9
16 Rosario Noto SR Windermere 11.30 - 2.7
17 Jeremy Benjamin SO Wekiva 11.31 - 0.4
18 Christopher White JR Ocoee 11.34 - 0.7
19 Cameron Friedman JR Olympia 11.41 - 0.7
20 Zephy Rogers SO Foundation Academy 11.52 - 0.7
21 Christian White SR Freedom (Orlando) 11.55 - 0.9
22 Wilson Toussant JR Evans 11.60 - 1.5
23 George Adjai-Piassare SR East Ridge 11.61 - 0.4
24 Antoine Demps SO Evans 11.65 - 1.5
25 Michael Shaw SR Lake Gibson 11.69 - 0.9
26 Damyen Leonard JR Edgewater 11.74 - 1.0
27 Oniel Senatus JR Celebration 11.78 - 1.5
28 Stephen Sparrow SR Jones 11.81 - 0.7
29 Malik Timmons JR Patel 11.81 - 0.4
30 Myshawn McKinley FR Lake Gibson 11.82 - 1.5
31 Khamani Collymore SR Apopka 11.84 - 1.5
32 Daniel Jean SO Foundation Academy 11.87 - 0.4
33 Gabriel Diaz FR Colonial 11.88 - 0.4
34 Javeen Davis JR Patel 11.96 - 0.4
35 Malachi Britt SR Apopka 12.01 - 0.4
36 D'Marcus Mathis SR Boone 12.05 - 1.5
37 Elijah Facey JR East Ridge 12.15 - 0.9
38 Jai-el Dix JR Colonial 12.24 - 1.5
39 Laggarius Marshell SO Boone 12.25 - 1.0
40 Felix Sotolongo FR Freedom (Orlando) 12.33 - 0.9
41 Josiah Loving FR Jones 12.53 - 1.5
  Avis Brown Freshman Davenport DNS    -
  Jordan Smith SO Davenport DNS    -
  Aiden Amaya JR Celebration DNS    -
  Cayden Smith FR South Plantation DNS    -
  Tavhon Ellis JR South Plantation DNS    -
Boys' 100 Meters Section 1
W: 2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Matthew McDoom SR West Orange 10.67 8
3 Sidney Rogers SO West Orange 10.86 6
4 John Cooper lll SR Ocoee 10.98 5
5 Ryan Campbell SR Timber Creek 11.01 4
6 Camren Ware SO Lake Highland Prep 11.05 3
9 Solomon Miller SR Lake Highland Prep 11.15 -
13 Braylon Knauth SO Lake Minneola 11.23 -
16 Rosario Noto SR Windermere 11.30 -
Boys' 100 Meters Section 2
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Ryan Mack SO St. Thomas Aquinas 11.07 2
11 Nathaniel Hull SO Timber Creek 11.18 -
12 Myles Todd SR Windermere 11.23 -
14 Noah Putnam JR Wekiva 11.29 -
18 Christopher White JR Ocoee 11.34 -
19 Cameron Friedman JR Olympia 11.41 -
20 Zephy Rogers SO Foundation Academy 11.52 -
28 Stephen Sparrow SR Jones 11.81 -
Boys' 100 Meters Section 3
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Jeremy Benjamin SO Wekiva 11.31 -
23 George Adjai-Piassare SR East Ridge 11.61 -
29 Malik Timmons JR Patel 11.81 -
32 Daniel Jean SO Foundation Academy 11.87 -
33 Gabriel Diaz FR Colonial 11.88 -
34 Javeen Davis JR Patel 11.96 -
35 Malachi Britt SR Apopka 12.01 -
  Aiden Amaya JR Celebration DNS   
Boys' 100 Meters Section 4
W: 1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Wilson Toussant JR Evans 11.60 -
24 Antoine Demps SO Evans 11.65 -
27 Oniel Senatus JR Celebration 11.78 -
30 Myshawn McKinley FR Lake Gibson 11.82 -
31 Khamani Collymore SR Apopka 11.84 -
36 D'Marcus Mathis SR Boone 12.05 -
38 Jai-el Dix JR Colonial 12.24 -
41 Josiah Loving FR Jones 12.53 -
Boys' 100 Meters Section 5
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Conrad Hussey JR St. Thomas Aquinas 11.12 1
10 Jalon Thompson SO Olympia 11.17 -
15 Semaj Fleming FR Edgewater 11.30 -
21 Christian White SR Freedom (Orlando) 11.55 -
25 Michael Shaw SR Lake Gibson 11.69 -
37 Elijah Facey JR East Ridge 12.15 -
40 Felix Sotolongo FR Freedom (Orlando) 12.33 -
  Cayden Smith FR South Plantation DNS   
Boys' 100 Meters Section 6
W: 1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Valentino Rudolph JR Lake Minneola 10.60 10
26 Damyen Leonard JR Edgewater 11.74 -
39 Laggarius Marshell SO Boone 12.25 -
  Tavhon Ellis JR South Plantation DNS   
  Jordan Smith SO Davenport DNS   
  Avis Brown Freshman Davenport DNS