February 26, 2022
|
Windermere - Windermere, FL
|
Timing: Elite Timing
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 St. Thomas Aquinas British Wilkerson, Shamar Morgan, Christopher Adams III, King Mack 3:19.67 10
2 Lake Minneola Tyler Azcano, Kyeaure Magloire, Ethon Cole, Valentino Rudolph 3:22.01 8
3 West Orange Brandon Davis, Matthew McDoom, Alessandro Greco, Ivan Taylor 3:25.09 6
4 Windermere Arthur Cavalcanti, Luke Noto, Rosario Noto, Myles Todd 3:25.82 5
5 Jones Anyas Moore, Lorenzo Laurenzano, Jordan Desue, William Howard 3:27.78 4
6 Ocoee John Cooper lll , Christopher White , Jonathan Wright, Jeremiah Cadet 3:28.03 3
7 Evans Brandon Jacobs, Jordan Pierre, Christian Peterson , Robert Coleman 3:29.89 2
8 Boone Roderick Horton, Aidan Mizell, Jalen Francis, Exavian Westbrook 3:31.65 1
9 Celebration Oniel Senatus, Gabriel Merino, Evan Amaya, Robert McCuiston 3:33.70 -
10 East Ridge Kaden Rhoden, Kevol Craddock, Hansel Lugo Ramos, George Adjai-Piassare 3:38.61 -
11 Olympia Lucas Coan, Cameron Friedman, Keon Satchell, Sage Limon 3:40.60 -
12 Apopka Keandre Brown, Lowendy Smith, Najji Darcelin, Ashton Reed 3:46.29 -
13 Lake Gibson Preston Lang, Terrance Myrick, Jamar Thomas, Ismael Soto 3:49.47 -
14 Edgewater Soloman Tripline, Jordin Smith, Shawn Wilkerson, Mekhi Ellis 3:54.70 -
15 Freedom (Orlando) Zachariah Mahdi, Daniel Velez, Daniel Rijos, Michael Pineda Garcia 3:58.69 -
16 Foundation Academy Jesse Rosenthal, Joel Clements, Fernando Nieves-Font, Andrew Nyland 4:02.82 -
17 Davenport Chris Jean-Jacques, Sean Gonzales, Samuel Jimenez, Jamar McKinney 4:12.03 -
  Lake Highland Prep Jase Bailey, Jalen Gummer, Solomon Miller, Camren Ware DNS   
  South Plantation Ashton Pleimann, Douglas Livermore, Omar Simon, Stevens Eteinne DNS   
Boys' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
9 Celebration Senatus, Merino, Amaya, McCuiston 3:33.70 -
16 Foundation Academy Rosenthal, Clements, Nieves-Font, Nyland 4:02.82 -
17 Davenport Jean-Jacques, Gonzales, Jimenez, McKinney 4:12.03 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
5 Jones Moore, Laurenzano, Desue, Howard 3:27.78 4
7 Evans Jacobs, Pierre, Peterson , Coleman 3:29.89 2
10 East Ridge Rhoden, Craddock, Lugo Ramos, Adjai-Piassare 3:38.61 -
11 Olympia Coan, Friedman, Satchell, Limon 3:40.60 -
13 Lake Gibson Lang, Myrick, Thomas, Soto 3:49.47 -
14 Edgewater Tripline, Smith, Wilkerson, Ellis 3:54.70 -
15 Freedom (Orlando) Mahdi, Velez, Rijos, Pineda Garcia 3:58.69 -
  South Plantation Pleimann, Livermore, Simon, Eteinne DNS   
Boys' 4 x 400 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 St. Thomas Aquinas Wilkerson, Morgan, Adams III, Mack 3:19.67 10
2 Lake Minneola Azcano, Magloire, Cole, Rudolph 3:22.01 8
3 West Orange Davis, McDoom, Greco, Taylor 3:25.09 6
4 Windermere Cavalcanti, Noto, Noto, Todd 3:25.82 5
6 Ocoee Cooper lll , White , Wright, Cadet 3:28.03 3
8 Boone Horton, Mizell, Francis, Westbrook 3:31.65 1
12 Apopka Brown, Smith, Darcelin, Reed 3:46.29 -
  Lake Highland Prep Bailey, Gummer, Miller, Ware DNS