March 3, 2022
|
Bozeman - Southport, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lakieyan Suddeth JR Bay 11.37 10
2 Kaileb Paul SR Bay 11.78 8
3 Casey Boyd SR Rutherford 11.97 5.5
3 Kevin Belser JR Holmes County 11.97 5.5
5 Jevon Hamilton SO Rutherford 12.10 4
6 Christopher Menifee JR Bay 12.11 3
7 Adrian Dickens SR North Bay Haven 12.13 2
8 Alejandro Rodriguez JR Liberty County 12.27 1
9 Brayun Richardson SR Rutherford 12.36 -
10 Parker Morgan JR Chipley 12.39 -
11 Kevin Gibbens SO Bozeman 12.40 -
12 Kyler Bryant SO Chipley 12.57 -
13 Joe Brinson FR Liberty County 12.62 -
14 Wakerion Holden FR Cottondale 12.63 -
15 Chris Meredith JR Holmes County 12.66 -
16 Ashten Freeman FR Vernon 12.69 -
17 Marco Teck FR Holmes County 12.71 -
18 Trevor Oswald SO Bozeman 12.73 -
19 Luke Parrish SO Arnold 12.84 -
19 Nikeyvian Decree FR Chipley 12.84 -
21 Kaleb Holmes FR Chipley 12.94 -
21 Cade Foxworth JR Holmes County 12.94 -
23 Dillon Storey SO Vernon 13.27 -
24 Lakota Rich- Montague FR Bay 13.32 -
25 Axiom McGlockton SO Liberty County 13.41 -
26 An Chang SR North Bay Haven 13.49 -
27 Asa Johnson FR Arnold 14.27 -
28 Hunter Johnson SR Vernon 15.04 -
29 Preston Tomasiewicz FR Arnold 15.08 -
30 Kaden Foster FR Cottondale 15.39 -
31 Braydon Bevelacqua 6 Bozeman 16.53 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lakieyan Suddeth JR Bay 11.37 10
2 Kaileb Paul SR Bay 11.78 8
3 Casey Boyd SR Rutherford 11.97 5.5
5 Jevon Hamilton SO Rutherford 12.10 4
7 Adrian Dickens SR North Bay Haven 12.13 2
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Kevin Belser JR Holmes County 11.97 5.5
6 Christopher Menifee JR Bay 12.11 3
9 Brayun Richardson SR Rutherford 12.36 -
10 Parker Morgan JR Chipley 12.39 -
11 Kevin Gibbens SO Bozeman 12.40 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Alejandro Rodriguez JR Liberty County 12.27 1
18 Trevor Oswald SO Bozeman 12.73 -
19 Luke Parrish SO Arnold 12.84 -
26 An Chang SR North Bay Haven 13.49 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Dillon Storey SO Vernon 13.27 -
27 Asa Johnson FR Arnold 14.27 -
29 Preston Tomasiewicz FR Arnold 15.08 -
31 Braydon Bevelacqua 6 Bozeman 16.53 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Joe Brinson FR Liberty County 12.62 -
15 Chris Meredith JR Holmes County 12.66 -
21 Cade Foxworth JR Holmes County 12.94 -
24 Lakota Rich- Montague FR Bay 13.32 -
28 Hunter Johnson SR Vernon 15.04 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Nikeyvian Decree FR Chipley 12.84 -
21 Kaleb Holmes FR Chipley 12.94 -
25 Axiom McGlockton SO Liberty County 13.41 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Kyler Bryant SO Chipley 12.57 -
14 Wakerion Holden FR Cottondale 12.63 -
16 Ashten Freeman FR Vernon 12.69 -
17 Marco Teck FR Holmes County 12.71 -
30 Kaden Foster FR Cottondale 15.39 -