April 8, 2022
|
Bishop Moore - Orlando, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tykira Glasco SR Rockledge 25.66 10
2 Victoria Joyce SR Rockledge 25.82 8
3 Morgan LaBord JR Bishop Moore 25.99 6
4 Anijia Sutton SR Rockledge 26.93 5
5 Hezzy Seabrook SO Timber Creek 27.39 4
6 Marceline Clermont SO Bishop Moore 27.41 3
7 Makayla Stokes SO Timber Creek 27.85 2
8 Shannen Victor JR Master's Academy (Oviedo) 28.33 1
9 Alexa Wilson SR Master's Academy (Oviedo) 28.55 -
10 Kaylee Dunn SO Bishop Moore 28.83 -
11 Aryana Calderon JR Timber Creek 28.99 -
12 Kimaree Bacon 8 Lake Highland Prep 29.04 -
13 Laila Jenkins FR Edgewood 29.31 -
14 Meryl Canine FR Lake Highland Prep 29.34 -
15 Annabel Thistle FR Seabreeze 29.49 -
16 Keeva Heggins FR Seabreeze 29.56 -
17 Katie Wright SR Trinity Prep 29.62 -
18 Marissa Leoni JR Viera 29.67 -
19 Kaela Williams SR Circle Christian 29.81 -
20 Livia Noyes JR Orangewood Christian 29.87 -
21 Andreya Bridger FR Father Lopez 29.89 -
22 Mykel Williams SO Boone 29.91 -
23 Katherine Seavers SR Father Lopez 30.23 -
24 Sofi Godfrey JR Satellite 30.39 -
25 Jayla Chambers SO Boone 30.45 -
26 Caroline Spivey SR Circle Christian 30.56 -
27 Eva Johnson JR Poinciana 30.69 -
28 Brienna McCain SO Viera 30.72 -
29 Pamela Maurin SO Viera 30.77 -
30 Angelina Stabile FR Father Lopez 30.83 -
31 Rianna Bissessar SO Lake Highland Prep 31.03 -
32 Laura Bergin FR Circle Christian 31.45 -
33 Cayla Palmer FR Satellite 31.53 -
34 Kara Wilcox SR Trinity Prep 31.55 -
35 Lindsey Daly 7 Edgewood 31.62 -
36 Liana Burgess SO Boone 31.80 -
37 Isabella Blackburn FR Edgewood 31.89 -
38 Sydney Hutchens 6 Orangewood Christian 32.06 -
39 Marlie Joseph SR Poinciana 32.15 -
40 Tiana Negron JR Satellite 32.25 -
41 Kalease Heggins SO Seabreeze 33.17 -
42 Margaret Cushing SO Trinity Prep 33.80 -
Girls' 200 Meters Section 1
W: -2.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Aryana Calderon JR Timber Creek 28.99 -
23 Katherine Seavers SR Father Lopez 30.23 -
29 Pamela Maurin SO Viera 30.77 -
Girls' 200 Meters Section 2
W: -3.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Alexa Wilson SR Master's Academy (Oviedo) 28.55 -
10 Kaylee Dunn SO Bishop Moore 28.83 -
19 Kaela Williams SR Circle Christian 29.81 -
33 Cayla Palmer FR Satellite 31.53 -
38 Sydney Hutchens 6 Orangewood Christian 32.06 -
39 Marlie Joseph SR Poinciana 32.15 -
40 Tiana Negron JR Satellite 32.25 -
42 Margaret Cushing SO Trinity Prep 33.80 -
Girls' 200 Meters Section 3
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Caroline Spivey SR Circle Christian 30.56 -
28 Brienna McCain SO Viera 30.72 -
31 Rianna Bissessar SO Lake Highland Prep 31.03 -
32 Laura Bergin FR Circle Christian 31.45 -
35 Lindsey Daly 7 Edgewood 31.62 -
36 Liana Burgess SO Boone 31.80 -
37 Isabella Blackburn FR Edgewood 31.89 -
Girls' 200 Meters Section 4
W: -3.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Kimaree Bacon 8 Lake Highland Prep 29.04 -
14 Meryl Canine FR Lake Highland Prep 29.34 -
17 Katie Wright SR Trinity Prep 29.62 -
18 Marissa Leoni JR Viera 29.67 -
24 Sofi Godfrey JR Satellite 30.39 -
25 Jayla Chambers SO Boone 30.45 -
34 Kara Wilcox SR Trinity Prep 31.55 -
41 Kalease Heggins SO Seabreeze 33.17 -
Girls' 200 Meters Section 5
W: -1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Laila Jenkins FR Edgewood 29.31 -
15 Annabel Thistle FR Seabreeze 29.49 -
16 Keeva Heggins FR Seabreeze 29.56 -
20 Livia Noyes JR Orangewood Christian 29.87 -
21 Andreya Bridger FR Father Lopez 29.89 -
22 Mykel Williams SO Boone 29.91 -
27 Eva Johnson JR Poinciana 30.69 -
30 Angelina Stabile FR Father Lopez 30.83 -
Girls' 200 Meters Section 6
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tykira Glasco SR Rockledge 25.66 10
2 Victoria Joyce SR Rockledge 25.82 8
3 Morgan LaBord JR Bishop Moore 25.99 6
4 Anijia Sutton SR Rockledge 26.93 5
5 Hezzy Seabrook SO Timber Creek 27.39 4
6 Marceline Clermont SO Bishop Moore 27.41 3
7 Makayla Stokes SO Timber Creek 27.85 2
8 Shannen Victor JR Master's Academy (Oviedo) 28.33 1