March 4, 2022
|
Bishop Moore - Orlando, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Morgan LaBord JR Bishop Moore 1:00.40 10
2 Karis Guilbeau SR Winter Springs 1:02.24 8
3 Dawson Berehausky FR Lake Brantley 1:02.60 6
4 Castina Prudent JR South Lake 1:04.04 5
5 Emily Manning FR South Lake 1:04.45 4
6 Lily Lewis FR Tavares 1:04.63 3
7 Ella Malabuyo JR Trinity Prep 1:06.13 2
8 Layla Kelley FR East River 1:06.29 1
9 Decoursha Riley JR Edgewater 1:06.39 -
10 Bailey Stokes JR Edgewater 1:06.67 -
11 Livia Noyes JR Orangewood Christian 1:07.06 -
12 Karah White JR Tavares 1:07.23 -
13 Kymbal Smith SO Lake Highland Prep 1:07.45 -
14 Adriana Singh SR Hagerty 1:07.45 -
15 Myanna Hatchette 8 Trinity Prep 1:07.82 -
16 Elly Treder JR Astronaut 1:07.85 -
17 Kaylyn Lane JR Lake Brantley 1:08.60 -
18 Hayden Early JR Bishop Moore 1:08.68 -
19 Lydia Chandler SR Seabreeze 1:08.71 -
20 Neviah Reed McKillop FR Eustis 1:09.09 -
21 Keeva Heggins FR Seabreeze 1:09.52 -
22 Kennedi Ary FR Lake Brantley 1:09.88 -
23 Victoria Zaremba FR Bishop Moore 1:10.32 -
24 Miles Jenkins JR Astronaut 1:10.46 -
25 Olivia Giffing SR Tavares 1:10.55 -
26 Josie Trevino FR South Lake 1:10.94 -
27 Eva Johnson JR Poinciana 1:12.00 -
28 Ava Gilbert JR Eustis 1:12.66 -
29 Taylor Brown FR East River 1:13.15 -
30 Alina Garib SR Winter Springs 1:13.75 -
31 Peyton Hyland JR Eustis 1:14.13 -
32 Tatiyana Prawl FR Winter Springs 1:15.62 -
33 Avery McConnell FR Mount Dora Christian 1:15.84 -
34 Alyssa Grissom SR East River 1:17.51 -
35 Sophia Youngs FR Lake Highland Prep 1:27.75 -
36 Jaydalyse Penaranda JR Poinciana 1:32.50 -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Layla Kelley FR East River 1:06.29 1
12 Karah White JR Tavares 1:07.23 -
15 Myanna Hatchette 8 Trinity Prep 1:07.82 -
36 Jaydalyse Penaranda JR Poinciana 1:32.50 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Victoria Zaremba FR Bishop Moore 1:10.32 -
26 Josie Trevino FR South Lake 1:10.94 -
29 Taylor Brown FR East River 1:13.15 -
31 Peyton Hyland JR Eustis 1:14.13 -
34 Alyssa Grissom SR East River 1:17.51 -
35 Sophia Youngs FR Lake Highland Prep 1:27.75 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Lily Lewis FR Tavares 1:04.63 3
18 Hayden Early JR Bishop Moore 1:08.68 -
24 Miles Jenkins JR Astronaut 1:10.46 -
30 Alina Garib SR Winter Springs 1:13.75 -
32 Tatiyana Prawl FR Winter Springs 1:15.62 -
33 Avery McConnell FR Mount Dora Christian 1:15.84 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Decoursha Riley JR Edgewater 1:06.39 -
17 Kaylyn Lane JR Lake Brantley 1:08.60 -
19 Lydia Chandler SR Seabreeze 1:08.71 -
20 Neviah Reed McKillop FR Eustis 1:09.09 -
22 Kennedi Ary FR Lake Brantley 1:09.88 -
27 Eva Johnson JR Poinciana 1:12.00 -
28 Ava Gilbert JR Eustis 1:12.66 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Emily Manning FR South Lake 1:04.45 4
7 Ella Malabuyo JR Trinity Prep 1:06.13 2
10 Bailey Stokes JR Edgewater 1:06.67 -
13 Kymbal Smith SO Lake Highland Prep 1:07.45 -
14 Adriana Singh SR Hagerty 1:07.45 -
16 Elly Treder JR Astronaut 1:07.85 -
25 Olivia Giffing SR Tavares 1:10.55 -
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Morgan LaBord JR Bishop Moore 1:00.40 10
2 Karis Guilbeau SR Winter Springs 1:02.24 8
3 Dawson Berehausky FR Lake Brantley 1:02.60 6
4 Castina Prudent JR South Lake 1:04.04 5
11 Livia Noyes JR Orangewood Christian 1:07.06 -
21 Keeva Heggins FR Seabreeze 1:09.52 -