March 4, 2022
|
Braden River - Bradenton, FL
|
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Julien Boyer SR Bayshore 22.50 10 0.4
2 J'Kobe Jones SR Seffner Christian 22.88 8 1.0
3 Von Moss FR Parrish 23.16 6 0.4
4 Latrevian Williams SR Southeast 23.34 4.5 0.4
4 Tayshaun Burney SO Carrollwood 23.34 4.5 0.4
6 Parker Vitoritt SO Parrish 23.45 3 0.4
7 Jamari Morris SR Parrish 23.86 2 0.4
8 Se'Korrey Thomas JR Charlotte 24.00 1 0.6
9 Liam Scanlon SR Parrish 24.09 - 0.4
10 Jaquez Smith SR Bayshore 24.15 - 0.6
11 Anthony Campbell SO Braden River 24.22 - 0.6
11 Jaikobie Barnes SR Bayshore 24.22 - 1.0
13 Javan Douse SR Port Charlotte 24.40 - 1.0
14 Kevin Everhart JR Lakewood Ranch 24.43 - 0.4
15 Issa Jalloh JR Carrollwood 24.55 - 0.6
15 Sebastian Luna SO IMG Academy 24.55 - 0.4
17 David Hileman FR Tampa Prep 24.65 - 0.6
18 Tobin Santilli SR Lakewood Ranch 24.66 - 0.4
19 DeAndre Munoz SR Braden River 24.80 - 0.2
20 Malachi Brand JR Braden River 24.83 - 0.6
21 Antonio Hale JR Southeast 24.85 - 0.2
22 J'London Bivens FR Tampa Prep 24.88 - 0.4
23 Adarius Langston SO North Port 25.01 - 0.6
24 Tony Lenchinsky JR Lakewood Ranch 25.05 - 1.0
25 Daniel Jenkins SR Seffner Christian 25.18 - 0.4
25 Brandon Williams FR Port Charlotte 25.18 - 0.2
27 Cedric Noel JR Bayshore 25.38 - 0.2
28 LaDerrion Davis JR Southeast 25.40 - 0.2
29 Ezekiel Baez SO North Port 25.57 - 0.2
30 Jordan Magwood FR Seffner Christian 25.72 - 0.4
30 Daniel Mendoza SO Southeast 25.72 - 0.4
32 Dale Binns SR North Port 25.98 - 0.2
33 Seven Bullock FR Charlotte 26.22 - 0.4
34 Robert Parker FR Tampa Prep 26.96 - 0.2
35 Christopher Hausler JR Port Charlotte 27.13 - 0.2
36 Jackson Reens FR Tampa Prep 27.69 - 0.4
37 John Smith III JR Braden River 28.05 - 0.2
38 Aaron Miguel-Najera SO Manatee School for the Arts 28.76 - 0.4
39 Koby Meirowsky FR Manatee School for the Arts 29.52 - 0.2
40 Orville Thompson SO Manatee School for the Arts 30.93 - 1.0
  Anthony Carrie SO Carrollwood NT    -
  Caine Stanley SO IMG Academy DNS    -
  Emmanuel Allen JR Zephyrhills Christian DNS    -
  Hezekiah Langley SO Zephyrhills Christian DNS    -
  Eddie Pleasant JR Carrollwood DNS    -
  Raymond Cruz FR Manatee School for the Arts DNS    -
  Jayden Gambill JR Charlotte DNS    -
  Sedipa Ramokoto SR IMG Academy DNS    -
  Isaac Ashley JR Lakewood Ranch DNS    -
  Terek McCant SO Seffner Christian DNS    -
  Kyle Pierre-Louis SR North Port DNS    -
  Quavious Cook SO Zephyrhills Christian DNS    -
  Brayan Augustin JR Charlotte DNS    -
  Nicheal Fuller FR Port Charlotte DNS    -
  Brayan Augustin JR Charlotte DNS    -
Boys' 200 Meters Section 1
W: 1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 J'Kobe Jones SR Seffner Christian 22.88 8
11 Jaikobie Barnes SR Bayshore 24.22 -
13 Javan Douse SR Port Charlotte 24.40 -
24 Tony Lenchinsky JR Lakewood Ranch 25.05 -
40 Orville Thompson SO Manatee School for the Arts 30.93 -
  Emmanuel Allen JR Zephyrhills Christian DNS   
  Terek McCant SO Seffner Christian DNS   
  Brayan Augustin JR Charlotte DNS   
Boys' 200 Meters Section 2
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Latrevian Williams SR Southeast 23.34 4.5
30 Daniel Mendoza SO Southeast 25.72 -
33 Seven Bullock FR Charlotte 26.22 -
38 Aaron Miguel-Najera SO Manatee School for the Arts 28.76 -
  Quavious Cook SO Zephyrhills Christian DNS   
  Hezekiah Langley SO Zephyrhills Christian DNS   
  Brayan Augustin JR Charlotte DNS   
  Raymond Cruz FR Manatee School for the Arts DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Brandon Williams FR Port Charlotte 25.18 -
35 Christopher Hausler JR Port Charlotte 27.13 -
37 John Smith III JR Braden River 28.05 -
  Eddie Pleasant JR Carrollwood DNS   
  Sedipa Ramokoto SR IMG Academy DNS   
  Jayden Gambill JR Charlotte DNS   
  Nicheal Fuller FR Port Charlotte DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 DeAndre Munoz SR Braden River 24.80 -
21 Antonio Hale JR Southeast 24.85 -
27 Cedric Noel JR Bayshore 25.38 -
28 LaDerrion Davis JR Southeast 25.40 -
29 Ezekiel Baez SO North Port 25.57 -
32 Dale Binns SR North Port 25.98 -
34 Robert Parker FR Tampa Prep 26.96 -
39 Koby Meirowsky FR Manatee School for the Arts 29.52 -
Boys' 200 Meters Section 5
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Kevin Everhart JR Lakewood Ranch 24.43 -
15 Sebastian Luna SO IMG Academy 24.55 -
18 Tobin Santilli SR Lakewood Ranch 24.66 -
25 Daniel Jenkins SR Seffner Christian 25.18 -
30 Jordan Magwood FR Seffner Christian 25.72 -
36 Jackson Reens FR Tampa Prep 27.69 -
  Isaac Ashley JR Lakewood Ranch DNS   
  Kyle Pierre-Louis SR North Port DNS   
Boys' 200 Meters Section 6
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Se'Korrey Thomas JR Charlotte 24.00 1
10 Jaquez Smith SR Bayshore 24.15 -
11 Anthony Campbell SO Braden River 24.22 -
15 Issa Jalloh JR Carrollwood 24.55 -
17 David Hileman FR Tampa Prep 24.65 -
20 Malachi Brand JR Braden River 24.83 -
23 Adarius Langston SO North Port 25.01 -
  Anthony Carrie SO Carrollwood NT   
Boys' 200 Meters Section 7
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Julien Boyer SR Bayshore 22.50 10
3 Von Moss FR Parrish 23.16 6
4 Tayshaun Burney SO Carrollwood 23.34 4.5
6 Parker Vitoritt SO Parrish 23.45 3
7 Jamari Morris SR Parrish 23.86 2
9 Liam Scanlon SR Parrish 24.09 -
22 J'London Bivens FR Tampa Prep 24.88 -
  Caine Stanley SO IMG Academy DNS