April 8, 2022
|
South Sumter - Bushnell, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Valentino Rudolph JR Lake Minneola 21.58 10
2 Omari Smith SR Wildwood 22.26 8
3 Ethon Cole JR Lake Minneola 23.06 6
4 Ja'lan Griffin SR Umatilla 23.27 5
5 Jeremiah Colebrooks JR Wildwood 23.52 4
6 Jahnear Allen JR South Lake 23.93 3
7 Greg McKinnond FR South Lake 23.96 2
8 Russell Ficket SO Mount Dora 24.01 1
9 Kyeaure Magloire SR Lake Minneola 24.10 -
10 Terrel Alexander SO South Lake 24.12 -
11 Alan Best SR Wildwood 24.16 -
12 A.J. Cagua SR First Academy (Leesburg) 24.22 -
13 Collin Farrell SR East Ridge 24.32 -
14 Rashad Johnson FR South Sumter 24.40 -
15 Justin Winkler JR South Sumter 24.52 -
16 Loubert Filamar SO Leesburg 24.54 -
17 Audric Rojas JR Villages 24.55 -
18 Stanley Young FR South Sumter 24.70 -
19 Eric Vega SO Eustis 24.83 -
20 Hayden Abbott FR Umatilla 24.95 -
21 Demari Patterson SR East Ridge 24.95 -
22 Withchiel Filamar JR Leesburg 24.99 -
23 Eric Lindo SO Eustis 25.12 -
24 Emerson Leger JR Eustis 25.30 -
25 Kristian Sarakinis SO Villages 25.30 -
26 Jalin Smith FR Tavares 25.32 -
27 Allen Parham JR Tavares 25.77 -
28 Connor Wickson SR Tavares 25.98 -
29 Kevol Craddock JR East Ridge 26.03 -
30 Jackson Bryant FR First Academy (Leesburg) 31.50 -
  Matthew McKenzie SR Mount Dora Christian NT   
  Alvon Isaac SO Villages NT   
  Andrew Scott SR Mount Dora NT   
  Reggie Virgil SR Mount Dora Christian NT   
  Isaiah Bryant JR Mount Dora Christian NT   
  Jerry Jones JR Leesburg NT   
  Noah Fourari SR Mount Dora NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jahnear Allen JR South Lake 23.93 3
11 Alan Best SR Wildwood 24.16 -
19 Eric Vega SO Eustis 24.83 -
29 Kevol Craddock JR East Ridge 26.03 -
30 Jackson Bryant FR First Academy (Leesburg) 31.50 -
  Jerry Jones JR Leesburg NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Loubert Filamar SO Leesburg 24.54 -
20 Hayden Abbott FR Umatilla 24.95 -
23 Eric Lindo SO Eustis 25.12 -
24 Emerson Leger JR Eustis 25.30 -
27 Allen Parham JR Tavares 25.77 -
28 Connor Wickson SR Tavares 25.98 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Collin Farrell SR East Ridge 24.32 -
22 Withchiel Filamar JR Leesburg 24.99 -
25 Kristian Sarakinis SO Villages 25.30 -
26 Jalin Smith FR Tavares 25.32 -
  Noah Fourari SR Mount Dora NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 A.J. Cagua SR First Academy (Leesburg) 24.22 -
14 Rashad Johnson FR South Sumter 24.40 -
15 Justin Winkler JR South Sumter 24.52 -
17 Audric Rojas JR Villages 24.55 -
18 Stanley Young FR South Sumter 24.70 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Greg McKinnond FR South Lake 23.96 2
8 Russell Ficket SO Mount Dora 24.01 1
10 Terrel Alexander SO South Lake 24.12 -
21 Demari Patterson SR East Ridge 24.95 -
  Andrew Scott SR Mount Dora NT   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Ja'lan Griffin SR Umatilla 23.27 5
5 Jeremiah Colebrooks JR Wildwood 23.52 4
9 Kyeaure Magloire SR Lake Minneola 24.10 -
  Matthew McKenzie SR Mount Dora Christian NT   
  Reggie Virgil SR Mount Dora Christian NT   
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Valentino Rudolph JR Lake Minneola 21.58 10
2 Omari Smith SR Wildwood 22.26 8
3 Ethon Cole JR Lake Minneola 23.06 6
  Isaiah Bryant JR Mount Dora Christian NT   
  Alvon Isaac SO Villages NT