March 10, 2022
|
Villages - The Villages, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ja'lan Griffin SR Umatilla 23.31 10
2 Caden Saintil FR Eustis 23.59 8
3 Russell Ficket SO Mount Dora 24.14 6
4 Audric Rojas JR Villages 24.21 5
5 Mason Holly SO Seven Rivers Christian 24.30 4
6 Alex Eden SR Seven Rivers Christian 24.69 3
7 Alvon Isaac SO Villages 24.70 2
8 Kristian Sarakinis SO Villages 24.84 1
9 Hayden Abbott FR Umatilla 25.13 -
10 Michael D'Alessio SR St. Francis 25.58 -
11 Aaron Culi FR Seven Rivers Christian 25.86 -
12 Dante Johnson-Turner JR Mount Dora 26.36 -
13 Josiah Chirillo SR Tavares 26.61 -
14 Patrick Nee SO St. Francis 26.93 -
15 Anthony Liviera FR Tavares 27.53 -
16 Jackson Bryant FR First Academy (Leesburg) 33.46 -
  Brandon Brooks SO Tavares NT   
  Andrew Scott SR Mount Dora NT   
  A.J. Cagua SR First Academy (Leesburg) NT   
  Eric Lindo SO Eustis NT   
  Jeremiah Dawes SR Eustis NT   
  Logan Feuston JR Lecanto NT   
  Darius Gainer JR Lecanto NT   
  Donovan Foster JR Lecanto NT   
  Elijah Holsten-Dunn SO Crystal River NT   
  David Paulin SR Crystal River NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Aaron Culi FR Seven Rivers Christian 25.86 -
12 Dante Johnson-Turner JR Mount Dora 26.36 -
13 Josiah Chirillo SR Tavares 26.61 -
15 Anthony Liviera FR Tavares 27.53 -
16 Jackson Bryant FR First Academy (Leesburg) 33.46 -
  Jeremiah Dawes SR Eustis NT   
  Brandon Brooks SO Tavares NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Alex Eden SR Seven Rivers Christian 24.69 3
9 Hayden Abbott FR Umatilla 25.13 -
14 Patrick Nee SO St. Francis 26.93 -
  Eric Lindo SO Eustis NT   
  Logan Feuston JR Lecanto NT   
  Darius Gainer JR Lecanto NT   
  Elijah Holsten-Dunn SO Crystal River NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Russell Ficket SO Mount Dora 24.14 6
4 Audric Rojas JR Villages 24.21 5
5 Mason Holly SO Seven Rivers Christian 24.30 4
8 Kristian Sarakinis SO Villages 24.84 1
10 Michael D'Alessio SR St. Francis 25.58 -
  A.J. Cagua SR First Academy (Leesburg) NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ja'lan Griffin SR Umatilla 23.31 10
2 Caden Saintil FR Eustis 23.59 8
7 Alvon Isaac SO Villages 24.70 2
  Andrew Scott SR Mount Dora NT   
  Donovan Foster JR Lecanto NT   
  David Paulin SR Crystal River NT