April 16, 2021
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL
ICON KEY: FHSAA 4A Region Qualifier

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mya Bodrato SR Lake Mary 2:22.98 10
2 Victoria Valdez SR Spruce Creek 2:23.22 8
3 Alexis Ross SR Lake Mary 2:27.18 6
4 Olivia Jacobus FR Oviedo 2:28.37 5
5 McKenna Casimir JR Flagler Palm Coast 2:30.24 4
6 Delaney Stephens SO Spruce Creek 2:32.41 3
7 Savannah O'Grady FR Flagler Palm Coast 2:34.86 2
8 Sydney Neira SO DeLand 2:38.41 1
9 Alena Pezzoli FR Hagerty 2:40.00 -
10 Allison Stromberg JR Seminole (Sanford) 2:40.30 -
11 Bella Cobb FR Spruce Creek 2:40.73 -
12 Kayla Hall JR Seminole (Sanford) 2:42.81 -
13 Aubrey Heiss SR DeLand 2:44.58 -
14 Hailey Theodore FR University (OC) 2:45.79 -
15 Adriana Singh JR Hagerty 2:46.28 -
16 Megan Swearingen JR Flagler Palm Coast 2:46.71 -
17 Chloe Caven FR DeLand 2:47.25 -
18 Erin Rodd JR Hagerty 2:47.96 -
19 Katie Gomez SR Lake Howell 2:50.11 -
20 Maddy Rhodes FR Lyman 2:50.35 -
21 Katheryn Roche FR University (OC) 2:52.85 -
22 Lillie Pickens FR University (OC) 2:53.35 -
23 Cupo Abbigail FR Lyman 3:03.65 -
24 Jacqueline Maze SR Lyman 3:21.01 -
  Lyra Winn SR Lake Mary DQ -
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Alena Pezzoli FR Hagerty 2:40.00 -
13 Aubrey Heiss SR DeLand 2:44.58 -
14 Hailey Theodore FR University (OC) 2:45.79 -
19 Katie Gomez SR Lake Howell 2:50.11 -
20 Maddy Rhodes FR Lyman 2:50.35 -
21 Katheryn Roche FR University (OC) 2:52.85 -
22 Lillie Pickens FR University (OC) 2:53.35 -
23 Cupo Abbigail FR Lyman 3:03.65 -
24 Jacqueline Maze SR Lyman 3:21.01 -
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mya Bodrato SR Lake Mary 2:22.98 10
2 Victoria Valdez SR Spruce Creek 2:23.22 8
3 Alexis Ross SR Lake Mary 2:27.18 6
4 Olivia Jacobus FR Oviedo 2:28.37 5
5 McKenna Casimir JR Flagler Palm Coast 2:30.24 4
6 Delaney Stephens SO Spruce Creek 2:32.41 3
7 Savannah O'Grady FR Flagler Palm Coast 2:34.86 2
8 Sydney Neira SO DeLand 2:38.41 1
10 Allison Stromberg JR Seminole (Sanford) 2:40.30 -
11 Bella Cobb FR Spruce Creek 2:40.73 -
12 Kayla Hall JR Seminole (Sanford) 2:42.81 -
15 Adriana Singh JR Hagerty 2:46.28 -
16 Megan Swearingen JR Flagler Palm Coast 2:46.71 -
17 Chloe Caven FR DeLand 2:47.25 -
18 Erin Rodd JR Hagerty 2:47.96 -
  Lyra Winn SR Lake Mary DQ -