April 15, 2021
|
Seminole - Seminole, FL
ICON KEY: FHSAA 3A Region Qualifier

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Niyah Mitchell JR Boca Ciega 32.75 25.42 30.40 28.30 26.20 21.23 10 +0.0
2 Ke'Niya Brumadge JR Boca Ciega 26.53 19.22 23.28 27.07 27.07 32.49 8 +0.0
3 Andreana Graham SR Pinellas Park 22.74 21.93 21.66 19.49 27.07 34.65 6 +0.0
4 Dierra Randle SO Boca Ciega 26.34 26.07 23.35 21.45 27.15 33.94 5 +0.0
5 Breyanna Chambliss SR Pinellas Park 20.17 32.70 19.62 21.53 27.25 27.80 4 +0.0
6 Gonzalez Alex SO Countryside 35.40 22.95 19.64 34.57 27.65 23.23 3 +0.0
7 Aliyah Canty FR Countryside 27.48 22.33 36.64 25.76 28.62 34.92 2 0.2
8 Makenna Myrick SR St. Petersburg 25.34 32.54 20.73 25.63 28.79 31.96 1 +0.0
9 Liberty Adams JR Osceola (Seminole) 26.49 30.86 27.37 37.85 29.11 27.37 - 0.2
10 Mckenzie Grey SO St. Petersburg 21.28 26.81 24.77 26.81 29.14 26.23 - 0.2
11 Taylor Butler JR Pinellas Park 36.39 37.85 23.18 27.29 29.34 22.30 - +0.0
12 Indya Benjamin JR Clearwater 36.34 24.93 21.03 27.93 30.03 28.83 - 0.2
13 Madison Long JR Seminole 33.53 37.45 25.07 34.73 30.20 31.41 - 0.2
14 Jada Salior FR Largo 24.83 26.04 33.01 30.89 30.28 23.32 - 0.2
15 Yasmin Karazoun JR Osceola (Seminole) 38.70 37.47 32.86 35.93 30.71 32.56 - 0.6
16 Savannah Nelson SO St. Petersburg 25.54 30.52 24.92 27.41 31.14 34.88 - 0.2
17 Zariah Kier JR Largo 22.79 32.16 23.42 23.42 31.22 40.28 - 0.6
18 Ariana Clausen JR Seminole 27.78 38.64 33.21 36.40 31.93 22.67 - 0.2
19 Delaney Crandall SO Clearwater 29.66 38.79 42.05 38.79 32.59 24.12 - 0.6
20 Amanda Coleman SR Countryside 42.42 37.20 32.63 38.18 32.63 37.20 - 0.6
21 Dejaune McKinnon SO Dixie Hollins 39.87 40.53 33.01 23.53 32.68 30.40 - 0.6
22 Addison Kadien FR Clearwater 25.06 41.54 43.26 40.17 34.33 41.54 - 0.6
23 Autumn Miller SR Northeast (SP) 42.00 42.35 38.19 27.77 34.71 39.57 - 0.6
24 Emily Humphrey SR Northeast (SP) 45.65 40.58 26.45 26.45 36.23 38.41 - 0.7
25 Jaila Purnell FR Northeast (SP) 38.42 49.39 34.62 54.45 42.21 36.30 - 0.7
Girls' 200 Meters Section 1
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
24 Emily Humphrey SR Northeast (SP) 39.86 29.71 43.12 36.23 32.97 -
25 Jaila Purnell FR Northeast (SP) 34.19 31.24 29.97 42.21 43.90 -
Girls' 200 Meters Section 2
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
15 Yasmin Karazoun JR Osceola (Seminole) 39.62 37.47 30.71 30.41 -
17 Zariah Kier JR Largo 36.22 32.16 31.22 28.73 -
19 Delaney Crandall SO Clearwater 27.05 35.53 32.59 33.90 -
20 Amanda Coleman SR Countryside 36.22 30.68 32.63 23.82 -
21 Dejaune McKinnon SO Dixie Hollins 38.57 24.19 32.68 26.47 -
22 Addison Kadien FR Clearwater 40.51 26.78 34.33 44.63 -
23 Autumn Miller SR Northeast (SP) 30.20 32.98 34.71 39.92 -
Girls' 200 Meters Section 3
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
7 Aliyah Canty FR Countryside 28.62 28.62 2
9 Liberty Adams JR Osceola (Seminole) 29.11 21.84 -
10 Mckenzie Grey SO St. Petersburg 29.14 27.10 -
12 Indya Benjamin JR Clearwater 30.03 33.04 -
13 Madison Long JR Seminole 30.20 35.64 -
14 Jada Salior FR Largo 30.28 22.41 -
16 Savannah Nelson SO St. Petersburg 31.14 35.50 -
18 Ariana Clausen JR Seminole 31.93 29.06 -
Girls' 200 Meters Section 4
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Niyah Mitchell JR Boca Ciega 26.20 10
2 Ke'Niya Brumadge JR Boca Ciega 27.07 8
3 Andreana Graham SR Pinellas Park 27.07 6
4 Dierra Randle SO Boca Ciega 27.15 5
5 Breyanna Chambliss SR Pinellas Park 27.25 4
6 Gonzalez Alex SO Countryside 27.65 3
8 Makenna Myrick SR St. Petersburg 28.79 1
11 Taylor Butler JR Pinellas Park 29.34 -