March 17, 2021
|
Bishop Snyder - Jacksonville, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Da'von Patterson SO Nease 23.34 10
2 Julian Dewees FR Bishop Kenny 23.93 8
3 Abram Wright SO Fleming Island 23.99 6
4 Musthafa Marshall SO Fleming Island 24.04 5
5 Joshua Kim FR Ponte Vedra 24.24 4
6 Elijah Jones JR Fleming Island 24.28 3
7 Michael Dyess FR Nease 24.50 2
8 Jacob Schulze SO Bartram Trail 24.58 1
9 Haydon Bray FR Bishop Kenny 24.74 -
10 Daniel Esperance SO Bartram Trail 24.78 -
11 Dylan Ball JR Ponte Vedra 24.99 -
12 Emmanuel Williams FR Nease 25.14 -
13 Pierce Bridges FR Bartram Trail 25.15 -
14 Will Frey FR Bishop Kenny 25.16 -
15 Gavin Cook-Williams FR Bartram Trail 25.53 -
16 Aaron Petryniec FR Nease 25.76 -
17 Joseph Mahoney FR Ponte Vedra 25.94 -
18 Daniel Norris JR Middleburg 26.75 -
19 Kelby Stankiwitz JR St. Augustine 27.06 -
20 Darius Rogers FR St. Augustine 27.62 -
21 Travis Burke FR Middleburg 27.73 -
22 Dylann Legaspi SO Bishop Snyder 27.81 -
23 Cameron Balczon FR Bishop Snyder 27.89 -
24 Timothy Groover II FR Bolles 28.43 -
25 Nicolas Amico FR Bishop Kenny 28.64 -
26 Royce Nogales FR Middleburg 28.80 -
Boys' 200 Meters Section 1
W: -0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
7 Michael Dyess FR Nease 20.58 24.50 27.20 2
23 Cameron Balczon FR Bishop Snyder 34.31 27.89 29.01 -
26 Royce Nogales FR Middleburg 35.43 28.80 30.82 -
Boys' 200 Meters Section 2
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
16 Aaron Petryniec FR Nease 24.99 28.08 29.11 25.76 -
18 Daniel Norris JR Middleburg 29.96 26.75 33.98 26.75 -
20 Darius Rogers FR St. Augustine 27.62 27.07 31.21 27.62 -
22 Dylann Legaspi SO Bishop Snyder 23.92 26.42 27.54 27.81 -
Boys' 200 Meters Section 3
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
19 Kelby Stankiwitz JR St. Augustine 27.06 22.19 34.10 -
21 Travis Burke FR Middleburg 27.73 23.85 28.29 -
24 Timothy Groover II FR Bolles 28.43 27.58 33.84 -
25 Nicolas Amico FR Bishop Kenny 28.64 33.23 35.80 -
Boys' 200 Meters Section 4
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
3 Abram Wright SO Fleming Island 16.80 23.99 6
4 Musthafa Marshall SO Fleming Island 30.78 24.04 5
9 Haydon Bray FR Bishop Kenny 23.75 24.74 -
11 Dylan Ball JR Ponte Vedra 26.99 24.99 -
12 Emmanuel Williams FR Nease 27.66 25.14 -
14 Will Frey FR Bishop Kenny 31.20 25.16 -
17 Joseph Mahoney FR Ponte Vedra 27.50 25.94 -
Boys' 200 Meters Section 5
W: -2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Da'von Patterson SO Nease 19.84 23.34 10
2 Julian Dewees FR Bishop Kenny 19.15 23.93 8
5 Joshua Kim FR Ponte Vedra 24.00 24.24 4
6 Elijah Jones JR Fleming Island 19.43 24.28 3
8 Jacob Schulze SO Bartram Trail 31.96 24.58 1
10 Daniel Esperance SO Bartram Trail 21.07 24.78 -
13 Pierce Bridges FR Bartram Trail 22.39 25.15 -
15 Gavin Cook-Williams FR Bartram Trail 24.51 25.53 -