March 27, 2021
|
Tampa Catholic - Tampa, FL
|
Timing: TRC
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacoryus Demps JR Gaither 11.18 10
2 Demond Snyder SR Tampa Catholic 11.23 8
3 Eugene Wilson SO Gaither 11.36 6
4 Antonio Jamison SR Chamberlain 11.64 5
5 Riddyk Ayan SO Wiregrass Ranch 11.77 4
6 Tydarius Cochran SR Robinson 11.88 3
7 Jared West FR Wiregrass Ranch 11.93 2
8 Rahshad McClanahan SR Mitchell 11.97 1
9 Lewis Carter SO Tampa Catholic 12.02 -
10 Yadiel Velasquez SR Tampa Bay Tech 12.11 -
11 Derryl Autry SR Robinson 12.20 -
12 Ny'cere Riley SO Chamberlain 12.23 -
13 Chris Saintvalle SO Mitchell 12.29 -
13 Dontaye Reynolds JR Wiregrass Ranch 12.29 -
15 Marcus Walden SR Wiregrass Ranch 12.35 -
16 Manny Silva SR Wiregrass Ranch 12.39 -
17 Kassim Johnson SO Robinson 12.40 -
18 James Evans IV JR Tampa Bay Tech 12.57 -
19 Benjamen Bergen SR Tampa Prep 12.60 -
20 Keashawn Brown SO Tampa Bay Tech 12.62 -
21 Aydin Fayiz FR Wiregrass Ranch 12.64 -
22 Nate Tobin JR Mitchell 12.73 -
23 Jacob Alvarado SR Tampa Catholic 12.78 -
24 Xavier Oliver SO Robinson 12.80 -
25 Kyle Khong JR Chamberlain 12.81 -
26 Antonio Meza FR Tampa Catholic 12.91 -
27 Michael Vogt SR Mitchell 12.97 -
28 Dayson Burnette SO Mitchell 13.22 -
29 Aiken Rutledge FR Mitchell 13.26 -
30 Alexander Findlay SO Tampa Prep 13.31 -
31 Robert Blalock JR Robinson 13.34 -
32 Antonio Marrero-Acosta SR Tampa Catholic 13.41 -
33 Coen Malone JR Tampa Catholic 13.45 -
34 Will Ogle JR Tampa Prep 13.55 -
35 Julian Garcia SO Wiregrass Ranch 13.64 -
36 Isaieh Chois JR Tampa Prep 13.66 -
37 Justin Santiago SR Tampa Catholic 13.84 -
38 Andrew Kim SR Tampa Prep 13.90 -
39 Simeon Demps JR Chamberlain 14.72 -
40 Evan Weber JR Tampa Catholic 15.36 -
41 Devon Nguyen FR Mitchell 16.44 -
  Jackson Lambert SR Mitchell NT   
  Alijah Lundy JR Tampa Bay Tech NT   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Michael Vogt SR Mitchell 12.97 -
32 Antonio Marrero-Acosta SR Tampa Catholic 13.41 -
34 Will Ogle JR Tampa Prep 13.55 -
35 Julian Garcia SO Wiregrass Ranch 13.64 -
38 Andrew Kim SR Tampa Prep 13.90 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Ny'cere Riley SO Chamberlain 12.23 -
30 Alexander Findlay SO Tampa Prep 13.31 -
37 Justin Santiago SR Tampa Catholic 13.84 -
39 Simeon Demps JR Chamberlain 14.72 -
40 Evan Weber JR Tampa Catholic 15.36 -
41 Devon Nguyen FR Mitchell 16.44 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Derryl Autry SR Robinson 12.20 -
24 Xavier Oliver SO Robinson 12.80 -
26 Antonio Meza FR Tampa Catholic 12.91 -
28 Dayson Burnette SO Mitchell 13.22 -
29 Aiken Rutledge FR Mitchell 13.26 -
31 Robert Blalock JR Robinson 13.34 -
33 Coen Malone JR Tampa Catholic 13.45 -
36 Isaieh Chois JR Tampa Prep 13.66 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Yadiel Velasquez SR Tampa Bay Tech 12.11 -
13 Dontaye Reynolds JR Wiregrass Ranch 12.29 -
15 Marcus Walden SR Wiregrass Ranch 12.35 -
18 James Evans IV JR Tampa Bay Tech 12.57 -
22 Nate Tobin JR Mitchell 12.73 -
23 Jacob Alvarado SR Tampa Catholic 12.78 -
25 Kyle Khong JR Chamberlain 12.81 -
  Jackson Lambert SR Mitchell NT   
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Lewis Carter SO Tampa Catholic 12.02 -
13 Chris Saintvalle SO Mitchell 12.29 -
16 Manny Silva SR Wiregrass Ranch 12.39 -
17 Kassim Johnson SO Robinson 12.40 -
19 Benjamen Bergen SR Tampa Prep 12.60 -
20 Keashawn Brown SO Tampa Bay Tech 12.62 -
21 Aydin Fayiz FR Wiregrass Ranch 12.64 -
  Alijah Lundy JR Tampa Bay Tech NT   
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacoryus Demps JR Gaither 11.18 10
2 Demond Snyder SR Tampa Catholic 11.23 8
3 Eugene Wilson SO Gaither 11.36 6
4 Antonio Jamison SR Chamberlain 11.64 5
5 Riddyk Ayan SO Wiregrass Ranch 11.77 4
6 Tydarius Cochran SR Robinson 11.88 3
7 Jared West FR Wiregrass Ranch 11.93 2
8 Rahshad McClanahan SR Mitchell 11.97 1