March 27, 2021
|
Tampa Catholic - Tampa, FL
|
Timing: TRC
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacoryus Demps JR Gaither 22.49 10
2 Demond Snyder SR Tampa Catholic 22.65 8
3 Jaylon Gardiner SR Gaither 22.74 6
4 Eugene Wilson SO Gaither 22.85 5
5 Antonio Jamison SR Chamberlain 23.16 4
6 Alin Joseph SR Tampa Bay Tech 23.61 3
7 Lewis Carter SO Tampa Catholic 23.73 2
8 Allan Lewis FR Robinson 23.94 1
9 Riddyk Ayan SO Wiregrass Ranch 24.02 -
10 Tydarius Cochran SR Robinson 24.11 -
11 Derryl Autry SR Robinson 24.12 -
12 Ny'cere Riley SO Chamberlain 24.49 -
13 Yadiel Velasquez SR Tampa Bay Tech 24.56 -
14 Nathan Pham JR Robinson 24.96 -
15 Marcus Walden SR Wiregrass Ranch 24.99 -
15 Keashawn Brown SO Tampa Bay Tech 24.99 -
17 Aydin Fayiz FR Wiregrass Ranch 25.03 -
18 Dontaye Reynolds JR Wiregrass Ranch 25.05 -
19 Kyle Khong JR Chamberlain 25.43 -
20 Antonio Meza FR Tampa Catholic 25.73 -
21 Nate Tobin JR Mitchell 26.01 -
22 Xavier Oliver SO Robinson 26.29 -
23 Alexander Findlay SO Tampa Prep 26.78 -
24 Ryan Collins FR Tampa Bay HEAT 27.04 -
25 Cole Martucci JR Tampa Catholic 27.22 -
26 Anthony Canino FR Tampa Bay HEAT 27.83 -
27 Jorge Bonilla SR Chamberlain 27.86 -
28 Isaieh Chois JR Tampa Prep 27.87 -
29 Coen Malone JR Tampa Catholic 27.93 -
30 Christian Vento JR Tampa Catholic 27.95 -
31 Julian Garcia SO Wiregrass Ranch 28.33 -
32 Aiken Rutledge FR Mitchell 28.40 -
33 Jemeer Merritt FR Chamberlain 28.71 -
34 Andrew Kim SR Tampa Prep 29.10 -
35 Will Ogle JR Tampa Prep 29.78 -
36 David Carrillo FR Tampa Catholic 29.88 -
37 Caleb Lake FR Tampa Catholic 30.58 -
38 Andrew Tossoonian JR Tampa Catholic 32.61 -
  Edward Hiestand SO Robinson NT   
  Jackson Lambert SR Mitchell NT   
  Michael Vogt SR Mitchell NT   
  Jacob Choe SR Gaither NT   
  Benjamen Bergen SR Tampa Prep NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Tydarius Cochran SR Robinson 24.11 -
31 Julian Garcia SO Wiregrass Ranch 28.33 -
35 Will Ogle JR Tampa Prep 29.78 -
38 Andrew Tossoonian JR Tampa Catholic 32.61 -
  Michael Vogt SR Mitchell NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Riddyk Ayan SO Wiregrass Ranch 24.02 -
19 Kyle Khong JR Chamberlain 25.43 -
23 Alexander Findlay SO Tampa Prep 26.78 -
27 Jorge Bonilla SR Chamberlain 27.86 -
28 Isaieh Chois JR Tampa Prep 27.87 -
34 Andrew Kim SR Tampa Prep 29.10 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Ryan Collins FR Tampa Bay HEAT 27.04 -
25 Cole Martucci JR Tampa Catholic 27.22 -
29 Coen Malone JR Tampa Catholic 27.93 -
30 Christian Vento JR Tampa Catholic 27.95 -
32 Aiken Rutledge FR Mitchell 28.40 -
33 Jemeer Merritt FR Chamberlain 28.71 -
36 David Carrillo FR Tampa Catholic 29.88 -
37 Caleb Lake FR Tampa Catholic 30.58 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Yadiel Velasquez SR Tampa Bay Tech 24.56 -
14 Nathan Pham JR Robinson 24.96 -
15 Keashawn Brown SO Tampa Bay Tech 24.99 -
20 Antonio Meza FR Tampa Catholic 25.73 -
21 Nate Tobin JR Mitchell 26.01 -
22 Xavier Oliver SO Robinson 26.29 -
26 Anthony Canino FR Tampa Bay HEAT 27.83 -
  Jackson Lambert SR Mitchell NT   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Alin Joseph SR Tampa Bay Tech 23.61 3
7 Lewis Carter SO Tampa Catholic 23.73 2
11 Derryl Autry SR Robinson 24.12 -
12 Ny'cere Riley SO Chamberlain 24.49 -
15 Marcus Walden SR Wiregrass Ranch 24.99 -
17 Aydin Fayiz FR Wiregrass Ranch 25.03 -
18 Dontaye Reynolds JR Wiregrass Ranch 25.05 -
  Benjamen Bergen SR Tampa Prep NT   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacoryus Demps JR Gaither 22.49 10
2 Demond Snyder SR Tampa Catholic 22.65 8
3 Jaylon Gardiner SR Gaither 22.74 6
4 Eugene Wilson SO Gaither 22.85 5
5 Antonio Jamison SR Chamberlain 23.16 4
8 Allan Lewis FR Robinson 23.94 1
  Edward Hiestand SO Robinson NT   
  Jacob Choe SR Gaither NT