March 27, 2021
|
Tampa Catholic - Tampa, FL
|
Timing: TRC
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Christal Rolack JR Robinson 26.02 10
2 Autumn Evans FR Tampa Bay Tech 26.55 8
3 Venessa Martinez SO Tampa Bay Tech 26.74 6
4 Maryam Khalil JR Wiregrass Ranch 27.28 5
5 Breyanna Wright SO Tampa Bay Tech 27.73 4
6 Carley Gutcher SR Gaither 28.01 3
7 Kenzye Gainey SO Wiregrass Ranch 28.11 2
8 Amsy Takeli SR Tampa Bay Tech 28.13 1
9 Faith Sidwell JR Wiregrass Ranch 28.17 -
10 Tamala Jerson FR Robinson 28.47 -
11 Amaya Potter JR Wiregrass Ranch 28.48 -
12 Claire Hunter FR Tampa Prep 28.56 -
13 Sherice Hyppolite SO Tampa Bay Tech 29.07 -
14 Nathania McCarthy FR Tampa Bay Tech 29.09 -
15 Tarranae Yates FR Tampa Bay Tech 29.13 -
15 Gabrielle Morrison JR Holy Names 29.13 -
17 Jiavanna Habib JR Tampa Prep 29.56 -
18 Gabrielle Capella FR Tampa Prep 29.71 -
19 Abigail Saintelmy JR Wiregrass Ranch 29.76 -
20 Katie Wokurka JR Wiregrass Ranch 29.81 -
21 Devin Murphy FR Holy Names 29.96 -
22 Avery Blevins SR Tampa Catholic 30.92 -
22 Adriana Padilla-Diaz JR Wiregrass Ranch 30.92 -
24 Kylee Boswell SO Mitchell 31.35 -
25 Shinece Woodson SO Tampa Bay Tech 31.36 -
26 Johanna Kunz SO Tampa Prep 31.43 -
27 Sara Diehl SO Mitchell 31.67 -
28 Madeline Frank JR Robinson 32.36 -
29 Shaniah Snyder FR Tampa Bay Tech 33.85 -
30 Olivia Aguilar JR Tampa Prep 37.81 -
31 Estefany Hernandez FR Tampa Catholic 37.91 -
32 Nicole Fiffe FR Tampa Catholic 40.18 -
33 Lara Saxon FR Tampa Bay HEAT 40.40 -
  Adriana Williams SO Robinson NT   
  Molly Keith JR Robinson NT   
  Jade Thompson FR Tampa Bay Tech NT   
  Nakeivia Milbry JR Chamberlain NT   
  Olivia Byrne FR Tampa Catholic NT   
  Britton Byrd JR Holy Names NT   
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Johanna Kunz SO Tampa Prep 31.43 -
30 Olivia Aguilar JR Tampa Prep 37.81 -
31 Estefany Hernandez FR Tampa Catholic 37.91 -
32 Nicole Fiffe FR Tampa Catholic 40.18 -
33 Lara Saxon FR Tampa Bay HEAT 40.40 -
  Britton Byrd JR Holy Names NT   
  Olivia Byrne FR Tampa Catholic NT   
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Amsy Takeli SR Tampa Bay Tech 28.13 1
21 Devin Murphy FR Holy Names 29.96 -
24 Kylee Boswell SO Mitchell 31.35 -
25 Shinece Woodson SO Tampa Bay Tech 31.36 -
28 Madeline Frank JR Robinson 32.36 -
29 Shaniah Snyder FR Tampa Bay Tech 33.85 -
  Molly Keith JR Robinson NT   
  Nakeivia Milbry JR Chamberlain NT   
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Gabrielle Morrison JR Holy Names 29.13 -
17 Jiavanna Habib JR Tampa Prep 29.56 -
18 Gabrielle Capella FR Tampa Prep 29.71 -
19 Abigail Saintelmy JR Wiregrass Ranch 29.76 -
20 Katie Wokurka JR Wiregrass Ranch 29.81 -
22 Adriana Padilla-Diaz JR Wiregrass Ranch 30.92 -
22 Avery Blevins SR Tampa Catholic 30.92 -
27 Sara Diehl SO Mitchell 31.67 -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Autumn Evans FR Tampa Bay Tech 26.55 8
9 Faith Sidwell JR Wiregrass Ranch 28.17 -
10 Tamala Jerson FR Robinson 28.47 -
11 Amaya Potter JR Wiregrass Ranch 28.48 -
12 Claire Hunter FR Tampa Prep 28.56 -
13 Sherice Hyppolite SO Tampa Bay Tech 29.07 -
14 Nathania McCarthy FR Tampa Bay Tech 29.09 -
15 Tarranae Yates FR Tampa Bay Tech 29.13 -
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Christal Rolack JR Robinson 26.02 10
3 Venessa Martinez SO Tampa Bay Tech 26.74 6
4 Maryam Khalil JR Wiregrass Ranch 27.28 5
5 Breyanna Wright SO Tampa Bay Tech 27.73 4
6 Carley Gutcher SR Gaither 28.01 3
7 Kenzye Gainey SO Wiregrass Ranch 28.11 2
  Jade Thompson FR Tampa Bay Tech NT   
  Adriana Williams SO Robinson NT