April 9, 2021
|
Orange Park - Orange Park, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hayden Newman JR Palatka 22.41 10
2 Jeffrey Stiles JR Bartram Trail 22.41 8
3 Morris Jeffers SR Flagler Palm Coast 22.59 6
4 Khalil McLaughlin SR Bishop Snyder 22.77 5
5 Stanley Cowherd JR St. Johns Country Day 22.84 4
6 Devin Grind SR Fleming Island 22.94 3
7 Marcus Allen SO Flagler Palm Coast 22.99 2
8 Q'juan Nelson JR Palatka 23.11 1
9 Joshua Lindblom SO Bartram Trail 23.25 -
10 Jerry Vil SO Ridgeview (OP) 23.31 -
11 Brendan Cook SO Fleming Island 23.33 -
12 Jarvis Lee SO Clay 23.47 -
13 William Restall SO Orange Park 23.48 -
14 Schmidt Joseph JR Flagler Palm Coast 23.52 -
15 Dony Huynh SR Fleming Island 23.59 -
16 Jalen Jones JR Oakleaf 23.71 -
17 Bruce Griner SR Clay 23.84 -
18 Malcom Alexandre SR Bartram Trail 23.89 -
19 Takoda Brown FR Oakleaf 24.20 -
20 Michael Mahoney JR Nease 24.20 -
21 Damien Heard SR Nease 24.21 -
22 Darryl Nesmith SR Fleming Island 24.26 -
23 D'maurion Frazier JR Clay 24.28 -
24 Ericksen McConnell SR Orange Park 24.34 -
25 Jovien Hamilton JR St. Augustine 24.35 -
26 Tommy Robinson SO Palatka 24.42 -
27 Nolan Chambers SO Orange Park 24.47 -
28 Clifford Bois JR Ridgeview (OP) 24.56 -
29 Honrae Murray JR Oakleaf 24.74 -
30 Emmanuel Williams FR Nease 24.91 -
31 Christian Mertens SO St. Augustine 25.14 -
32 Tyler Jackson FR Trinity Christian (Jax) 25.32 -
33 Matthew Sparks FR Bishop Snyder 25.38 -
34 Kenley Hilaire SO Clay 25.45 -
35 Tyson Mills JR Matanzas 25.46 -
36 Jerard Baptista SR Matanzas 25.97 -
37 De'Andre Robinson SR Orange Park 26.15 -
38 Daniel Norris JR Middleburg 26.51 -
39 Travis Burke FR Middleburg 27.03 -
40 Cequest Law 7 Trinity Christian (Jax) 27.85 -
41 Royce Nogales FR Middleburg 28.66 -
42 Bodie Bradford 7 St. Johns Country Day 30.58 -
43 Javier Roman SO St. Johns Country Day 32.28 -
Boys' 200 Meters Section 1
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hayden Newman JR Palatka 22.41 10
2 Jeffrey Stiles JR Bartram Trail 22.41 8
3 Morris Jeffers SR Flagler Palm Coast 22.59 6
4 Khalil McLaughlin SR Bishop Snyder 22.77 5
6 Devin Grind SR Fleming Island 22.94 3
13 William Restall SO Orange Park 23.48 -
Boys' 200 Meters Section 2
W: -0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Marcus Allen SO Flagler Palm Coast 22.99 2
10 Jerry Vil SO Ridgeview (OP) 23.31 -
11 Brendan Cook SO Fleming Island 23.33 -
15 Dony Huynh SR Fleming Island 23.59 -
16 Jalen Jones JR Oakleaf 23.71 -
Boys' 200 Meters Section 3
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Q'juan Nelson JR Palatka 23.11 1
9 Joshua Lindblom SO Bartram Trail 23.25 -
12 Jarvis Lee SO Clay 23.47 -
14 Schmidt Joseph JR Flagler Palm Coast 23.52 -
17 Bruce Griner SR Clay 23.84 -
29 Honrae Murray JR Oakleaf 24.74 -
Boys' 200 Meters Section 4
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Malcom Alexandre SR Bartram Trail 23.89 -
19 Takoda Brown FR Oakleaf 24.20 -
24 Ericksen McConnell SR Orange Park 24.34 -
28 Clifford Bois JR Ridgeview (OP) 24.56 -
35 Tyson Mills JR Matanzas 25.46 -
Boys' 200 Meters Section 5
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Stanley Cowherd JR St. Johns Country Day 22.84 4
20 Michael Mahoney JR Nease 24.20 -
22 Darryl Nesmith SR Fleming Island 24.26 -
25 Jovien Hamilton JR St. Augustine 24.35 -
26 Tommy Robinson SO Palatka 24.42 -
27 Nolan Chambers SO Orange Park 24.47 -
32 Tyler Jackson FR Trinity Christian (Jax) 25.32 -
34 Kenley Hilaire SO Clay 25.45 -
Boys' 200 Meters Section 6
W: -2.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Damien Heard SR Nease 24.21 -
30 Emmanuel Williams FR Nease 24.91 -
31 Christian Mertens SO St. Augustine 25.14 -
33 Matthew Sparks FR Bishop Snyder 25.38 -
36 Jerard Baptista SR Matanzas 25.97 -
37 De'Andre Robinson SR Orange Park 26.15 -
38 Daniel Norris JR Middleburg 26.51 -
Boys' 200 Meters Section 7
W: -1.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 D'maurion Frazier JR Clay 24.28 -
39 Travis Burke FR Middleburg 27.03 -
40 Cequest Law 7 Trinity Christian (Jax) 27.85 -
41 Royce Nogales FR Middleburg 28.66 -
42 Bodie Bradford 7 St. Johns Country Day 30.58 -
43 Javier Roman SO St. Johns Country Day 32.28 -