March 31, 2021
|
Deltona - Deltona, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Seth Augustnowski SR Father Lopez 4:38.30 10
2 Tyler Herndon JR Seabreeze 4:47.40 8
3 Peter Hopfe JR First Baptist (Bunnell) 4:50.59 6
4 Royce Eggert SO University (OC) 4:55.37 5
5 Jacob Labonte JR Seabreeze 4:58.75 4
6 Joshua Anderson SR Pine Ridge 4:59.97 3
7 Hayden Herndon FR Seabreeze 5:04.44 2
8 Trent Crick SR Seabreeze 5:14.53 1
9 David Fasking SO University (OC) 5:15.39 -
10 William Steinebach SO Pine Ridge 5:23.80 -
11 Chris Murdock FR First Baptist (Bunnell) 5:24.16 -
12 Christian Boudreau FR Seabreeze 5:25.20 -
13 Brian Blackwood JR Seabreeze 5:25.57 -
14 Frank Sinton FR Seabreeze 5:30.69 -
15 Lincoln Davis SO Deltona 5:30.89 -
16 Leonard Marinaccio SR Seabreeze 5:35.12 -
17 Josiah Tejeda SO Deltona 5:36.90 -
18 Noah Parris SO Seabreeze 5:39.81 -
19 Logan Santamarina FR Father Lopez 5:44.98 -
20 Daniel Romero JR University (OC) 5:46.87 -
21 Bryan Persinger SO University (OC) 5:48.94 -
22 Ethan Cabral JR Seabreeze 5:53.50 -
23 Tyler Miller FR Seabreeze 5:55.69 -
24 Hunter Kemp SO Pine Ridge 6:00.09 -
25 Rolan Yagual FR Pine Ridge 6:02.06 -
26 Cade Gallman SO Seabreeze 6:02.25 -
27 Freddy Tejada JR Deltona 6:07.73 -
28 Lawrence Page JR Seabreeze 6:14.03 -
29 Kelsey Yarish SO Father Lopez 6:16.96 -
30 Chris Kelting FR University (OC) 6:28.45 -
31 Kyle Pimenta SO Trinity Christian (Deltona) 6:34.15 -
32 Tyler Cheatam SR Pine Ridge 6:34.32 -
33 Reynaldo Delgado Melendez SO University (OC) 6:41.04 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Seth Augustnowski SR Father Lopez 4:38.30 10
2 Tyler Herndon JR Seabreeze 4:47.40 8
3 Peter Hopfe JR First Baptist (Bunnell) 4:50.59 6
4 Royce Eggert SO University (OC) 4:55.37 5
5 Jacob Labonte JR Seabreeze 4:58.75 4
6 Joshua Anderson SR Pine Ridge 4:59.97 3
7 Hayden Herndon FR Seabreeze 5:04.44 2
8 Trent Crick SR Seabreeze 5:14.53 1
9 David Fasking SO University (OC) 5:15.39 -
10 William Steinebach SO Pine Ridge 5:23.80 -
11 Chris Murdock FR First Baptist (Bunnell) 5:24.16 -
16 Leonard Marinaccio SR Seabreeze 5:35.12 -
18 Noah Parris SO Seabreeze 5:39.81 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Christian Boudreau FR Seabreeze 5:25.20 -
13 Brian Blackwood JR Seabreeze 5:25.57 -
14 Frank Sinton FR Seabreeze 5:30.69 -
15 Lincoln Davis SO Deltona 5:30.89 -
17 Josiah Tejeda SO Deltona 5:36.90 -
19 Logan Santamarina FR Father Lopez 5:44.98 -
20 Daniel Romero JR University (OC) 5:46.87 -
21 Bryan Persinger SO University (OC) 5:48.94 -
22 Ethan Cabral JR Seabreeze 5:53.50 -
23 Tyler Miller FR Seabreeze 5:55.69 -
24 Hunter Kemp SO Pine Ridge 6:00.09 -
25 Rolan Yagual FR Pine Ridge 6:02.06 -
26 Cade Gallman SO Seabreeze 6:02.25 -
27 Freddy Tejada JR Deltona 6:07.73 -
28 Lawrence Page JR Seabreeze 6:14.03 -
29 Kelsey Yarish SO Father Lopez 6:16.96 -
30 Chris Kelting FR University (OC) 6:28.45 -
31 Kyle Pimenta SO Trinity Christian (Deltona) 6:34.15 -
32 Tyler Cheatam SR Pine Ridge 6:34.32 -
33 Reynaldo Delgado Melendez SO University (OC) 6:41.04 -