April 2, 2021
|
Holy Trinity - Melbourne, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Devin Makousky SO Rockledge 4:51.52 10
2 Michael Eiken SR Celebration 4:53.16 8
3 Jaiden Martingano SO Melbourne 4:54.59 6
4 Skyler Jensen 8 Holy Trinity 4:54.70 5
5 Gabriel Good JR Melbourne 4:59.94 4
6 Cristian Calderon SO Rockledge 5:05.30 3
7 Chase Robbins SR Celebration 5:06.55 2
8 Justin Quispe SO Celebration 5:07.84 1
9 Devin Snyder FR Melbourne 5:11.78 -
10 Austin Harvey SR Cocoa 5:11.93 -
11 Josiah Price SO Rockledge 5:12.98 -
12 Noah Lutchansky   Satellite 5:13.92 -
13 Ben Gearhart JR Viera 5:16.45 -
14 Jackson Bailey JR Astronaut 5:17.00 -
15 Ben Steger   Satellite 5:19.85 -
16 Alston Jaudon JR Melbourne 5:20.22 -
17 Gabe Bossenberry   Satellite 5:20.81 -
18 Sebastian Velez FR Celebration 5:21.72 -
19 Carter Tabin SO Astronaut 5:31.07 -
20 Erick Rochette FR Space Coast 5:37.33 -
21 Ryan Braswell SO Rockledge 5:40.65 -
22 Brandon Farris FR Astronaut 5:48.11 -
23 Matthew Naberhaus FR Viera 5:48.18 -
24 Anthony Dicks FR Satellite 5:48.85 -
25 Bryan Portillo SR Palm Bay 5:49.16 -
26 Harper Noel 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 5:49.36 -
27 Russell Cowan SO Space Coast 5:53.28 -
28 Aaron Auge FR Astronaut 5:59.55 -
29 Joshua Cassler 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 6:21.25 -
30 Gavin Oppelt FR Pineapple Cove (Palm Bay) 6:21.31 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Devin Snyder FR Melbourne 5:11.78 -
12 Noah Lutchansky   Satellite 5:13.92 -
13 Ben Gearhart JR Viera 5:16.45 -
15 Ben Steger   Satellite 5:19.85 -
17 Gabe Bossenberry   Satellite 5:20.81 -
18 Sebastian Velez FR Celebration 5:21.72 -
20 Erick Rochette FR Space Coast 5:37.33 -
21 Ryan Braswell SO Rockledge 5:40.65 -
22 Brandon Farris FR Astronaut 5:48.11 -
23 Matthew Naberhaus FR Viera 5:48.18 -
24 Anthony Dicks FR Satellite 5:48.85 -
25 Bryan Portillo SR Palm Bay 5:49.16 -
26 Harper Noel 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 5:49.36 -
27 Russell Cowan SO Space Coast 5:53.28 -
29 Joshua Cassler 8 Pineapple Cove (Palm Bay) 6:21.25 -
30 Gavin Oppelt FR Pineapple Cove (Palm Bay) 6:21.31 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Devin Makousky SO Rockledge 4:51.52 10
2 Michael Eiken SR Celebration 4:53.16 8
3 Jaiden Martingano SO Melbourne 4:54.59 6
4 Skyler Jensen 8 Holy Trinity 4:54.70 5
5 Gabriel Good JR Melbourne 4:59.94 4
6 Cristian Calderon SO Rockledge 5:05.30 3
7 Chase Robbins SR Celebration 5:06.55 2
8 Justin Quispe SO Celebration 5:07.84 1
10 Austin Harvey SR Cocoa 5:11.93 -
11 Josiah Price SO Rockledge 5:12.98 -
14 Jackson Bailey JR Astronaut 5:17.00 -
16 Alston Jaudon JR Melbourne 5:20.22 -
19 Carter Tabin SO Astronaut 5:31.07 -
28 Aaron Auge FR Astronaut 5:59.55 -