April 3, 2021
|
Spruce Creek - Port Orange, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kahdia Jones SR Atlantic (PO) 13.39 10
2 Tykerra Edwards SO Spruce Creek 13.59 8
3 Anaya Wills JR Spruce Creek 13.64 6
4 Markia McCarthy SO Wekiva 13.68 5
5 Caydence Collins FR Wekiva 13.96 4
6 Jaliyah Moore-Felton JR DeLand 14.02 3
7 Avari Walker JR Mainland 14.04 2
8 Aalaiah Jones FR Atlantic (PO) 14.11 1
9 Alex Simpson SO Lake Brantley 14.23 -
10 Ashton Grant FR Atlantic (PO) 14.27 -
11 Ruth Rieber JR New Smyrna Beach 14.32 -
12 Katherine Seavers JR Father Lopez 14.65 -
13 Jalia Walker SO Mainland 14.66 -
14 Katherine Corbett FR Father Lopez 14.69 -
15 Alaina Roberts FR New Smyrna Beach 14.75 -
16 Ashlynn Grier FR Mainland 14.78 -
17 Chayil Logan SO Lake Brantley 14.80 -
18 Virginia Woods JR Father Lopez 14.89 -
19 Kylie Moylan FR Father Lopez 14.96 -
20 Ziyah Stanley FR Lake Brantley 15.21 -
21 Kenya Bohannon FR Atlantic (PO) 15.26 -
22 Phoenix Woods JR DeLand 15.39 -
23 Ava Grimaldi SO New Smyrna Beach 15.44 -
24 Tamya Grissett JR Lake Brantley 15.46 -
25 Mia Leger FR Seabreeze 15.58 -
26 Gesaria Motwani FR Spruce Creek 16.88 -
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Katherine Seavers JR Father Lopez 14.65 -
25 Mia Leger FR Seabreeze 15.58 -
26 Gesaria Motwani FR Spruce Creek 16.88 -
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Alaina Roberts FR New Smyrna Beach 14.75 -
16 Ashlynn Grier FR Mainland 14.78 -
20 Ziyah Stanley FR Lake Brantley 15.21 -
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Ashton Grant FR Atlantic (PO) 14.27 -
13 Jalia Walker SO Mainland 14.66 -
17 Chayil Logan SO Lake Brantley 14.80 -
18 Virginia Woods JR Father Lopez 14.89 -
19 Kylie Moylan FR Father Lopez 14.96 -
21 Kenya Bohannon FR Atlantic (PO) 15.26 -
22 Phoenix Woods JR DeLand 15.39 -
24 Tamya Grissett JR Lake Brantley 15.46 -
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Tykerra Edwards SO Spruce Creek 13.59 8
4 Markia McCarthy SO Wekiva 13.68 5
5 Caydence Collins FR Wekiva 13.96 4
6 Jaliyah Moore-Felton JR DeLand 14.02 3
9 Alex Simpson SO Lake Brantley 14.23 -
11 Ruth Rieber JR New Smyrna Beach 14.32 -
14 Katherine Corbett FR Father Lopez 14.69 -
23 Ava Grimaldi SO New Smyrna Beach 15.44 -
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kahdia Jones SR Atlantic (PO) 13.39 10
3 Anaya Wills JR Spruce Creek 13.64 6
7 Avari Walker JR Mainland 14.04 2
8 Aalaiah Jones FR Atlantic (PO) 14.11 1

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kahdia Jones SR Atlantic (PO) 26.71 10
2 Anaya Wills JR Spruce Creek 27.27 8
3 Markia McCarthy SO Wekiva 27.86 6
4 Aalaiah Jones FR Atlantic (PO) 28.25 5
5 Kylie Davis FR Spruce Creek 28.33 4
6 Ashari Beauford SR Wekiva 28.70 3
7 Caydence Collins FR Wekiva 28.85 1.5
7 Saige O'Reilly SO Seabreeze 28.85 1.5
9 Aniya Means JR Spruce Creek 28.95 -
10 Tykerra Edwards SO Spruce Creek 29.17 -
11 Jada Livingston FR Atlantic (PO) 29.38 -
12 Alex Simpson SO Lake Brantley 29.56 -
13 Jaliyah Moore-Felton JR DeLand 29.60 -
14 Jayla Clowers-Jones SO Seabreeze 29.62 -
15 Juelz Williamson FR DeLand 30.07 -
16 Kaylyn Lane SO Lake Brantley 30.25 -
16 Ruth Rieber JR New Smyrna Beach 30.25 -
18 Katherine Seavers JR Father Lopez 30.26 -
19 Virginia Woods JR Father Lopez 30.71 -
20 Anastashea Benjamin FR Mainland 30.74 -
21 Amarja Eccles JR Lake Brantley 30.79 -
22 Ashlynn Grier FR Mainland 31.00 -
23 Jalia Walker SO Mainland 31.09 -
24 Katherine Corbett FR Father Lopez 31.26 -
25 Alaina Roberts FR New Smyrna Beach 31.38 -
26 Lacee Smith 8 First Baptist (Bunnell) 31.58 -
27 Ava Grimaldi SO New Smyrna Beach 31.93 -
28 Kylie Moylan FR Father Lopez 32.25 -
29 Mia Leger FR Seabreeze 32.88 -
30 Kenya Bohannon FR Atlantic (PO) 33.04 -
31 Kayla Duran SO First Baptist (Bunnell) 33.69 -
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Ashlynn Grier FR Mainland 31.00 -
29 Mia Leger FR Seabreeze 32.88 -
31 Kayla Duran SO First Baptist (Bunnell) 33.69 -
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Jayla Clowers-Jones SO Seabreeze 29.62 -
21 Amarja Eccles JR Lake Brantley 30.79 -
23 Jalia Walker SO Mainland 31.09 -
25 Alaina Roberts FR New Smyrna Beach 31.38 -
26 Lacee Smith 8 First Baptist (Bunnell) 31.58 -
27 Ava Grimaldi SO New Smyrna Beach 31.93 -
28 Kylie Moylan FR Father Lopez 32.25 -
30 Kenya Bohannon FR Atlantic (PO) 33.04 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Caydence Collins FR Wekiva 28.85 1.5
7 Saige O'Reilly SO Seabreeze 28.85 1.5
12 Alex Simpson SO Lake Brantley 29.56 -
15 Juelz Williamson FR DeLand 30.07 -
16 Ruth Rieber JR New Smyrna Beach 30.25 -
16 Kaylyn Lane SO Lake Brantley 30.25 -
19 Virginia Woods JR Father Lopez 30.71 -
24 Katherine Corbett FR Father Lopez 31.26 -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Markia McCarthy SO Wekiva 27.86 6
9 Aniya Means JR Spruce Creek 28.95 -
10 Tykerra Edwards SO Spruce Creek 29.17 -
11 Jada Livingston FR Atlantic (PO) 29.38 -
13 Jaliyah Moore-Felton JR DeLand 29.60 -
18 Katherine Seavers JR Father Lopez 30.26 -
20 Anastashea Benjamin FR Mainland 30.74 -
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kahdia Jones SR Atlantic (PO) 26.71 10
2 Anaya Wills JR Spruce Creek 27.27 8
4 Aalaiah Jones FR Atlantic (PO) 28.25 5
5 Kylie Davis FR Spruce Creek 28.33 4
6 Ashari Beauford SR Wekiva 28.70 3

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cydney Wright SR Mainland 55.47 10
2 Victoria Valdez SR Spruce Creek 1:02.19 8
3 Jordan Singletary SR DeLand 1:02.68 6
4 Kylie Davis FR Spruce Creek 1:02.93 5
5 Kaylee Van Rij SR Spruce Creek 1:03.51 4
6 Anya Spragg SR Lake Brantley 1:03.57 3
7 Ella Chandler JR Seabreeze 1:03.63 2
8 Lee-Ann Gilbert SR Seabreeze 1:04.40 1
9 D'arri Zellner JR Mainland 1:05.89 -
10 Ashari Beauford SR Wekiva 1:06.38 -
11 Katherine Seavers JR Father Lopez 1:06.39 -
12 Ai Hancock SO DeLand 1:06.45 -
13 Peyton McRorie FR New Smyrna Beach 1:06.67 -
14 Sage Chapman JR New Smyrna Beach 1:07.50 -
15 Anna Tolbert SR Spruce Creek 1:07.97 -
16 Jessica Apakama SR DeLand 1:08.92 -
17 Yashaiya Yisrael SO Atlantic (PO) 1:09.00 -
18 Cheyenne Cartwright SO DeLand 1:09.12 -
19 Kylie Moylan FR Father Lopez 1:09.58 -
20 Ava Gilbert SO Seabreeze 1:12.13 -
21 Saige McLemore SO New Smyrna Beach 1:12.48 -
22 Ziyah Stanley FR Lake Brantley 1:13.34 -
23 Kathleen Johnson SR Father Lopez 1:14.59 -
24 Molly Lord JR Father Lopez 1:19.74 -
25 Teniya Grady SO Mainland 1:20.87 -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Ella Chandler JR Seabreeze 1:03.63 2
23 Kathleen Johnson SR Father Lopez 1:14.59 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Peyton McRorie FR New Smyrna Beach 1:06.67 -
18 Cheyenne Cartwright SO DeLand 1:09.12 -
19 Kylie Moylan FR Father Lopez 1:09.58 -
20 Ava Gilbert SO Seabreeze 1:12.13 -
22 Ziyah Stanley FR Lake Brantley 1:13.34 -
24 Molly Lord JR Father Lopez 1:19.74 -
25 Teniya Grady SO Mainland 1:20.87 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Jordan Singletary SR DeLand 1:02.68 6
8 Lee-Ann Gilbert SR Seabreeze 1:04.40 1
10 Ashari Beauford SR Wekiva 1:06.38 -
11 Katherine Seavers JR Father Lopez 1:06.39 -
15 Anna Tolbert SR Spruce Creek 1:07.97 -
16 Jessica Apakama SR DeLand 1:08.92 -
17 Yashaiya Yisrael SO Atlantic (PO) 1:09.00 -
21 Saige McLemore SO New Smyrna Beach 1:12.48 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cydney Wright SR Mainland 55.47 10
2 Victoria Valdez SR Spruce Creek 1:02.19 8
4 Kylie Davis FR Spruce Creek 1:02.93 5
5 Kaylee Van Rij SR Spruce Creek 1:03.51 4
6 Anya Spragg SR Lake Brantley 1:03.57 3
9 D'arri Zellner JR Mainland 1:05.89 -
12 Ai Hancock SO DeLand 1:06.45 -
14 Sage Chapman JR New Smyrna Beach 1:07.50 -

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ella Chandler JR Seabreeze 2:23.32 10
2 Rachel Wheatley SR Spruce Creek 2:28.19 8
3 Olivia Gardner SO New Smyrna Beach 2:28.96 6
4 Sydney Neira SO DeLand 2:30.94 5
5 Delaney Stephens SO Spruce Creek 2:35.07 4
6 Jaqueline Christiansen JR Mainland 2:39.48 3
7 Peyton McRorie FR New Smyrna Beach 2:42.83 2
8 Katy Donaldson SO New Smyrna Beach 2:44.69 1
9 Maggie Thompson FR Spruce Creek 2:46.70 -
10 Erin Yunick FR Father Lopez 2:48.62 -
11 Anya Spragg SR Lake Brantley 2:48.67 -
12 Aubrey Heiss SR DeLand 2:48.81 -
13 Chloe Caven FR DeLand 2:50.52 -
14 Kyla Anderson JR Seabreeze 2:51.98 -
15 Ashley Blanco FR Wekiva 2:52.48 -
16 Cassidy Campbell SO Mainland 2:53.12 -
17 Abby Clark JR Lake Brantley 2:54.33 -
18 Kayla McCarthy FR Lake Brantley 2:55.45 -
19 Hannah Gilbert JR Mainland 2:57.67 -
20 Angelina Joseph SO Lake Brantley 2:57.73 -
21 Hailey Sharp FR Mainland 3:01.82 -
22 Faith Burnsted SR Spruce Creek 3:04.04 -
23 Georgia Lee SR DeLand 3:05.43 -
24 Skyler Gipson SR DeLand 3:06.79 -
25 Andrea Arce FR Mainland 3:07.44 -
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Erin Yunick FR Father Lopez 2:48.62 -
12 Aubrey Heiss SR DeLand 2:48.81 -
14 Kyla Anderson JR Seabreeze 2:51.98 -
15 Ashley Blanco FR Wekiva 2:52.48 -
16 Cassidy Campbell SO Mainland 2:53.12 -
17 Abby Clark JR Lake Brantley 2:54.33 -
19 Hannah Gilbert JR Mainland 2:57.67 -
20 Angelina Joseph SO Lake Brantley 2:57.73 -
21 Hailey Sharp FR Mainland 3:01.82 -
22 Faith Burnsted SR Spruce Creek 3:04.04 -
23 Georgia Lee SR DeLand 3:05.43 -
24 Skyler Gipson SR DeLand 3:06.79 -
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ella Chandler JR Seabreeze 2:23.32 10
2 Rachel Wheatley SR Spruce Creek 2:28.19 8
3 Olivia Gardner SO New Smyrna Beach 2:28.96 6
4 Sydney Neira SO DeLand 2:30.94 5
5 Delaney Stephens SO Spruce Creek 2:35.07 4
6 Jaqueline Christiansen JR Mainland 2:39.48 3
7 Peyton McRorie FR New Smyrna Beach 2:42.83 2
8 Katy Donaldson SO New Smyrna Beach 2:44.69 1
9 Maggie Thompson FR Spruce Creek 2:46.70 -
11 Anya Spragg SR Lake Brantley 2:48.67 -
13 Chloe Caven FR DeLand 2:50.52 -
18 Kayla McCarthy FR Lake Brantley 2:55.45 -
25 Andrea Arce FR Mainland 3:07.44 -

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Olivia Niewald SO Spruce Creek 5:26.17 10
2 Emma Schlageter SR New Smyrna Beach 5:26.54 8
3 Kasey Lane SR New Smyrna Beach 5:29.56 6
4 Rachel Wheatley SR Spruce Creek 5:33.46 5
5 McKayla Shores SR New Smyrna Beach 5:47.57 4
6 Payton Megge SR Spruce Creek 5:51.04 3
7 Mary Peck JR Father Lopez 5:53.76 2
8 Kayla McCarthy FR Lake Brantley 6:09.15 1
9 Bella Cobb FR Spruce Creek 6:13.14 -
10 Victoria Woods JR Father Lopez 6:13.66 -
11 Madi Mandell SO DeLand 6:24.18 -
12 Aubrey Heiss SR DeLand 6:25.23 -
13 Erin Yunick FR Father Lopez 6:27.24 -
14 Hannah Gilbert JR Mainland 6:33.05 -
14 Kyla Anderson JR Seabreeze 6:33.05 -
16 Angelina Joseph SO Lake Brantley 6:35.84 -
17 Ilari Droker SO Seabreeze 6:42.86 -
18 Charlotte Harris JR Seabreeze 6:55.67 -
19 Hailey Sharp FR Mainland 7:07.69 -
20 Allison Peck SO Father Lopez 7:13.59 -

Girls' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Olivia Niewald SO Spruce Creek 11:48.25 10
2 McKayla Shores SR New Smyrna Beach 12:49.11 8
3 Mary Peck JR Father Lopez 12:59.74 6
4 Averi Merkle JR New Smyrna Beach 13:26.58 5
5 Jessica Greenberg FR Spruce Creek 13:27.87 4
6 Addison Sanders FR Spruce Creek 13:49.22 3
7 Rachel Annesi JR Spruce Creek 13:56.15 2
8 Ashley Lemus JR Spruce Creek 14:04.81 1
9 Lauren Sinton JR Seabreeze 14:09.01 -
10 Karli Walker JR DeLand 14:28.35 -
11 Isabella Gabriel JR Spruce Creek 15:14.00 -
12 Madi Mandell SO DeLand 15:23.03 -
13 Catherine Coleman SR Seabreeze 17:05.26 -

Girls' 100 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jordan Singletary SR DeLand 16.57 10
2 Lauren Rocco SR Spruce Creek 18.93 8
3 Karlee Piccola JR Spruce Creek 19.18 6
4 Jada Johnson SO Spruce Creek 19.68 5
5 Lauren Mohney SO Spruce Creek 19.70 4
6 Veronica Low SO Seabreeze 20.92 3
7 Emanie Brown SR DeLand 21.95 2
8 Kelcy O'Quinn FR Father Lopez 21.97 1

Girls' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Amilyah Robinson SR Lake Brantley 49.69 10
2 Lauren Rocco SR Spruce Creek 51.36 8
3 Saige O'Reilly SO Seabreeze 51.37 6
4 Norachi Ejie SR Spruce Creek 52.88 5
5 Lauren Mohney SO Spruce Creek 53.14 4
6 Chayil Logan SO Lake Brantley 53.58 3
7 Jayla Clowers-Jones SO Seabreeze 53.81 2
8 Jada Johnson SO Spruce Creek 53.82 1
9 Karlee Piccola JR Spruce Creek 54.14 -
10 Allyson Kuhns SO Spruce Creek 55.26 -
11 Caydence Louciano FR Spruce Creek 56.35 -
12 Kelcy O'Quinn FR Father Lopez 59.05 -
13 Emanie Brown SR DeLand 59.71 -
Girls' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Norachi Ejie SR Spruce Creek 52.88 5
5 Lauren Mohney SO Spruce Creek 53.14 4
11 Caydence Louciano FR Spruce Creek 56.35 -
12 Kelcy O'Quinn FR Father Lopez 59.05 -
13 Emanie Brown SR DeLand 59.71 -
Girls' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Amilyah Robinson SR Lake Brantley 49.69 10
2 Lauren Rocco SR Spruce Creek 51.36 8
3 Saige O'Reilly SO Seabreeze 51.37 6
6 Chayil Logan SO Lake Brantley 53.58 3
7 Jayla Clowers-Jones SO Seabreeze 53.81 2
8 Jada Johnson SO Spruce Creek 53.82 1
9 Karlee Piccola JR Spruce Creek 54.14 -
10 Allyson Kuhns SO Spruce Creek 55.26 -
Girls' 4 x 100 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
6 Seabreeze Leger, Clowers-Jones, Low, O'Reilly 55.58 3
8 Father Lopez Corbett, Martin, Gibson, Ketchum 59.72 1
Girls' 4 x 100 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Wekiva Townsend, McCarthy, Beauford, Gordon 49.93 10
2 Mainland Walker, Wilson, Campbell, Zellner 51.13 8
3 Spruce Creek Edwards, Wills, Butler, Ejie 52.02 6
4 Lake Brantley Simpson, Spragg, Robinson, Grissett 53.44 5
5 Spruce Creek
(B>)
Davis, Bryan, Means, Zherukha 53.92 4
7 Atlantic (PO) Livingston, Bohannon, Altinor, Brockington 57.23 2
9 Atlantic (PO)
(B>)
Davis, Crawford, Wallace, Ford 1:00.84 -
Girls' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
4 Atlantic (PO) Jones, Yisrael, Grant, Jones 4:31.32 5
6 Seabreeze Gilbert, Gilbert, O'Reilly, Chandler 4:46.18 3
7 Spruce Creek
(B>)
Spanos, Bisesi, Ehmann, Kramer 4:55.04 2
Girls' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Spruce Creek Davis, Van Rij, Valdez, Rocco 4:18.72 10
2 DeLand Neira, Hancock, Apakama, Singletary 4:26.51 8
3 Mainland Christiansen, Campbell, Ealey, Zellner 4:28.40 6
5 Lake Brantley Robinson, Stanley, Simpson, Spragg 4:35.39 4
8 Lake Brantley
(B>)
Clark, Joseph, Lane, McCarthy 5:09.62 1

Girls' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Amilyah Robinson SR Lake Brantley 1.58m 5' 2.25" 10
2 Sophie Steck SR Spruce Creek 1.54m 5' 0.5" 8
3 Omaria Gordon FR Wekiva 1.48m 4' 10.25" 5.5
3 Kimberly Collins SR Seabreeze 1.48m 4' 10.25" 5.5
4 Victoria Woods JR Father Lopez 1.43m 4' 8.25" 4
5 Julia Gold SR Spruce Creek 1.37m 4' 6" 3
6 Cassidy Campbell SO Mainland 1.32m 4' 4" 2
7 Shea Bryan FR Spruce Creek 1.32m 4' 4" 1
8 Alex Simpson SO Lake Brantley 1.32m 4' 4" -
9 Jewel Simmons JR Spruce Creek 1.27m 4' 2" -
9 Leah McAskill SR Spruce Creek 1.27m 4' 2" -
  Sydney Cooper JR Mainland NH NH -

Girls' Pole Vault

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Emely Chhu SR Lake Howell 3.10m 10' 2" 10
2 Natalie Theis SR Spruce Creek 2.80m 9' 2.25" 8
3 Xia Albright SO Spruce Creek 2.50m 8' 2.5" 5
3 McKenna Estes FR New Smyrna Beach 2.50m 8' 2.5" 5
3 Flynn Bailton SR Father Lopez 2.50m 8' 2.5" 5
6 Kimberly Collins SR Seabreeze 2.20m 7' 2.5" 3
7 Shea Bryan FR Spruce Creek 2.05m 6' 8.75" 1.5
7 Emma Benson FR Spruce Creek 2.05m 6' 8.75" 1.5
9 Veronica Low SO Seabreeze 1.90m 6' 2.75" -
  Kylie Moylan FR Father Lopez NH NH -

Girls' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Omaria Gordon FR Wekiva 5.36m 17' 7" 10
2 Shamia Allen FR DeLand 4.94m 16' 2.5" 8
3 Markia McCarthy SO Wekiva 4.83m 15' 10.25" 6
4 Chayil Logan SO Lake Brantley 4.55m 14' 11.25" 5
5 Camryn Campbell JR Mainland 4.52m 14' 10" 4
6 Jessica Apakama SR DeLand 4.48m 14' 8.5" 3
7 Tykerra Edwards SO Spruce Creek 4.44m 14' 7" 2
8 Katherine Corbett FR Father Lopez 4.41m 14' 5.75" 1
9 Ruth Rieber JR New Smyrna Beach 4.26m 13' 11.75" -
10 Kaylyn Lane SO Lake Brantley 4.23m 13' 10.5" -
11 A'maria Jones SR Mainland 4.19m 13' 9" -
11 Norachi Ejie SR Spruce Creek 4.19m 13' 9" -
11 Jada Livingston FR Atlantic (PO) 4.19m 13' 9" -
14 Erika Altinor SR Atlantic (PO) 4.01m 13' 2" -
15 Rachae Gibson FR Father Lopez 3.94m 12' 11.25" -
16 Avari Walker JR Mainland 3.85m 12' 7.75" -
17 Ava Grimaldi SO New Smyrna Beach 3.76m 12' 4" -
18 Tamya Grissett JR Lake Brantley 3.69m 12' 1.25" -
19 Emani Hayes FR Mainland 3.68m 12' 1" -
20 Peyton McRorie FR New Smyrna Beach 3.60m 11' 9.75" -
21 Lauren Mohney SO Spruce Creek 3.50m 11' 5.75" -
22 Lauren Taylor SO Spruce Creek 3.49m 11' 5.5" -
23 Amya Brockington SR Atlantic (PO) 3.35m 11' 0" -
24 Sofia Bernal SR Father Lopez 3.32m 10' 10.75" -
25 Veronica Low SO Seabreeze 3.25m 10' 8" -
  Lee-Ann Gilbert SR Seabreeze NM NM -
  Aliana Martin FR Seabreeze NM NM -
  Jiya Hastings SR DeLand NM NM -
  Jordan Singletary SR DeLand NM NM -
  Ziyah Stanley FR Lake Brantley NM NM -
Girls' Long Jump Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
8 Katherine Corbett FR Father Lopez 4.41m 14' 5.75" 1
10 Kaylyn Lane SO Lake Brantley 4.23m 13' 10.5" -
14 Erika Altinor SR Atlantic (PO) 4.01m 13' 2" -
15 Rachae Gibson FR Father Lopez 3.94m 12' 11.25" -
17 Ava Grimaldi SO New Smyrna Beach 3.76m 12' 4" -
18 Tamya Grissett JR Lake Brantley 3.69m 12' 1.25" -
19 Emani Hayes FR Mainland 3.68m 12' 1" -
20 Peyton McRorie FR New Smyrna Beach 3.60m 11' 9.75" -
22 Lauren Taylor SO Spruce Creek 3.49m 11' 5.5" -
23 Amya Brockington SR Atlantic (PO) 3.35m 11' 0" -
24 Sofia Bernal SR Father Lopez 3.32m 10' 10.75" -
25 Veronica Low SO Seabreeze 3.25m 10' 8" -
  Lee-Ann Gilbert SR Seabreeze NM NM -
  Ziyah Stanley FR Lake Brantley NM NM -
  Aliana Martin FR Seabreeze NM NM -
Girls' Long Jump Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Omaria Gordon FR Wekiva 5.36m 17' 7" 10
2 Shamia Allen FR DeLand 4.94m 16' 2.5" 8
3 Markia McCarthy SO Wekiva 4.83m 15' 10.25" 6
4 Chayil Logan SO Lake Brantley 4.55m 14' 11.25" 5
5 Camryn Campbell JR Mainland 4.52m 14' 10" 4
6 Jessica Apakama SR DeLand 4.48m 14' 8.5" 3
7 Tykerra Edwards SO Spruce Creek 4.44m 14' 7" 2
9 Ruth Rieber JR New Smyrna Beach 4.26m 13' 11.75" -
11 A'maria Jones SR Mainland 4.19m 13' 9" -
11 Jada Livingston FR Atlantic (PO) 4.19m 13' 9" -
11 Norachi Ejie SR Spruce Creek 4.19m 13' 9" -
16 Avari Walker JR Mainland 3.85m 12' 7.75" -
21 Lauren Mohney SO Spruce Creek 3.50m 11' 5.75" -
  Jordan Singletary SR DeLand NM NM -
  Jiya Hastings SR DeLand NM NM -

Girls' Triple Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Chayil Logan SO Lake Brantley 9.56m 31' 4.5" 10
2 Kimberly Collins SR Seabreeze 9.50m 31' 2" 8
3 Kaylyn Lane SO Lake Brantley 9.04m 29' 8" 6
4 Norachi Ejie SR Spruce Creek 8.80m 28' 10.5" 5
5 Lauren Mohney SO Spruce Creek 8.28m 27' 2" 4
6 Lauren Taylor SO Spruce Creek 7.86m 25' 9.5" 3

Girls' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Avari Walker JR Mainland 9.55m 31' 4" 10
2 Jacklyn Williams SR Mainland 9.02m 29' 7.25" 8
3 Jamie Bandell SO Seabreeze 8.12m 26' 7.75" 6
4 Amarja Eccles JR Lake Brantley 8.10m 26' 7" 5
5 Cassidy Campbell SO Mainland 7.69m 25' 2.75" 4
6 Brooklyn VanLith SO Spruce Creek 7.65m 25' 1.25" 3
7 Skylar Meyer SR New Smyrna Beach 7.55m 24' 9.25" 2
8 Daisha Jarvis SR New Smyrna Beach 7.46m 24' 5.75" 1
9 Murphie MacDonald SO Seabreeze 7.28m 23' 10.75" -
10 Kierson Cunningham FR Spruce Creek 7.27m 23' 10.25" -
11 Lilly Clements SO DeLand 7.24m 23' 9" -
12 Isabella Fontanelli FR Seabreeze 7.15m 23' 5.5" -
13 Lacee Smith 8 First Baptist (Bunnell) 7.12m 23' 4.5" -
14 Ashli Cowan SR Mainland 7.10m 23' 3.5" -
15 Autumn Lowery SR Father Lopez 7.09m 23' 3.25" -
16 Hanna Commacho FR Spruce Creek 7.03m 23' 0.75" -
17 Shania Nixon JR Father Lopez 6.34m 20' 9.75" -
18 Kayla Duran SO First Baptist (Bunnell) 6.19m 20' 3.75" -
19 Alyssa Capel SO Seabreeze 6.14m 20' 1.75" -
20 Morgan Woods JR Wekiva 6.12m 20' 1" -
21 Kathleen Johnson SR Father Lopez 5.84m 19' 2" -
22 Sofia Dorcy SO Father Lopez 5.52m 18' 1.5" -
  Essence Wallace JR Atlantic (PO) NM NM -
  Gabrielle Butler SR Spruce Creek NM NM -
  Lyla Nadeau SO Atlantic (PO) NM NM -
Girls' Shot Put Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
4 Amarja Eccles JR Lake Brantley 8.10m 26' 7" 5
9 Murphie MacDonald SO Seabreeze 7.28m 23' 10.75" -
10 Kierson Cunningham FR Spruce Creek 7.27m 23' 10.25" -
12 Isabella Fontanelli FR Seabreeze 7.15m 23' 5.5" -
16 Hanna Commacho FR Spruce Creek 7.03m 23' 0.75" -
17 Shania Nixon JR Father Lopez 6.34m 20' 9.75" -
18 Kayla Duran SO First Baptist (Bunnell) 6.19m 20' 3.75" -
19 Alyssa Capel SO Seabreeze 6.14m 20' 1.75" -
20 Morgan Woods JR Wekiva 6.12m 20' 1" -
21 Kathleen Johnson SR Father Lopez 5.84m 19' 2" -
22 Sofia Dorcy SO Father Lopez 5.52m 18' 1.5" -
  Essence Wallace JR Atlantic (PO) NM NM -
  Lyla Nadeau SO Atlantic (PO) NM NM -
Girls' Shot Put Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Avari Walker JR Mainland 9.55m 31' 4" 10
2 Jacklyn Williams SR Mainland 9.02m 29' 7.25" 8
3 Jamie Bandell SO Seabreeze 8.12m 26' 7.75" 6
5 Cassidy Campbell SO Mainland 7.69m 25' 2.75" 4
6 Brooklyn VanLith SO Spruce Creek 7.65m 25' 1.25" 3
7 Skylar Meyer SR New Smyrna Beach 7.55m 24' 9.25" 2
8 Daisha Jarvis SR New Smyrna Beach 7.46m 24' 5.75" 1
11 Lilly Clements SO DeLand 7.24m 23' 9" -
13 Lacee Smith 8 First Baptist (Bunnell) 7.12m 23' 4.5" -
14 Ashli Cowan SR Mainland 7.10m 23' 3.5" -
15 Autumn Lowery SR Father Lopez 7.09m 23' 3.25" -
  Gabrielle Butler SR Spruce Creek NM NM -

Girls' Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Skylar Meyer SR New Smyrna Beach 29.62m 97' 2" 10
2 Amarja Eccles JR Lake Brantley 25.76m 84' 6" 8
3 Brooklyn VanLith SO Spruce Creek 25.50m 83' 8" 6
4 Jamie Bandell SO Seabreeze 23.24m 76' 3" 5
5 Daisha Jarvis SR New Smyrna Beach 22.87m 75' 0" 4
6 Ava Jowdy FR Spruce Creek 20.90m 68' 7" 3
7 Alyssa Capel SO Seabreeze 20.67m 67' 10" 2
8 Murphie MacDonald SO Seabreeze 18.28m 60' 0" 1
9 Sofia Dorcy SO Father Lopez 18.01m 59' 1" -
10 Angelina Scheuerman SR Mainland 17.21m 56' 5" -
11 Ashli Cowan SR Mainland 16.50m 54' 2" -
12 Lilly Clements SO DeLand 16.40m 53' 10" -
13 Autumn Lowery SR Father Lopez 16.08m 52' 9" -
14 Madison Kuenning FR Seabreeze 15.62m 51' 3" -
15 Hanna Commacho FR Spruce Creek 12.73m 41' 9" -
  Molly McGrath FR Father Lopez NM NM -
  Gabrielle Butler SR Spruce Creek NM NM -
  Linda Zuk JR Father Lopez NM NM -
  Jacklyn Williams SR Mainland NM NM -
Girls' Discus Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
2 Amarja Eccles JR Lake Brantley 25.76m 84' 6" 8
9 Sofia Dorcy SO Father Lopez 18.01m 59' 1" -
12 Lilly Clements SO DeLand 16.40m 53' 10" -
13 Autumn Lowery SR Father Lopez 16.08m 52' 9" -
14 Madison Kuenning FR Seabreeze 15.62m 51' 3" -
15 Hanna Commacho FR Spruce Creek 12.73m 41' 9" -
  Linda Zuk JR Father Lopez NM NM -
  Molly McGrath FR Father Lopez NM NM -
  Jacklyn Williams SR Mainland NM NM -
Girls' Discus Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Skylar Meyer SR New Smyrna Beach 29.62m 97' 2" 10
3 Brooklyn VanLith SO Spruce Creek 25.50m 83' 8" 6
4 Jamie Bandell SO Seabreeze 23.24m 76' 3" 5
5 Daisha Jarvis SR New Smyrna Beach 22.87m 75' 0" 4
6 Ava Jowdy FR Spruce Creek 20.90m 68' 7" 3
7 Alyssa Capel SO Seabreeze 20.67m 67' 10" 2
8 Murphie MacDonald SO Seabreeze 18.28m 60' 0" 1
10 Angelina Scheuerman SR Mainland 17.21m 56' 5" -
11 Ashli Cowan SR Mainland 16.50m 54' 2" -
  Gabrielle Butler SR Spruce Creek NM NM -

Girls' Javelin

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Kacie Oelkers SR Spruce Creek 29.53m 96' 10" 10
2 Daisha Jarvis SR New Smyrna Beach 24.80m 81' 4" 8
3 Lilly Clements SO DeLand 21.77m 71' 5" 6
4 Saige McLemore SO New Smyrna Beach 20.84m 68' 4" 5
5 Chloe Caven FR DeLand 18.11m 59' 5" 4
6 Ava Jowdy FR Spruce Creek 17.71m 58' 1" 3
7 Sydney Neira SO DeLand 17.51m 57' 5" 2
8 Jamie Bandell SO Seabreeze 17.03m 55' 10" 1
9 Aunesty Bailey FR Mainland 17.00m 55' 9" -
10 Isabella Fontanelli FR Seabreeze 16.62m 54' 6" -
11 Kierson Cunningham FR Spruce Creek 16.30m 53' 6" -
12 Sydney Cooper JR Mainland 14.76m 48' 5" -
13 Shania Nixon JR Father Lopez 14.66m 48' 1" -
14 Linda Zuk JR Father Lopez 14.24m 46' 9" -
15 Flynn Bailton SR Father Lopez 14.09m 46' 3" -
16 Autumn Lowery SR Father Lopez 14.00m 45' 11" -
17 Jacklyn Williams SR Mainland 13.78m 45' 2" -
18 Murphie MacDonald SO Seabreeze 12.04m 39' 6" -
19 Charlotte Low FR Seabreeze 8.86m 29' 1" -
  Ashli Cowan SR Mainland NM NM -
  Hannah Clark SO Mainland NM NM -
Girls' Javelin Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
7 Sydney Neira SO DeLand 17.51m 57' 5" 2
8 Jamie Bandell SO Seabreeze 17.03m 55' 10" 1
9 Aunesty Bailey FR Mainland 17.00m 55' 9" -
10 Isabella Fontanelli FR Seabreeze 16.62m 54' 6" -
11 Kierson Cunningham FR Spruce Creek 16.30m 53' 6" -
13 Shania Nixon JR Father Lopez 14.66m 48' 1" -
14 Linda Zuk JR Father Lopez 14.24m 46' 9" -
18 Murphie MacDonald SO Seabreeze 12.04m 39' 6" -
19 Charlotte Low FR Seabreeze 8.86m 29' 1" -
  Hannah Clark SO Mainland NM NM -
  Ashli Cowan SR Mainland NM NM -
Girls' Javelin Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Kacie Oelkers SR Spruce Creek 29.53m 96' 10" 10
2 Daisha Jarvis SR New Smyrna Beach 24.80m 81' 4" 8
3 Lilly Clements SO DeLand 21.77m 71' 5" 6
4 Saige McLemore SO New Smyrna Beach 20.84m 68' 4" 5
5 Chloe Caven FR DeLand 18.11m 59' 5" 4
6 Ava Jowdy FR Spruce Creek 17.71m 58' 1" 3
12 Sydney Cooper JR Mainland 14.76m 48' 5" -
15 Flynn Bailton SR Father Lopez 14.09m 46' 3" -
16 Autumn Lowery SR Father Lopez 14.00m 45' 11" -
17 Jacklyn Williams SR Mainland 13.78m 45' 2" -