March 9, 2021
|
Spruce Creek - Port Orange, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Aalaiah Jones FR Atlantic (PO) 28.58 10
2 Tykerra Edwards SO Spruce Creek 28.64 8
3 Saige O'Reilly SO Seabreeze 28.74 6
4 Ma'Shuyn Jeffers SO Flagler Palm Coast 29.13 5
5 Summer Barnes FR Flagler Palm Coast 29.22 4
6 Jada Livingston FR Atlantic (PO) 29.38 3
7 Ai Hancock SO DeLand 29.47 2
8 Yashaiya Yisrael SO Atlantic (PO) 29.50 1
9 Fabiola LaPlante FR Flagler Palm Coast 29.57 -
10 Jayla Clowers-Jones SO Seabreeze 29.68 -
11 Madeline Sims SO Flagler Palm Coast 29.78 -
12 Kaylee Yebba SO DeLand 29.91 -
13 Taylor Spann FR Flagler Palm Coast 29.93 -
14 Ashton Grant FR Atlantic (PO) 30.10 -
15 Juelz Williamson FR DeLand 30.32 -
16 Jordan Youngman FR Matanzas 30.38 -
17 Katherine Corbett FR Father Lopez 30.49 -
18 McKenna Estes FR New Smyrna Beach 30.54 -
19 Kayla Villafane FR Flagler Palm Coast 30.59 -
20 Nyrania Barr-Miller FR University (OC) 30.66 -
21 Cheyenne Cartwright SO DeLand 30.80 -
22 Marlene Ortiz FR Flagler Palm Coast 30.85 -
23 Marlo Jones SO University (OC) 30.86 -
24 Jalia Walker SO Mainland 30.90 -
25 Ashlynn Grier FR Mainland 30.92 -
26 Madreeka Toussaint FR Matanzas 31.10 -
27 Kylie Moylan FR Father Lopez 31.29 -
28 Alani Akana FR Calvary Christian (OB) 31.55 -
29 Alexia Vickers FR Mainland 31.66 -
30 Anastashea Benjamin FR Mainland 31.76 -
31 Kylie Sugden FR Matanzas 31.77 -
32 Michelle Ealey SO Mainland 31.80 -
33 Kenya Bohannon FR Atlantic (PO) 31.89 -
34 Alaina Roberts FR New Smyrna Beach 31.90 -
35 Heaven Thomas FR Mainland 31.96 -
36 Ava Grimaldi SO New Smyrna Beach 31.98 -
37 Savannah Nash FR Deltona 31.99 -
38 Kyra Berry FR Mainland 32.06 -
39 Elliana Cobb FR Calvary Christian (OB) 32.36 -
40 Tinaya Walker SO Matanzas 32.43 -
41 Natalie Brenay FR Pine Ridge 32.49 -
42 Dashmarie Jackson FR Deltona 32.53 -
43 Alyssa Braun FR Deltona 32.54 -
44 Sandra-Miriam Harris SO Deltona 32.70 -
45 Mia Leger FR Seabreeze 32.90 -
46 Emani Hayes FR Mainland 32.95 -
47 Sadie Martin FR Father Lopez 33.25 -
48 Krystal Ketchum FR Father Lopez 33.34 -
49 Brooklein Crawford FR Atlantic (PO) 33.36 -
50 Soleana St. Louis-Bland SO Flagler Palm Coast 33.43 -
51 Rianna Moore FR Mainland 33.55 -
52 Abigail Vance FR Mainland 33.81 -
53 Say Naya Bohannon SO Atlantic (PO) 33.84 -
54 Kayla Duran SO First Baptist (Bunnell) 33.87 -
55 Alex Spanos FR Spruce Creek 33.97 -
56 Za'Mira Ford SO Atlantic (PO) 34.00 -
57 Deasia Evans FR Atlantic (PO) 34.49 -
58 Renee Davis SO Atlantic (PO) 34.50 -
59 Ivana Sanchez 8 First Baptist (Bunnell) 34.52 -
60 Gesaria Motwani FR Spruce Creek 34.66 -
61 Danielle Bokuniewicz FR University (OC) 34.69 -
62 Stephany Rodriguez FR Flagler Palm Coast 34.98 -
63 Awa Touray FR Deltona 35.50 -
64 Chinnel Rooplal SO Atlantic (PO) 35.69 -
65 Alessandra Belanger FR Father Lopez 35.88 -
66 Sara Johnson FR University (OC) 36.85 -
67 Gracyn Hilton FR University (OC) 37.86 -
68 Ja'caya Dukes SO Atlantic (PO) 39.27 -
69 Haylin Hilton FR University (OC) 39.36 -
70 Corah Hicks FR University (OC) 41.91 -
71 Ariah King SO Atlantic (PO) 45.99 -
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 McKenna Estes FR New Smyrna Beach 30.54 -
36 Ava Grimaldi SO New Smyrna Beach 31.98 -
38 Kyra Berry FR Mainland 32.06 -
40 Tinaya Walker SO Matanzas 32.43 -
48 Krystal Ketchum FR Father Lopez 33.34 -
55 Alex Spanos FR Spruce Creek 33.97 -
64 Chinnel Rooplal SO Atlantic (PO) 35.69 -
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Ashlynn Grier FR Mainland 30.92 -
26 Madreeka Toussaint FR Matanzas 31.10 -
27 Kylie Moylan FR Father Lopez 31.29 -
51 Rianna Moore FR Mainland 33.55 -
59 Ivana Sanchez 8 First Baptist (Bunnell) 34.52 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Aalaiah Jones FR Atlantic (PO) 28.58 10
60 Gesaria Motwani FR Spruce Creek 34.66 -
66 Sara Johnson FR University (OC) 36.85 -
68 Ja'caya Dukes SO Atlantic (PO) 39.27 -
69 Haylin Hilton FR University (OC) 39.36 -
70 Corah Hicks FR University (OC) 41.91 -
71 Ariah King SO Atlantic (PO) 45.99 -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
46 Emani Hayes FR Mainland 32.95 -
47 Sadie Martin FR Father Lopez 33.25 -
53 Say Naya Bohannon SO Atlantic (PO) 33.84 -
57 Deasia Evans FR Atlantic (PO) 34.49 -
58 Renee Davis SO Atlantic (PO) 34.50 -
63 Awa Touray FR Deltona 35.50 -
65 Alessandra Belanger FR Father Lopez 35.88 -
67 Gracyn Hilton FR University (OC) 37.86 -
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Alexia Vickers FR Mainland 31.66 -
32 Michelle Ealey SO Mainland 31.80 -
33 Kenya Bohannon FR Atlantic (PO) 31.89 -
35 Heaven Thomas FR Mainland 31.96 -
50 Soleana St. Louis-Bland SO Flagler Palm Coast 33.43 -
54 Kayla Duran SO First Baptist (Bunnell) 33.87 -
61 Danielle Bokuniewicz FR University (OC) 34.69 -
62 Stephany Rodriguez FR Flagler Palm Coast 34.98 -
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Ashton Grant FR Atlantic (PO) 30.10 -
21 Cheyenne Cartwright SO DeLand 30.80 -
31 Kylie Sugden FR Matanzas 31.77 -
41 Natalie Brenay FR Pine Ridge 32.49 -
45 Mia Leger FR Seabreeze 32.90 -
49 Brooklein Crawford FR Atlantic (PO) 33.36 -
56 Za'Mira Ford SO Atlantic (PO) 34.00 -
Girls' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Jayla Clowers-Jones SO Seabreeze 29.68 -
16 Jordan Youngman FR Matanzas 30.38 -
19 Kayla Villafane FR Flagler Palm Coast 30.59 -
24 Jalia Walker SO Mainland 30.90 -
37 Savannah Nash FR Deltona 31.99 -
39 Elliana Cobb FR Calvary Christian (OB) 32.36 -
43 Alyssa Braun FR Deltona 32.54 -
44 Sandra-Miriam Harris SO Deltona 32.70 -
Girls' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Ai Hancock SO DeLand 29.47 2
13 Taylor Spann FR Flagler Palm Coast 29.93 -
17 Katherine Corbett FR Father Lopez 30.49 -
20 Nyrania Barr-Miller FR University (OC) 30.66 -
22 Marlene Ortiz FR Flagler Palm Coast 30.85 -
34 Alaina Roberts FR New Smyrna Beach 31.90 -
42 Dashmarie Jackson FR Deltona 32.53 -
Girls' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Saige O'Reilly SO Seabreeze 28.74 6
6 Jada Livingston FR Atlantic (PO) 29.38 3
8 Yashaiya Yisrael SO Atlantic (PO) 29.50 1
11 Madeline Sims SO Flagler Palm Coast 29.78 -
23 Marlo Jones SO University (OC) 30.86 -
28 Alani Akana FR Calvary Christian (OB) 31.55 -
52 Abigail Vance FR Mainland 33.81 -
Girls' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Tykerra Edwards SO Spruce Creek 28.64 8
4 Ma'Shuyn Jeffers SO Flagler Palm Coast 29.13 5
5 Summer Barnes FR Flagler Palm Coast 29.22 4
9 Fabiola LaPlante FR Flagler Palm Coast 29.57 -
12 Kaylee Yebba SO DeLand 29.91 -
15 Juelz Williamson FR DeLand 30.32 -
30 Anastashea Benjamin FR Mainland 31.76 -