March 13, 2021
|
Bartram Trail - Jacksonville, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 4A

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Noah Straley JR Bishop Kenny 50.97 10
2 Chase Phillips JR Bartram Trail 51.06 8
3 Alex Bendig JR Fleming Island 51.26 6
4 Drew Kash JR Bartram Trail 52.45 5
5 James Vega SR Nease 52.54 4
6 Dylan Gill SO Nease 53.24 3
7 Don Kohla SR Episcopal 53.76 2
8 Drew Keener SR Bartram Trail 53.82 1
9 Cameron Rulli JR Mandarin 54.13 -
10 Chad Axon JR Ribault 54.60 -
11 Cameron De La Torre JR Nease 54.64 -
12 Emari Napper SR Ribault 54.77 -
13 Malik Brown FR Mandarin 55.03 -
14 Kylon Washington SR Mandarin 55.09 -
15 Tyler Singleton SO Mandarin 55.12 -
16 Joseph McCreary JR Ribault 55.49 -
17 Alexander Billings JR Bartram Trail 55.53 -
18 Tyler Rado SR Mandarin 55.58 -
19 Garrett Sheets FR Fleming Island 55.93 -
20 Julian Rodgers SO Ribault 56.16 -
21 Evan Fleming FR Buchholz 56.17 -
22 Jack Kincaid JR Bartram Trail 56.50 -
23 Austin Stokes SR Bartram Trail 56.61 -
24 Dayvin Oliver SR Nease 56.98 -
25 Glenn Geraci JR Bishop Kenny 57.24 -
26 Caden McCowan JR Bishop Kenny 57.27 -
27 Brandon Stowell-Campos SR Nease 57.47 -
28 Nikao Smith FR Yulee 57.60 -
29 Austin Montgomery SO Yulee 57.95 -
30 Nathan Toson FR Ribault 58.19 -
31 Aaron Sznakowski SO Yulee 58.59 -
32 Luke Holloway JR Bishop Kenny 58.71 -
33 Jordon Cooley SR Fleming Island 58.85 -
34 Bruce VanJaarsveld SR Bishop Kenny 59.33 -
35 Talan Armbruster FR Providence 59.86 -
36 Anderson Caico SR Fleming Island 59.89 -
37 Ma'chir Miller JR Buchholz 1:00.11 -
38 Noah Connor JR Nease 1:00.68 -
39 Ryan Stuart FR Providence 1:02.28 -
40 Kevin Butler SO Yulee 1:02.31 -
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Noah Straley JR Bishop Kenny 50.97 10
2 Chase Phillips JR Bartram Trail 51.06 8
4 Drew Kash JR Bartram Trail 52.45 5
7 Don Kohla SR Episcopal 53.76 2
9 Cameron Rulli JR Mandarin 54.13 -
12 Emari Napper SR Ribault 54.77 -
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Chad Axon JR Ribault 54.60 -
15 Tyler Singleton SO Mandarin 55.12 -
19 Garrett Sheets FR Fleming Island 55.93 -
22 Jack Kincaid JR Bartram Trail 56.50 -
23 Austin Stokes SR Bartram Trail 56.61 -
33 Jordon Cooley SR Fleming Island 58.85 -
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Alex Bendig JR Fleming Island 51.26 6
8 Drew Keener SR Bartram Trail 53.82 1
11 Cameron De La Torre JR Nease 54.64 -
17 Alexander Billings JR Bartram Trail 55.53 -
18 Tyler Rado SR Mandarin 55.58 -
36 Anderson Caico SR Fleming Island 59.89 -
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Malik Brown FR Mandarin 55.03 -
14 Kylon Washington SR Mandarin 55.09 -
20 Julian Rodgers SO Ribault 56.16 -
21 Evan Fleming FR Buchholz 56.17 -
39 Ryan Stuart FR Providence 1:02.28 -
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Joseph McCreary JR Ribault 55.49 -
24 Dayvin Oliver SR Nease 56.98 -
25 Glenn Geraci JR Bishop Kenny 57.24 -
26 Caden McCowan JR Bishop Kenny 57.27 -
30 Nathan Toson FR Ribault 58.19 -
37 Ma'chir Miller JR Buchholz 1:00.11 -
Boys' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Austin Montgomery SO Yulee 57.95 -
31 Aaron Sznakowski SO Yulee 58.59 -
34 Bruce VanJaarsveld SR Bishop Kenny 59.33 -
35 Talan Armbruster FR Providence 59.86 -
40 Kevin Butler SO Yulee 1:02.31 -
Boys' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 James Vega SR Nease 52.54 4
27 Brandon Stowell-Campos SR Nease 57.47 -
28 Nikao Smith FR Yulee 57.60 -
38 Noah Connor JR Nease 1:00.68 -
Boys' 400 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Dylan Gill SO Nease 53.24 3
32 Luke Holloway JR Bishop Kenny 58.71 -