February 9, 2021
|
Santa Fe - Alachua, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
1 Emerson Miller SO Eastside 5:11.20 4:40.36
2 Anton Matchev JR Buchholz 3:17.02 4:41.45
3 Matthew Ortiz JR Santa Fe 3:50.03 4:54.90
4 Smith Riley FR Buchholz 5:32.22 4:59.29
5 Jack Muir JR Buchholz 4:09.96 5:01.15
6 Alan Qiu SO Buchholz 5:41.75 5:13.53
7 Casey Castaldo JR Buchholz 5:57.88 5:19.53
8 Mark Nance FR Buchholz 6:55.48 5:24.59
9 Gus Mcdaniel FR Eastside 7:05.83 5:27.56
10 Jacob Littleton Senior Suwannee 5:55.98 5:29.61
11 Jonathan Endres SR Buchholz 6:22.63 5:32.72
12 Malachi Walters JR Buchholz 4:36.29 5:32.88
13 Robert Fanelli SO Newberry 4:42.56 5:48.84
14 Paul Gunter FR Suwannee 6:29.02 5:53.65
15 Spencer Nugent SO Union County 4:14.92 6:04.16
16 Aaron Young FR Santa Fe 6:07.82 6:04.17
17 Hunter Land SO Suwannee 6:03.34 6:07.01
18 Elliot Sain SO Buchholz 4:46.37 6:07.13
19 Saige Sanchez JR Suwannee 6:13.01 6:13.01
20 Zeb Raulerson JR Union County 7:05.94 6:13.63
21 Ben Watson JR Santa Fe 6:17.38 6:21.19
22 Robert Maynard JR Suwannee 4:36.93 6:30.04
23 Carter Davis FR Santa Fe 8:25.68 6:32.00
24 Brendan Beckelic JR Suwannee 8:37.08 6:37.75
25 Noah Saylor SR Suwannee 5:48.80 6:40.92
26 Seth Pardee JR Suwannee 8:45.40 6:56.98
27 Carson Davis SO Santa Fe 5:14.13 6:58.84
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
1 Emerson Miller SO Eastside 4:12.33 4:40.36
2 Anton Matchev JR Buchholz 3:53.61 4:41.45
3 Matthew Ortiz JR Santa Fe 4:16.57 4:54.90
6 Alan Qiu SO Buchholz 4:54.72 5:13.53
10 Jacob Littleton Senior Suwannee 5:26.32 5:29.61
11 Jonathan Endres SR Buchholz 4:56.12 5:32.72
12 Malachi Walters JR Buchholz 6:32.80 5:32.88
13 Robert Fanelli SO Newberry 5:10.47 5:48.84
17 Hunter Land SO Suwannee 5:59.67 6:07.01
18 Elliot Sain SO Buchholz 6:54.86 6:07.13
19 Saige Sanchez JR Suwannee 6:46.58 6:13.01
21 Ben Watson JR Santa Fe 7:06.94 6:21.19
22 Robert Maynard JR Suwannee 7:05.15 6:30.04
24 Brendan Beckelic JR Suwannee 7:25.48 6:37.75
26 Seth Pardee JR Suwannee 7:01.15 6:56.98
27 Carson Davis SO Santa Fe 5:01.57 6:58.84
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
4 Smith Riley FR Buchholz 4:59.29 5:14.26 4:41.34 4:02.43 4:50.32 3:35.49 5:50.17
5 Jack Muir JR Buchholz 5:01.15 4:31.04 4:09.96 5:10.19 5:58.37 5:10.19 4:55.13
7 Casey Castaldo JR Buchholz 5:19.53 5:13.14 6:36.22 6:36.22 3:43.67 5:00.36 5:29.12
8 Mark Nance FR Buchholz 5:24.59 6:42.50 6:23.02 6:48.99 4:26.17 6:06.79 5:27.84
9 Gus Mcdaniel FR Eastside 5:27.56 6:59.28 7:05.83 6:49.45 4:28.60 3:49.30 6:52.73
14 Paul Gunter FR Suwannee 5:53.65 5:39.51 7:00.85 6:14.87 7:32.68 4:11.10 6:00.73
15 Spencer Nugent SO Union County 6:04.16 7:46.13 4:51.33 6:40.58 6:15.09 5:16.82 7:38.85
16 Aaron Young FR Santa Fe 6:04.17 6:00.53 5:16.83 4:44.06 6:18.74 5:56.89 4:29.49
20 Zeb Raulerson JR Union County 6:13.63 6:32.32 6:51.00 7:43.31 4:47.70 7:05.94 6:09.90
23 Carter Davis FR Santa Fe 6:32.00 7:38.64 4:57.92 5:29.28 7:03.36 7:50.40 7:22.96
25 Noah Saylor SR Suwannee 6:40.92 4:52.68 7:13.00 5:12.72 8:21.15 8:21.15 7:45.07